08 Temmuz 2009, Çarşamba 12:15:17

THY UÇAĞI NEDEN KALKAMADI?

Türk Hava Yolları’nın New York’tan İstanbul’a gelecek uçağı önce hava muhalefetine takıldı, ardından da bir uçağın piste acil iniş yapması ve pistin kapatılması yüzünden kalkış yapamadı.
  • ağzına sağlık diyorum
  • ağzına sağlık diyorum
  • delinin biri kuyuya bir tas atmis, kirk akilli cikaramamis.
  • bir kere kim elit kim degil bu tartisilir,bir sirket calisanlariylada elit olabilir servisiylede yada ucaginin konforuyla,ama pegasusun elit olabiliecegini sanmiyorum ,kücümsemek icin demiyorum bunu gercekten öyle ama...bu su parasina takan saklabanlar ise unutmasinlarki yurt disinda yüzde 80 sirketlerde sistem böyledir ulusal havayollari disinda,hatta bazilarinda tuvalet bile paralidir,bu sirf merak olsun diye tuvalete girip cikan bizim bazi türk yolculari cok üzecektirki bencede böyle olmalidir,tuvaleti kullanmak bile bir masraftir sirketler icin...bunlar daha iyi günler bekelyip görecegiz...
  • yaptıgınız yorumlara bakıyorumda hıc bırınz havacı degılsınız.bızler sızın yuzunuzden ne anlasılabıldık nede saygı duyulduk.haberlerı okumadan yapılan yorumlar.alakasız ıgrenc esprıler.nesınız sız.kımsınız sız.2 dk gecıkme olsa bas bas bagırıp hesap sormaya kalkarsınız.utanmadan mılletı de galyana getırıp hadıse cıkarırsınız.alooo gecıkme olmus ınsanlar beklemıs yakınları olanlar mrk ıcınde kalmıs anneler cocuklara hasret kalmıs toplantılar ertlenmıs bunlar umurunuzda degıl dımı.yazık sıze.gogusu kabarık turk mılletının utanc kaynaklarısınız.saygılar
  • ya adam saka yapmis pegasus a gonderme yapmis.
  • hadi emirates lufthansa neyse de pegasus'a elit demeyin bare ya..daha nonstop okyanus gecıcek ucakları, okyanus otesı ucus noktaları yok..neresi elit..ucakta susasak 2 euro..sanki tr'de yasamıyoruzz..pegasus'a binmeden önce yanınıza bi şişe su alın :))
  • 271 kapasite var 262 dolu ve bu %97 demek neredeyse. Bu tarz gecikmeler gayet olağan ve sabırlı olmak gerekir. Neyseki pilotların uçuş saatleri dolmamış. Ayrıca seferin dolu oluşu mutluluk verici.
  • LALELİ KEDİSİ MUHAHA.?? NEDİR HADİ HERSYİ GECTM PEGASUS NEDR UCMANN KLY YOLU HA:DDD THY YE KURBN OL YVRM SN
  • emriates luftahansa ve pagasus..gulmekden yarıldım:):) pegasus ne be otobus şirketi.utanmasalar kucak kucaga oturucaz yandakiyle..yanınızda da su taşıyın 2 euronuz gider:):)

Türk Hava Yolları’nın TK 002 sefer sayılı Airbus 340 tipi TC-JDL kuyruk tescilli uçağının bu sabah saat 09:55’te Atatürk Havalimanı’na inmesi bekleniyordu.

Ancak uçağın 7 saat gecikmeli olarak İstanbul’a geleceği öğrenildi. Gecikmenin sebebi ise kısa süre sonra anlaşıldı. New York JFK Havaalanı’ndaki şiddetli fırtına yüzünden içinde 29 Business, 233 ekonomi yolcusu bulunan uçak kalkışını gerçekleştiremedi.

Hava şartları normale döndüğünde tam uçak kalkış için hazırlanırken bu kez de American Airlines’in bir uçağı acil iniş istedi. Bir pist bu yüzden kapatıldı. THY uçağı pist açılana kadar beklemek zorunda kaldı.

Uçak yaklaşık 7 saatlik gecikmenin ardından İstanbul’a hareket etti. THY uçağının saat 16:55’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na inmesi bekleniyor.

THY UÇAĞI NEDEN KALKAMADI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 13 yıl önce
ağzına sağlık diyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ağzına sağlık diyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
delinin biri kuyuya bir tas atmis, kirk akilli cikaramamis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bir kere kim elit kim degil bu tartisilir,bir sirket calisanlariylada elit olabilir servisiylede yada ucaginin konforuyla,ama pegasusun elit olabiliecegini sanmiyorum ,kücümsemek icin demiyorum bunu gercekten öyle ama...bu su parasina takan saklabanlar ise unutmasinlarki yurt disinda yüzde 80 sirketlerde sistem böyledir ulusal havayollari disinda,hatta bazilarinda tuvalet bile paralidir,bu sirf merak olsun diye tuvalete girip cikan bizim bazi türk yolculari cok üzecektirki bencede böyle olmalidir,tuvaleti kullanmak bile bir masraftir sirketler icin...bunlar daha iyi günler bekelyip görecegiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yaptıgınız yorumlara bakıyorumda hıc bırınz havacı degılsınız.bızler sızın yuzunuzden ne anlasılabıldık nede saygı duyulduk.haberlerı okumadan yapılan yorumlar.alakasız ıgrenc esprıler.nesınız sız.kımsınız sız.2 dk gecıkme olsa bas bas bagırıp hesap sormaya kalkarsınız.utanmadan mılletı de galyana getırıp hadıse cıkarırsınız.alooo gecıkme olmus ınsanlar beklemıs yakınları olanlar mrk ıcınde kalmıs anneler cocuklara hasret kalmıs toplantılar ertlenmıs bunlar umurunuzda degıl dımı.yazık sıze.gogusu kabarık turk mılletının utanc kaynaklarısınız.saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ya adam saka yapmis pegasus a gonderme yapmis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
hadi emirates lufthansa neyse de pegasus'a elit demeyin bare ya..daha nonstop okyanus gecıcek ucakları, okyanus otesı ucus noktaları yok..neresi elit..ucakta susasak 2 euro..sanki tr'de yasamıyoruzz..pegasus'a binmeden önce yanınıza bi şişe su alın :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
271 kapasite var 262 dolu ve bu %97 demek neredeyse. Bu tarz gecikmeler gayet olağan ve sabırlı olmak gerekir. Neyseki pilotların uçuş saatleri dolmamış. Ayrıca seferin dolu oluşu mutluluk verici.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
LALELİ KEDİSİ MUHAHA.?? NEDİR HADİ HERSYİ GECTM PEGASUS NEDR UCMANN KLY YOLU HA:DDD THY YE KURBN OL YVRM SN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
emriates luftahansa ve pagasus..gulmekden yarıldım:):) pegasus ne be otobus şirketi.utanmasalar kucak kucaga oturucaz yandakiyle..yanınızda da su taşıyın 2 euronuz gider:):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000