27 Mayıs 2014, Salı 15:49:00

THY SALDIRISINDAN KÖTÜ HABER

THY güvenlik şirketinin aracına yapılan saldırıda yaralanan Saadettin Doğan hayatını kaybetti.
  • Temel Kotil'e soruyorum: Kabil, Mogadishu, Tripoli gibi emniyetsiz yerlere hangi havayolları uçmaktadır? Lufthansa, Air France, British, KLM gibi sözde rekabet ettiğimiz firmalar bu yerlere gitmezken bizim gitme amacımız nedir? Yine soruyorum: THY nin tek bir uçak dahi kaybetmesi durumunda sonuç ne olacaktır? Tarihi bir sorumluluk ve vebalin altındasın. Bu yorumu yayınlamayacak olursan Airporthaber, sen de sorumlusun. Gün gelir hatırlatırız ona göre.
  • globally fısssss
  • Adamlar roket atmasın diye uçak deniz üstünden dolanıyormuş, havada güvenlik yok yerdeki arabayı rahat bırakırlarmı? Oranın ne kadar riskli olduğunu herkes biliyor, önlem alınmış ki güvenlik var, vicdansızlık yapmayın boş boş konuşup insanların kemiklerini sızlatmayın can gitti orda şaka geliyor size, vefat eden abiye ALLAH rahmet eylesin Müslüm abiye ve diğerlerine çok geçmiş olsun. TGS Nihat..
  • İstanbul'daki birilerinin hastanesinde tedavi gören yabancıların nereli olduklarına iyi bakın. O zaman buralara neden uçtuğumuzu anlarsınız. Yazıklar olsun bu zihniyete. Para için insanlar ölmeye devam mı edecek? Allah gani gani rahmet eyleye. Mekanı cennet ola ne gelir elden başka
  • Başbakanımız ne var neyok yardım etmişti cömertçe,thy personelinden bile yardım toplandı götürüldü,teşekkürleri böyle demekki namertlerin;yazıklar olsun.....şehidimize Allah rahmet eylesin
  • Mekanı cennet olsun, Rabbim günahlarını affetsin inşallah kardeşimizin. 6 Ay önce de Trablus da bizim yandığımız gibi birilerinin daha canı yandı. Hem de ne yanmak!!!. O aileyi en iyi biz anlarız... Çatışmaların günlük rutin bir olay haline geldiği ülkelere uçmaya neden inatla devam ettiğinizi de anlamış değilim. Sizi siz yapan çalışanlarınız değil mi? Çalışanlarınıza verdiğiniz değer bu mu? İnsan canı bu kadar mı ucuz sizin için???
  • mogadişuya dünyadada tek uçan firma thy. sanırım dünyanın geri kalanının bilip bizim bilmediğimiz şeyler var, bu olay üstüne yapılması gereken derhal uçuşların süresiz olarak iptal edilmesidir. şehidimize allahtan rahmet diliyorum. başımız saolsun.
  • Her tarafa sürekli yeni uçuş açıyoruz diye durmadan övünen ve basın açıklamaları yapan,beyanatlar veren THY yönetiminin kendi personelinin can güvenliğini ne derece dair şüpheleri arttırmaktadır maalesef.Ölen personele çok yazık olmuş.Allah rahmet eylesin.Kısaca hatırlayacak olursak bundan yaklaşık 6ay önce de libya'daki muhasebeci kardeşimizi hain bir şekilde katletmişlerdi.Bundan başka lübnan'da ise THY kokpit ekibi kaçıırlarak uzun süre rehin alınarak tutulmuştu.Şunu sormak gerekiyor yetkililere;Güvenlik zaafiyeti bulunan ülkelerdeki hizmet noktalarında güvenlik sorunu var ise neden uçuş operasyonlara devam ediliyor,eğer böyle bir sorun yok ise de personele neden saldırılar,düzenleniyor,öldürülüyor ya da kaçırılıyor teröristler tarafından ? lütfen bu sorulara cevap verilsin.Kar mı önemli yoksa insan hayatı mı daha önemli ?
  • Mekani cennet olsun allah ailesine sabir versin bu saldiridaki sebep neyki hemde somalide anlayamadim?
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. 2 senedir tanırız kendisini. Allah taksiratını affetsin.

Somali'de Türk Hava Yolları personelinin de içinde olduğu araca yapılan saldırıdan kötü haber geldi.

