25 Nisan 2013, Perşembe 11:21:49

THY RESMEN AÇIKLADI

Önümüzdeki günlerde Almanya’da Friedrichshafen’da açacağı 12. hattı ile 50 yılı aşkın süredir uçtuğu ülkedeki haftalık uçuş frekansını 250’nin üzerine çıkaracak olan Türk Hava Yolları, Bundesliga Şampiyonu Borussia Dortmund ile Premium kategorisinde sponsorluk konusunda anlaştı.
  • Öncelikle bayern München olmaz Lufthansa resmi Sponsor bence thy artik forma sponsoru olmali
  • Lewandowski,gotze Bayern e geçiyor,Bayern Teknik Direktör olarak Guardiola yı getiriyor ve başka yıldızlar yolda..Bayern seçilse daha mantıklı olurmuş..
  • Dünya'nın gözünün olduğu yerde bulunmak mantıklı..
  • Bu demek oluyorki b777 daha cok dusseldorfta gorecegiz
  • Premium kategori ne demek? Gogus reklami var mi?

Önümüzdeki günlerde Almanya’da Friedrichshafen’da açacağı 12. hattı ile 50 yılı aşkın süredir uçtuğu ülkedeki haftalık uçuş frekansını 250’nin üzerine çıkaracak olan Türk Hava Yolları, Bundesliga Şampiyonu Borussia Dortmund ile Premium kategorisinde sponsorluk konusunda anlaştı. Dev kulübün resmi havayolu olarak Alman futbol kulübüne sponsorluk desteği veriyor.

Türk Hava Yolları, son iki senedir Bundesliga şampiyonu, son DFB kupası şampiyonu unvanına sahip ve bu sene Şampiyonlar Ligi’nde en iyi dört takım arasına kalan Borussia Dortmund ile ortaklık imzalayarak daha önce gerçekleştirdiği önemli sponsorluklara bir yenisini daha ekliyor.

Türk Hava Yolları ve Borussia Dortmund benzerlik taşıyan başarı öykülerine sahip. Avrupa‘nın en iyi havayolu* ünvanına sahip, sporda mükemmelliyeti ve havacılığın seçkin hizmetlerini birleştirmeyi hedefleyen Türk Hava Yolları ile Borussia Dortmund klübünün ilkeleri, köklü tarihçeleri, bölgesel bağlılıkları, özveri ve başarıları göz önünde tutulduğunda bu ortaklığın her iki taraf açısından verimli ve uyumlu olacağı öngörülüyor.

“Borussia Dortmund’un yakın gelecekteki başarısına ortak olacaklarından dolayı heyecan duyduklarını ve verimli bir ortaklık hedeflediklerini” belirten Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, “Bünyesinde genç, yetenekli, başarılı sporcular barındıran, sürekli genç sporcuların yetişmesi için yatırım yapan ve ayrıca Alman ve Türk milli takımlarında oynayan birçok futbolcusu bulunan Borussia Dortmund ile ortaklık yapılmasının kendilerini heyecanlandırdığını” da vurguladı.

Borussia Dortmund CEO’su Hans Joachim Watzke, “Türk Hava Yolları’nı partner olarak görmekten dolayı oldukça mutluyuz. Türk Hava Yolları, birinci sınıf hizmet kalitesi ile çok büyük global bir marka. Bu büyük markanın hedefleri doğrultusunda Borussia Dortmund’u seçmesinden ötürü heyecan duymaktayız”” dedi.

THY RESMEN AÇIKLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Tebrikler thy ~ 9 yıl önce
Öncelikle bayern München olmaz Lufthansa resmi Sponsor bence thy artik forma sponsoru olmali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BAYERN ~ 9 yıl önce
Lewandowski,gotze Bayern e geçiyor,Bayern Teknik Direktör olarak Guardiola yı getiriyor ve başka yıldızlar yolda..Bayern seçilse daha mantıklı olurmuş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mantıklı ~ 9 yıl önce
Dünya'nın gözünün olduğu yerde bulunmak mantıklı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777 ~ 9 yıl önce
Bu demek oluyorki b777 daha cok dusseldorfta gorecegiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 9 yıl önce
Premium kategori ne demek? Gogus reklami var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000