13 Şubat 2021, Cumartesi 23:33:54

THY uçağı Atatürk Havalimanı'ndan kalkı İstanbul Havalimanı'na indi!

Türk Hava Yolları’nın Atatürk Havalimanı’ndan kalkış yaparak Miami’ye giden uçağı İstanbul Havalimanı’na iniş yaptı.
  • Rezillikten baska birsey degil! Madem pist yeterli gelmiyor, o zaman niye iki pistin üstüne pandemi hastanesi yapiyorsun! Rantiniz batsin!
  • Uçağı kullanan taksicidir.
  • Almış başını gitmiş. Sen uzun Pistleri kapat. Sözde Hasthane yap. İş'te yapmıyor zaten. Rezilliğe bak Full yakıt ile kalkamıyor. 05/23 pistinden tam yük ve full yakıt ile kalkış yapamıyor. Çünkü Pist kısa. O kadar yük ile havalanamayacak tabi. Ne diye O iki pisti kapattın. Masrafa bak... R E Z İ L L İ K bakşa birşey değil.
  • İyide ne bu yaygara, nerden baksanız iki aya yakın böyle uçuşlar yapıyor kargo uçakları.
  • ahh ah! güzel ülkem, aklın, tecrübenin, profesyonelliğin yerini biatcilik ve rant zihniyeti alınca böyle oluyor iste. yarınlar neler getirecek bakalım ...
  • cahil cühela takımına beylik verince bu durumlar normal olur,dünya kadar benzer durumlar oldu bu memlekette hala şaşırdığınıza şaşırıyorum
  • Kargo işleri neden yeni havalimanına alınamıyor? Bu verimsizlik neden? Yolcu uçaklarının altında gelen kargolar daha sonra Atatürk Havalimanı’na taşınıyor veya tam tersi. Lojistik israf ve maliyet.
  • Bre gafiller tüm avrupa sokaklarda ölürken biz size5 yıldızlı hastaneler yaptık. Yine membun değilsiniz. Size inat gerekirse üniversite ve lise binalarını da hastaneye çevireceğiz ve bu milleti sokaklarda bırakmayacağız . (!) (!)
  • Açıldığından beri tahditli kalkıyor zaten uçaklar
  • Ayda bir iki normal. Yöneten yaşlandı çünkü!

TC-LJO kuyruk tescilli Boeing B777 tipi THY kargo uçağının Atatürk Havalimanı’ndan kalkış yaptıktan sonra İstanbul Havalimanı’na inmesinin sebebi ise belli oldu.

THY Kargo’nun B777 tipi uçağı, Atatürk Havalimanı’ndaki 05/23 pistinden tam yük ve full yakıt ile kalkış yapamıyor. B777’nin tam yük ve full yakıt ile kalkış yapabileceği Atatürk Havalimanı’ndaki diğer iki pist ise pandemi hastanesinin yapımından bu yana kullanılamıyor.

THY uçağı bu yüzden az yakıt ve tam yükle İstanbul Havalimanı’na inerek yakıt ikmali gerçekleştirdi. Yakıt alımının ardından THY uçağı Miami’ye gitmek üzere tekrar havalandı.

Atatürk Havalimanı’nda faaliyetlerine devam eden THY Kargo’nun dev uçakları daha önce tam yük ve tam yakıt ile Atatürk Havalimanı’nın pandemi hastanesinin yapıldığı yerdeki pistlerinden havalanarak yakıt ikmalini ise İzlanda’da gerçekleştiriyordu.

THY uçağı Atatürk Havalimanı'ndan kalkı İstanbul Havalimanı'na indi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Ahmet Uygun ~ 3 yıl önce
Rezillikten baska birsey degil! Madem pist yeterli gelmiyor, o zaman niye iki pistin üstüne pandemi hastanesi yapiyorsun! Rantiniz batsin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cemal Gaygusuz ~ 3 yıl önce
Uçağı kullanan taksicidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
REZİLLİK ~ 3 yıl önce
Almış başını gitmiş. Sen uzun Pistleri kapat. Sözde Hasthane yap. İş'te yapmıyor zaten. Rezilliğe bak Full yakıt ile kalkamıyor. 05/23 pistinden tam yük ve full yakıt ile kalkış yapamıyor. Çünkü Pist kısa. O kadar yük ile havalanamayacak tabi. Ne diye O iki pisti kapattın. Masrafa bak... R E Z İ L L İ K bakşa birşey değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kargocu ~ 3 yıl önce
İyide ne bu yaygara, nerden baksanız iki aya yakın böyle uçuşlar yapıyor kargo uçakları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 3 yıl önce
ahh ah! güzel ülkem, aklın, tecrübenin, profesyonelliğin yerini biatcilik ve rant zihniyeti alınca böyle oluyor iste. yarınlar neler getirecek bakalım ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ord prof ~ 3 yıl önce
cahil cühela takımına beylik verince bu durumlar normal olur,dünya kadar benzer durumlar oldu bu memlekette hala şaşırdığınıza şaşırıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 3 yıl önce
Kargo işleri neden yeni havalimanına alınamıyor? Bu verimsizlik neden? Yolcu uçaklarının altında gelen kargolar daha sonra Atatürk Havalimanı’na taşınıyor veya tam tersi. Lojistik israf ve maliyet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gafil insan ne anlar ~ 3 yıl önce
Bre gafiller tüm avrupa sokaklarda ölürken biz size5 yıldızlı hastaneler yaptık. Yine membun değilsiniz. Size inat gerekirse üniversite ve lise binalarını da hastaneye çevireceğiz ve bu milleti sokaklarda bırakmayacağız . (!) (!)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İga ~ 3 yıl önce
Açıldığından beri tahditli kalkıyor zaten uçaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski Sevgili ~ 3 yıl önce
Ayda bir iki normal. Yöneten yaşlandı çünkü!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000