15 Mart 2009, Pazar 14:32:35

THY uçağı divert etti, iptaller var

Seçim çalışmaları için Van'a gelecek olan Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in uçağı olumsuz hava koşulları nedeniyle Erzurum'a indi.
  • bakan olmasaydı yazan arkadaşım.biz 6 yolcu ile limit içi görüş mesafesiyle kalkmayan uçakları da gördük.senin devlet havayolunun 6 koltuğunun aman bi bakan gelir diye yıllarca boş uçurulduğunu da gördük.sen karşıla emi maliyetini.ama sen karşılamadın ben karşılamadım karnım doymadığı için size bıraktım 10 yıllık emeğimi.ben gene genişim budha ya şükür.yaradan desem kızacan belli.önceki yorumları da oku belki bişeyler öğrenirsin.cevap yazarsan diverte cevap laırsın.al sana tecrube.biz senin bakanını 3 saat efendi efendi bekleyişini de tebrik etttik akıllı adama söz olmaz ama senin gibi körlere söleyecek sözümüz hepvar.burda yazarken bilerek yazın.please.
  • bendenizde 2005 yılında bi sofya uçuşunda uçakta 3 saat sn cemil çiçek ile beklemiştim.sn dememin sebebi bekleme de uçakta çok beyefendi oturuşudur.siyasi sanmayınız.biz enerji bakanının kişinevde silahının yolcu bagajına da koyulduğunu da biliriz.tc bakanının silahı yolcu bandında buyrun burdan yeyin.hay öyle istasyon şefine hay öyle gagavuza diyeyim bari isim vermiyeyim.hata sizde bin olur benden bu kadar.
  • demek istedigimi anlamamışsın.bi gün önce vanda hava şartları olumsuz diye iptal oluyor uçak buna diyecegim bişey yok kimse bişey diyemez.ama bugun bakan var diye uçakta iptal olmuyo yakın bi havaalanına iniş yapılıyor.pekala soruyorum bakan yokken niye yakın bi havalimanına uçmuyorlar iptal ediyorlar.farkı anladın umarım çifte standart yani.agzı olan konuşuyor evet biliyorum ki konuşuyorum
  • divert etti ne demektir yahu? bu nasil Turkce? yonlendirildi demek cok mu zor?
  • DEMEKKİ HAVA DA BAZI ŞEYLERİ KABUL ETMİYOR..
  • uçak iptal oluyosa bi düşünün demek ki limit altı ve havanın açılma durumu yok ve yedek meydan seçilen erzurumdada hava kapalı yetkililerden dahamı iyi bileceksin sen çok biliyodun madem geçseydin kokpite uçursaydın boş konuş ne olursa olsun senin can güvenliğin nedeniyle iptal oluyor ama bizim milletimize iyilik yaramaz illa birilerinin başınakötü bişey gelecek ondan sonra anlarlar gerçi öyle bir durumdada yine pilotlar suçlu derlerki madem limit altıydı neden kalktı uçak yani ağzı olan herkes konuşuyor...........
  • o uçakda bakan olmasaydı ne olacaktı biliyormusunuz.ben biliyorum uçak iptal olacaktı ve istanbuldan kalkmayacaktı.erzurumada inmeyecekti.işte thy işte bakan ve normal insanlara davranış şekli yorum düşünce sizin ...nerden mi biliyorum iptal olacagını çünkü dört defa iptal oldu da ondan erzuruma inmeyi o zaman düşünemediler belkide.
  • bakin istediginiz zaman ne guzel baslik atiyorsunuz. hava kosullari nedeniyle yedek meydana inisleri hep 'zorunlu inis' olarak nitelendiriyordunuz, simdi 'divert etti'/'yonlendirildi' demissiniz... Umarim bundan sonra da boyle dogru baslik atarsiniz...
  • GÜNDOĞDU ERZURUMLU VATANDAŞA BAK BAKANIN UÇAĞI ERZURUMA İNMİŞ. HALA ÖZEL HAVAYOLLARI ERZURUMA İNMİYO:)BİDE KARSLI VARDI O UZUN SÜREDİR ORTALIKLARDA GÖZÜKMÜYOR.

Seçim çalışmaları için Van'a gelecek olan Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in uçağı olumsuz hava koşulları nedeniyle Erzurum'a indi.