Somali'nin başkenti Mogadişu'da THY pazarlama şefi Müslüm Aydın'ın da içinde bulunduğu araca yönelik saldırıda başından vurulan Çetin Güvenlik şirketi güvenlik şefi Saadettin Doğan, Deva Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Edinilen son bilgilere göre Saadettin Doğan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

THY SALDIRISINDAN KÖTÜ HABER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Temel Kotil'e soruyorum: Kabil, Mogadishu, Tripoli gibi emniyetsiz yerlere hangi havayolları uçmaktadır? Lufthansa, Air France, British, KLM gibi sözde rekabet ettiğimiz firmalar bu yerlere gitmezken bizim gitme amacımız nedir? Yine soruyorum: THY nin tek bir uçak dahi kaybetmesi durumunda sonuç ne olacaktır? Tarihi bir sorumluluk ve vebalin altındasın. Bu yorumu yayınlamayacak olursan Airporthaber, sen de sorumlusun. Gün gelir hatırlatırız ona göre.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dc-3 ~ 9 yıl önce
globally fısssss

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Adamlar roket atmasın diye uçak deniz üstünden dolanıyormuş, havada güvenlik yok yerdeki arabayı rahat bırakırlarmı? Oranın ne kadar riskli olduğunu herkes biliyor, önlem alınmış ki güvenlik var, vicdansızlık yapmayın boş boş konuşup insanların kemiklerini sızlatmayın can gitti orda şaka geliyor size, vefat eden abiye ALLAH rahmet eylesin Müslüm abiye ve diğerlerine çok geçmiş olsun. TGS Nihat..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
İstanbul'daki birilerinin hastanesinde tedavi gören yabancıların nereli olduklarına iyi bakın. O zaman buralara neden uçtuğumuzu anlarsınız. Yazıklar olsun bu zihniyete. Para için insanlar ölmeye devam mı edecek? Allah gani gani rahmet eyleye. Mekanı cennet ola ne gelir elden başka

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Başbakanımız ne var neyok yardım etmişti cömertçe,thy personelinden bile yardım toplandı götürüldü,teşekkürleri böyle demekki namertlerin;yazıklar olsun.....şehidimize Allah rahmet eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hiş ~ 9 yıl önce
Somalili Teröristler var bu adamlar Türkiyenin Somaliye yardım etmesini istemiyor istedikleri somalinin fakir kalmasını sağlamak hiçbir yardım elinin bu devlete uzanmasını ıstememesı yanı buyuk sırketlere calısıyorlar gaza gelmeyelim bir kaç kişinin hatasını butun mıllete yıkamazsınız bu adılıktır
Hiş'e ~ 9 yıl önce
Kardeşim bize ne somaliden.Somaliyi kurtarmak bize mi kaldı efendiler ? Ülkemizde onca büyük sorunlar,işsizler,fakirler varken burnumuzun dibindeki şeyleri görmezden gelerek somamliye,momaliye,suriyeye falan yardım etmeliyiz demek ne derece mantıklı ? Bizden daha zengin birçok ülke var ki onlar bile 5 kuruş yardım yapmıyorlar.Lütfen biraz empati yapalım.
pamuk ~ 9 yıl önce
Mekanı cennet olsun, Rabbim günahlarını affetsin inşallah kardeşimizin. 6 Ay önce de Trablus da bizim yandığımız gibi birilerinin daha canı yandı. Hem de ne yanmak!!!. O aileyi en iyi biz anlarız... Çatışmaların günlük rutin bir olay haline geldiği ülkelere uçmaya neden inatla devam ettiğinizi de anlamış değilim. Sizi siz yapan çalışanlarınız değil mi? Çalışanlarınıza verdiğiniz değer bu mu? İnsan canı bu kadar mı ucuz sizin için???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
somali ~ 9 yıl önce
mogadişuya dünyadada tek uçan firma thy. sanırım dünyanın geri kalanının bilip bizim bilmediğimiz şeyler var, bu olay üstüne yapılması gereken derhal uçuşların süresiz olarak iptal edilmesidir. şehidimize allahtan rahmet diliyorum. başımız saolsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AIRMAN ~ 9 yıl önce
Her tarafa sürekli yeni uçuş açıyoruz diye durmadan övünen ve basın açıklamaları yapan,beyanatlar veren THY yönetiminin kendi personelinin can güvenliğini ne derece dair şüpheleri arttırmaktadır maalesef.Ölen personele çok yazık olmuş.Allah rahmet eylesin.Kısaca hatırlayacak olursak bundan yaklaşık 6ay önce de libya'daki muhasebeci kardeşimizi hain bir şekilde katletmişlerdi.Bundan başka lübnan'da ise THY kokpit ekibi kaçıırlarak uzun süre rehin alınarak tutulmuştu.Şunu sormak gerekiyor yetkililere;Güvenlik zaafiyeti bulunan ülkelerdeki hizmet noktalarında güvenlik sorunu var ise neden uçuş operasyonlara devam ediliyor,eğer böyle bir sorun yok ise de personele neden saldırılar,düzenleniyor,öldürülüyor ya da kaçırılıyor teröristler tarafından ? lütfen bu sorulara cevap verilsin.Kar mı önemli yoksa insan hayatı mı daha önemli ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Mekani cennet olsun allah ailesine sabir versin bu saldiridaki sebep neyki hemde somalide anlayamadim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs vize pasaport ~ 9 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. 2 senedir tanırız kendisini. Allah taksiratını affetsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000