02 Temmuz 2010, Cuma 09:05:15

THY, PODGORICA'YA KANAT ÇIRPACAK

Türk Hava Yolları, İstanbul’dan Podgorica (Karadağ) uçuşlarına başlıyor...
  • Sanırım arkadas bı yazıdan kopyalayıp yapıstırmıs bu bılgılerı alfabetık olarak sıralama yapılmıs... umarım bu hatlar acılır ama sadece ıskandınavya olarak sunu soyleyebilirim ki stockholm oslo goteborg ve kopenhag varken malmo işi biraz zor diye dusunuyorum.... Malmo kaldırmaz... Bu konuda bilgisi olanların yorumlarını beklıyoruz veya bu hatları sıralayan arkadasın...
  • Yazilan listedeki noktalarin bir kisminin mantigi var ve acilmalilar da ama örnegin Keflavik'in hic bir mantigi yok. Oraya ne zaman kimi götüreceksiniz? Izlanda süper bir ülke ama ekonomik krizde. Oraya yakin noktalardan ucmaya calisanlar bile basaramadi. Air Iceland cok korunuyor o pazarda. Sanirim ilk yorumu yapan arkadas bir istek listesi yollamis daha cok.
  • milli havayolumuz thy 2023 tekı 330 ucaklık hedefine ulasmak icin ucmaya devam ediyor.skytrax'ın 2010 daki en iyi ekonomi sınıfı ikramını veren havayolu odulunu de alarak dostlarını sevindirip cekemeyenlerini biraz üzdü :))
  • Bu saydiginiz ucus noktalari sadece tahminlerinizemi dayaniyor yoksa sizi destekleyecek ciddi derecede bilgiyemi sahipsiniz.Bizler Melbourne'de Milli tasiyicimizi sabirsizlikla bekliyoruz ama THY'da Resmi olarak herhangi bir bilgi Melbourne hatti ile ilgili yok.Acaba yazdiginiz bu bilgileri destekleyecek baska bilgilere sahipseniz lutfen bizlerle paylasin.Tesekkurler.
  • Birinci yorumdaki hatlar doğru ise, TK yeni bir Emirates olma yolunda ilerliyor.Belkide daha da çok noktaya ulaşan bir küresel taşıyıcı olacak. Helal olsun.Bırakın siyaseti; uçağın üstünde bayrağımızla beraber "TURKISH" yazıyor.Gerisi boş.!!
  • Abican, Atıra, Bratislava, Buenos Aires, Duala, Erivan, Glasgov, Keflavik, Kinşasa, Kolombo, Kuala Lumpur, Lahor, Maldivler, Malmö, Manila, Melborn, Montreal, Miami, Novosibirsk, Oran, Santiago, Selanik, Sidney, Tallin, Taypey, Ulan Bator, Urumçi, Valensiya, Vilnius.

Türk Hava Yolları, İstanbul ile Podgorica (Karadağ) arasında gerçekleştireceği direkt uçuşlarına 8 Temmuz 2010 tarihinde başlayacak...

Türk Hava Yolları yolcuları, Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere  haftada 3 gün gerçekleşecek uçuşlar ile İstanbul’dan  Podgorica’ya (Karadağ) kesintisiz seyahat etmenin keyfini yaşayacak. Yeni başlayacak Podgorica seferleri ile birlikte Türk Hava Yolları’nın yurtdışı uçuş nokta sayısı 126’ya ulaşacak. 

İstanbul’dan Karadağ’a 24 Eylül 2010 tarihine kadar uçuş gerçekleştirecek yolcular, uygulanacak kampanya ile gidiş-dönüş tüm vergiler dahil 212 Avro’dan başlayan ücretlerle seyahat edebilecek.

Planlanan  İstanbul-Podgorica uçuş saatleri;

İstanbul – Podgorica (Karadağ)

Kalkış       Varış

Salı, Perşembe, Pazar

10:45        11:30

Podgorica (Karadağ) - İstanbul

Kalkış       Varış

Salı, Perşembe, Pazar

12:30        15:15

THY, PODGORICA'YA KANAT ÇIRPACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 12 yıl önce
Sanırım arkadas bı yazıdan kopyalayıp yapıstırmıs bu bılgılerı alfabetık olarak sıralama yapılmıs... umarım bu hatlar acılır ama sadece ıskandınavya olarak sunu soyleyebilirim ki stockholm oslo goteborg ve kopenhag varken malmo işi biraz zor diye dusunuyorum.... Malmo kaldırmaz... Bu konuda bilgisi olanların yorumlarını beklıyoruz veya bu hatları sıralayan arkadasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yazilan listedeki noktalarin bir kisminin mantigi var ve acilmalilar da ama örnegin Keflavik'in hic bir mantigi yok. Oraya ne zaman kimi götüreceksiniz? Izlanda süper bir ülke ama ekonomik krizde. Oraya yakin noktalardan ucmaya calisanlar bile basaramadi. Air Iceland cok korunuyor o pazarda. Sanirim ilk yorumu yapan arkadas bir istek listesi yollamis daha cok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
milli havayolumuz thy 2023 tekı 330 ucaklık hedefine ulasmak icin ucmaya devam ediyor.skytrax'ın 2010 daki en iyi ekonomi sınıfı ikramını veren havayolu odulunu de alarak dostlarını sevindirip cekemeyenlerini biraz üzdü :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bu saydiginiz ucus noktalari sadece tahminlerinizemi dayaniyor yoksa sizi destekleyecek ciddi derecede bilgiyemi sahipsiniz.Bizler Melbourne'de Milli tasiyicimizi sabirsizlikla bekliyoruz ama THY'da Resmi olarak herhangi bir bilgi Melbourne hatti ile ilgili yok.Acaba yazdiginiz bu bilgileri destekleyecek baska bilgilere sahipseniz lutfen bizlerle paylasin.Tesekkurler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Birinci yorumdaki hatlar doğru ise, TK yeni bir Emirates olma yolunda ilerliyor.Belkide daha da çok noktaya ulaşan bir küresel taşıyıcı olacak. Helal olsun.Bırakın siyaseti; uçağın üstünde bayrağımızla beraber "TURKISH" yazıyor.Gerisi boş.!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Abican, Atıra, Bratislava, Buenos Aires, Duala, Erivan, Glasgov, Keflavik, Kinşasa, Kolombo, Kuala Lumpur, Lahor, Maldivler, Malmö, Manila, Melborn, Montreal, Miami, Novosibirsk, Oran, Santiago, Selanik, Sidney, Tallin, Taypey, Ulan Bator, Urumçi, Valensiya, Vilnius.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000