25 Şubat 2010, Perşembe 20:21:46

THY, ŞEHİTLERİNİ ANDI

25 Şubat 2009 tarihinde İstanbul Amsterdam seferini yaparken düşen TK 1951 sefer sayılı Tekirdağ isimli uçakta hayatını kaybedenler bugün Edirnekapı THY Şehitliğinde anıldı.
  • thy personeli sizi asla unutmayacak, toprağınız bol mekanınız cennet olsun...
  • şirketim thy ,bizim kahramanlarımızı hiç unutmadı.dün hakikaten bizim için çok zordu.herkese çok teşekkür ediyorum.onları mezarlarında görmek dayanılmazdı,sıcak yüzlerinden sonra.tüm uçucu arkadaşlarım siz var olun sağ olun.
  • ogun kazayı yara almadan kurtulan kabın memuru arkaaşımız perıhanda ordaydı sanırım ve fenalık gecırmış zannedıyorum.acılarını paylaştıgımızı ve yanlarında oldugumuzu bılmelerını ısterız.Allah olenlere rahmet gerıde kalanlara sabır versın..
  • Allah olenlere rahmet eylesın gerıde kalanlara sabır versın kazadan yaralı kurtulan kabın memuru kardeslerımızle tanısmak sarılıp hasret gıdermek ısterız bız Turkuaz havayolalrı aılesı olarak.onları cok sevdıgımızı acılarını paylaştıgımızı bıldırmek ısterız.sevgılerımızle..
  • thy ye bu guzel tavrı vefası ve olanları unutmamasından dolayı sonsuzz tesekkurler..Allah rahmet eylesın ve olenlerın aılelerıne sabır versın yaralı kurtulan 3 tane kabın memuru arkadaslarımızda ordalarmıs sanırım onlarada bıdaha boyle acı gunler yasatmasın.orda olup onları kucaklamayı canı gonulden ısterdım...
  • Allah pek çok rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin. Bay genel müdürün iki eli kanda olsa bu törene katılması gerekirdi. Hele ilk yıldönümü. Çok ayıp ve vefasızlık. Herhalde yüzü yok diyeceğim aklıma başka bir şey gelmiyor.
  • Allah rahmet eylesin. kabirlerinde huzur icinde yatsinlar. Bu sonsuz bayrak yarisinda var gucumuzle calisiyoruz. Gozleri arkada kalmasin.
  • Öncelikle bu elim kazada hayatını kaybeden vefakar, işini en şekilde yapmaya çalışan, çalışkan Captain pilot, yardımcı pilot ve cabin görevlilerinin ailelerine Allahtan sabır diliyorum. BU insanları bir kez anıyoruz..Dualarımız bu insanlar içindir.Yaralı kurtulan cabin görevlilerine ve diğer yolculara da bir de böyle bir kaza yaşatmasın. Umarım sağlıkları yerindedir, bu kazadan yaralı kurtulup normal sağlığına dönemeyen vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Allah kimsenin başına böyl

Törene THY Genel Müdürü Temel Kotil’i vekâleten Uçuş İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Asaf Bora, Kabin Hizmetleri Başkan Vekili Mehlika Özince, Tassa yetkilileri, hayatını kaybedenlerin aileleri ve sevenleri katıldı.

Törende duygu dolu anlar yaşanırken geçtiğimiz sene kazadan yaralı olarak kurtulan Kabin Memuru Perihan Özden tören sırasında fenalık geçirdi.

Anma Töreninin ardından Ataköy 5.Kısım Camii’nde hayatını kaybedenlerin anısına mevlit düzenlendi.

THY ŞEHİTLERİNİ ANDI

THY, ŞEHİTLERİNİ ANDI

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 14 yıl önce
thy personeli sizi asla unutmayacak, toprağınız bol mekanınız cennet olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
şirketim thy ,bizim kahramanlarımızı hiç unutmadı.dün hakikaten bizim için çok zordu.herkese çok teşekkür ediyorum.onları mezarlarında görmek dayanılmazdı,sıcak yüzlerinden sonra.tüm uçucu arkadaşlarım siz var olun sağ olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
ogun kazayı yara almadan kurtulan kabın memuru arkaaşımız perıhanda ordaydı sanırım ve fenalık gecırmış zannedıyorum.acılarını paylaştıgımızı ve yanlarında oldugumuzu bılmelerını ısterız.Allah olenlere rahmet gerıde kalanlara sabır versın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Allah olenlere rahmet eylesın gerıde kalanlara sabır versın kazadan yaralı kurtulan kabın memuru kardeslerımızle tanısmak sarılıp hasret gıdermek ısterız bız Turkuaz havayolalrı aılesı olarak.onları cok sevdıgımızı acılarını paylaştıgımızı bıldırmek ısterız.sevgılerımızle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
thy ye bu guzel tavrı vefası ve olanları unutmamasından dolayı sonsuzz tesekkurler..Allah rahmet eylesın ve olenlerın aılelerıne sabır versın yaralı kurtulan 3 tane kabın memuru arkadaslarımızda ordalarmıs sanırım onlarada bıdaha boyle acı gunler yasatmasın.orda olup onları kucaklamayı canı gonulden ısterdım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Allah pek çok rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin. Bay genel müdürün iki eli kanda olsa bu törene katılması gerekirdi. Hele ilk yıldönümü. Çok ayıp ve vefasızlık. Herhalde yüzü yok diyeceğim aklıma başka bir şey gelmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Allah rahmet eylesin. kabirlerinde huzur icinde yatsinlar. Bu sonsuz bayrak yarisinda var gucumuzle calisiyoruz. Gozleri arkada kalmasin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Öncelikle bu elim kazada hayatını kaybeden vefakar, işini en şekilde yapmaya çalışan, çalışkan Captain pilot, yardımcı pilot ve cabin görevlilerinin ailelerine Allahtan sabır diliyorum. BU insanları bir kez anıyoruz..Dualarımız bu insanlar içindir.Yaralı kurtulan cabin görevlilerine ve diğer yolculara da bir de böyle bir kaza yaşatmasın. Umarım sağlıkları yerindedir, bu kazadan yaralı kurtulup normal sağlığına dönemeyen vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Allah kimsenin başına böyl

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000