03 Nisan 2013, Çarşamba 09:51:20

THY TEKNİK'E ORTAK GELİYOR

THY, ABD'li bir firma ile Teknik A.Ş'nin ortaklığı veya satın alma alternatifleriyle ilgili görüşmeler yapıldığını duyurdu.
  • M.G.DOGAN kadar basina tas dussun.Her sey de israrla iftira atiyorsun.Keske sirkette 5 tane daha boyle adam gibi adam bulsaniz,sirketi ucurur.Tanimadan bilmeden yorum yapiyorsunuz.Icinizde biraz vicdan varsa boyle yazmazsiniz.Herhalde sizin bu sahistan kuyruk aciniz var.
  • ucaga butun dinleme cihazlarini koymasi daha kolay olmustur, nasilsa amerikalilar icini dizayn ediyor.
  • haha cok guldum ya. bizim bademler ucagi aldi 250 milyona. icini dosemeye bu sirket ortalama 100 milyon dolar fatura cikarmistir. bizim badem akilliyaa of ne para var bu iste diye atlamistir. sahibinin canina minnet, bugun cakar sirket i teknike yarin yan hangarda kendisi yenisini kurar.
  • Bu anlaşmanın ön çalışmasını yapan kişi M.G.Doğan ile genel müdür arasındaki ilişki ne boyutda olduğu araştırılmalıdır. Bu kişi kuruma nasıl alındığı çalışanlar rarafından bilindiği halde aleni yapılması çıkar ilişkilerin ne boyuda olduğu göstermekdedir.
  • tHY, ABD'li bir firma ile ''Teknik A.Ş'nin ortaklığı veya satın alma'' alternatifleriyle ilgili görüşmeler yapıldığını duyurdu. öyle bir cümle kurulmuş ki nereye sündürsen o tarafa gidiyor...
  • Bu haberi okuyup yorum yapan arkadaşlar okuma yazmanız mı yok yoksa anladığınızı idrak etmekte mi sorun var anlamadım.THY Teknik AŞ Amerika'da bir şirket satın alıyor olay bundan ibaret.Bunun kötü tarafı yada sorun nerde ben anlayamadım.
  • habom bom bom bi dünya yalan
  • Gore batmak uzere olan bir sirket zaten. Haberdeki anlatim yanlis olmus. Gore teknigi degil teknik goreyi satin aliyor..
  • bakalım bunun altından ne çıkacak ?????
  • Sata Sata elimizde hicbirsey kalmadi neredeyse. Hükümet ne yapmaya calisiyor neden simdi THY Teknik satiliyor Arkadaslar??? Artik bu yabancilara satislar durmali yoksa bu gidisin sonu iyi degil.

İşte THY'den yapılan o açıklama:

"Ortaklığımız iştiraki olan THY Teknik A.Ş'nin, uluslararası teknik becerilerini geliştirme stratejisi çerçevesinde; San Antonio TX, ABD' de yerleşik GORE Designs Completions Ltd. firması ve ortaklarıyla ile ortaklık veya satın alma alternatiflerine ilişkin görüşmelere ve durum tespiti çalışmalarına başlanmasına karar verilmiştir. Taraflar arasında iyi niyet anlaşması imzalanmış olup, gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır."

Bu arada Airporthaber'in edindiği bilgiye göre, THY Teknik A.Ş'nin satın almak veya ortaklık kurmak için iyi niyet anlaşması imzaladığı Gore Design şirketi ile ilgili önemli bir detay bulunuyor. Başbakanlık filosu için Airbus'tan satın alınan A330 tipi uçağın, yaklaşık bir yıldan bu yana ABD'nin Teksak eyaletindeki bu tesislerde kabin içi dizaynı yapılıyor. THY Teknik'in bu şirketi satın alma fikrinin de Başbakanlık uçağının modifikasyonu sırasında şekillendiği kaydediliyor. 

©Airporthaber.com

THY TEKNİK'E ORTAK GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

FO cevap ~ 9 yıl önce
M.G.DOGAN kadar basina tas dussun.Her sey de israrla iftira atiyorsun.Keske sirkette 5 tane daha boyle adam gibi adam bulsaniz,sirketi ucurur.Tanimadan bilmeden yorum yapiyorsunuz.Icinizde biraz vicdan varsa boyle yazmazsiniz.Herhalde sizin bu sahistan kuyruk aciniz var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eko ~ 9 yıl önce
ucaga butun dinleme cihazlarini koymasi daha kolay olmustur, nasilsa amerikalilar icini dizayn ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a ~ 9 yıl önce
haha cok guldum ya. bizim bademler ucagi aldi 250 milyona. icini dosemeye bu sirket ortalama 100 milyon dolar fatura cikarmistir. bizim badem akilliyaa of ne para var bu iste diye atlamistir. sahibinin canina minnet, bugun cakar sirket i teknike yarin yan hangarda kendisi yenisini kurar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 9 yıl önce
Bu anlaşmanın ön çalışmasını yapan kişi M.G.Doğan ile genel müdür arasındaki ilişki ne boyutda olduğu araştırılmalıdır. Bu kişi kuruma nasıl alındığı çalışanlar rarafından bilindiği halde aleni yapılması çıkar ilişkilerin ne boyuda olduğu göstermekdedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sivil hv. ~ 9 yıl önce
tHY, ABD'li bir firma ile ''Teknik A.Ş'nin ortaklığı veya satın alma'' alternatifleriyle ilgili görüşmeler yapıldığını duyurdu. öyle bir cümle kurulmuş ki nereye sündürsen o tarafa gidiyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gore ~ 9 yıl önce
Bu haberi okuyup yorum yapan arkadaşlar okuma yazmanız mı yok yoksa anladığınızı idrak etmekte mi sorun var anlamadım.THY Teknik AŞ Amerika'da bir şirket satın alıyor olay bundan ibaret.Bunun kötü tarafı yada sorun nerde ben anlayamadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habomsan ~ 9 yıl önce
habom bom bom bi dünya yalan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aa ~ 9 yıl önce
Gore batmak uzere olan bir sirket zaten. Haberdeki anlatim yanlis olmus. Gore teknigi degil teknik goreyi satin aliyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dd ~ 9 yıl önce
kesinlikle dogru..
dc3 ~ 9 yıl önce
bakalım bunun altından ne çıkacak ?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
Sata Sata elimizde hicbirsey kalmadi neredeyse. Hükümet ne yapmaya calisiyor neden simdi THY Teknik satiliyor Arkadaslar??? Artik bu yabancilara satislar durmali yoksa bu gidisin sonu iyi degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik ~ 9 yıl önce
Keşke haberi okuyup yorum yapsaydın :) Sizin gibi dar görüşlü insanların hala varolması THY'nin büyümesine engel olamayacaktır.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000