THY İstanbul-Van seferini yapan uçak, hava koşullarının olumsuz olması nedeniyle iniş yapamayınca Erzurum'a yönlendirildi.

Öte yandan, THY, Anadolu Jet, Pegasus ve SunExpress'in İstanbul, Ankara, İzmir, Van seferleri iptal oldu.

THY uçağı divert etti, iptaller var

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 13 yıl önce
bakan olmasaydı yazan arkadaşım.biz 6 yolcu ile limit içi görüş mesafesiyle kalkmayan uçakları da gördük.senin devlet havayolunun 6 koltuğunun aman bi bakan gelir diye yıllarca boş uçurulduğunu da gördük.sen karşıla emi maliyetini.ama sen karşılamadın ben karşılamadım karnım doymadığı için size bıraktım 10 yıllık emeğimi.ben gene genişim budha ya şükür.yaradan desem kızacan belli.önceki yorumları da oku belki bişeyler öğrenirsin.cevap yazarsan diverte cevap laırsın.al sana tecrube.biz senin bakanını 3 saat efendi efendi bekleyişini de tebrik etttik akıllı adama söz olmaz ama senin gibi körlere söleyecek sözümüz hepvar.burda yazarken bilerek yazın.please.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bendenizde 2005 yılında bi sofya uçuşunda uçakta 3 saat sn cemil çiçek ile beklemiştim.sn dememin sebebi bekleme de uçakta çok beyefendi oturuşudur.siyasi sanmayınız.biz enerji bakanının kişinevde silahının yolcu bagajına da koyulduğunu da biliriz.tc bakanının silahı yolcu bandında buyrun burdan yeyin.hay öyle istasyon şefine hay öyle gagavuza diyeyim bari isim vermiyeyim.hata sizde bin olur benden bu kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
demek istedigimi anlamamışsın.bi gün önce vanda hava şartları olumsuz diye iptal oluyor uçak buna diyecegim bişey yok kimse bişey diyemez.ama bugun bakan var diye uçakta iptal olmuyo yakın bi havaalanına iniş yapılıyor.pekala soruyorum bakan yokken niye yakın bi havalimanına uçmuyorlar iptal ediyorlar.farkı anladın umarım çifte standart yani.agzı olan konuşuyor evet biliyorum ki konuşuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
divert etti ne demektir yahu? bu nasil Turkce? yonlendirildi demek cok mu zor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
DEMEKKİ HAVA DA BAZI ŞEYLERİ KABUL ETMİYOR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
uçak iptal oluyosa bi düşünün demek ki limit altı ve havanın açılma durumu yok ve yedek meydan seçilen erzurumdada hava kapalı yetkililerden dahamı iyi bileceksin sen çok biliyodun madem geçseydin kokpite uçursaydın boş konuş ne olursa olsun senin can güvenliğin nedeniyle iptal oluyor ama bizim milletimize iyilik yaramaz illa birilerinin başınakötü bişey gelecek ondan sonra anlarlar gerçi öyle bir durumdada yine pilotlar suçlu derlerki madem limit altıydı neden kalktı uçak yani ağzı olan herkes konuşuyor...........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
o uçakda bakan olmasaydı ne olacaktı biliyormusunuz.ben biliyorum uçak iptal olacaktı ve istanbuldan kalkmayacaktı.erzurumada inmeyecekti.işte thy işte bakan ve normal insanlara davranış şekli yorum düşünce sizin ...nerden mi biliyorum iptal olacagını çünkü dört defa iptal oldu da ondan erzuruma inmeyi o zaman düşünemediler belkide.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bakin istediginiz zaman ne guzel baslik atiyorsunuz. hava kosullari nedeniyle yedek meydana inisleri hep 'zorunlu inis' olarak nitelendiriyordunuz, simdi 'divert etti'/'yonlendirildi' demissiniz... Umarim bundan sonra da boyle dogru baslik atarsiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
GÜNDOĞDU ERZURUMLU VATANDAŞA BAK BAKANIN UÇAĞI ERZURUMA İNMİŞ. HALA ÖZEL HAVAYOLLARI ERZURUMA İNMİYO:)BİDE KARSLI VARDI O UZUN SÜREDİR ORTALIKLARDA GÖZÜKMÜYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000