13 Mayıs 2019, Pazartesi 01:31:57

THY pilotunu şaşkına çeviren görüntü

İstanbul-Köln seferini yapan Türk Hava Yolları (THY) ait uçağın pilotu Atilla Şentürk seyir sırasında gördüğü cismi cep telefonu ile kayıt ederken "Ben bu kadar hızlı uçan bir şey görmedim" dedi.
  • Ati kovalamaya devam mı? Belki bu haberler sayesinde de düşer Ati... Ladyboylara dikkat et ati... Kolpa yorumlarda yapma seni seven 1 tane kabin 1 tane harekat yok!!!
  • Belki biraz ilginç olacak ama bir haziran akşamı sene 2004 bütün ev halkı bizde gördük uçan daire elips şeklinde ve parelel hareket eden çok hızlı bir şekilde 1 dk lık bir süreç içerisinde gözden kaybolup yukarı doğru çıkan bir cisim ufomudur bilmem fakat kimseye anlatıp gereksiz tepki çekmek de olmaz diye bahsetmedik kaptanın gördüğü şey üzerine ilgimi çekti haber inanırlar inanmazlar fakat bu evrende yalnız olmadıgımızı düşünmekteyim.
  • kedidir kedi
  • Bu konuda başka kaptanlar da rapor etmişler ve sayıları 1-2 değil. Birkac tane rapor var. Medyaya düşüp yorum lincine kurban gitmekten korktukları için olayı sadece Baspilota bildirmişler. Şurası kesin ki normal olmayan yeni birşeyler var. Bu kaptan 18 yıllık airlines. Bu zamana kadar böyle birşey dememiş şimdi durduk yere niye bunu ortaya atsın? Hem 2 kisi daha var aynı olayı gören ve onlar da aynı bilgiyi vermişler. Başka bir konu, bu kaptanı sorduk soruşturduk, hariç hem sevilen biri, hem de sözüne itibar edilen biri. Burdaki hakkında yazılmış olumlu yorumlar boşuna değil. Hatırı sayılır bir kaptana sorduk. Adam diyor ki, başkası söylese inanmam ama Ati söylüyorsa boşuna değildir ona inanırım diyor. Bu adamı linç etmeden önce diğer şahitleri de dinleyin derim. Olay ciddi yani.
  • hayiiirrr atilla kaptan benim gercek atilla kaptan benimm
  • ben size inaniyorum arkadasim, sizin goktasi vs ile garip bi cismin arasindaki farki anliyabileceginizi dusunuyorum. bunlarin icinde biri gorsede zaten cesaret edip soyleyemez. gecmis olsun
  • Amirle kokpitte muhabbet ederkene ufo gören gaptan
  • Bir pilot hayrete düştüğü bir anı kameraya alır paylaşır vee sahnede yorumlar... yazık be bize. Biz ne zaman birbirimize bu kadar saygısız ve acımasız olduk. Bu nefret kendimize maalesef.
  • Ne güldüm havacı değilim cisim dikkatimi çekti yazılan yorumlara bak .Adam cisim gördüm diyor yok parası yok yakışıklılığı yok alkol bu kadar kıskançlık olunur mu olunuyormuş demekki:)
  • Biraz saygılı olun. Bunca yıllık kaptan bir şey gördüğünü söylüyorsa, oturduğunuz yerden zırvalamaktan vazgeçin. Fırsat bu fırsat diyerek nefret kusmaya başlayanlara yazıklar olsun.

Türk Hava Yolları pilotu Atilla Şentürk, 10 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen İstanbul-Köln uçuşu sırasında havada hızlı bir şekilde hareket eden bir cisim gördü. O anları cep telefonuna kayıt eden uçağın kaptan pilotu o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

"KABİN AMİRİ VE FIRST OFFICER DA ŞAHİT OLDULAR"

Şentürk'ün yaptığı paylaşımda şu cümleler yer aldı:

"Kokpit sol camının gökyüzünde görebildiği tüm ufku 1 saniyede boydan boya katetti. İnanılmaz bir hız. Almanya Köln uçuşunda yüksek irtifada inanılmaz parlak bir gök cismi gördük. Uydu veya yıldız değildi. Sonra inanılmaz bir hızla uzaklaşarak kayboldu. Hayatımda ilk defa böyle bir şey gördüm. Çok yakınımızdaydı ve güneşe rağmen çok parlaktı. Ben bu kadar hızlı uçan bir şey görmedim. Kabin amiri Efsun Selin Sezer ve First Officer Özgür Erdaş aynen şahit oldular” dedi.

KAPTAN SELAHATTİN SİVRİ UÇAN DAİRE GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEMİŞTİ

Geçtiğimiz Şubat ayında hayatını kaybeden Selahattin Sivri Kaptan da yaptığı bir uçuşta uçan daire gördüğünü söylemesi günlerce konuşulmuştu. Sivri, 1989 yılının Ekim ayında Zürih-Antalya seferini sırasında kırmızı, mavi, yeşil, keskin beyaz renkli ışıklar saçan apartman büyüklüğünde ve yumurta şeklinde dev bir cisim gördüklerini dile getirmişti.

THY pilotunu şaşkına çeviren görüntü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (99)

Aticik. ~ 2 ay önce
Ati kovalamaya devam mı? Belki bu haberler sayesinde de düşer Ati... Ladyboylara dikkat et ati... Kolpa yorumlarda yapma seni seven 1 tane kabin 1 tane harekat yok!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 4 ay önce
Belki biraz ilginç olacak ama bir haziran akşamı sene 2004 bütün ev halkı bizde gördük uçan daire elips şeklinde ve parelel hareket eden çok hızlı bir şekilde 1 dk lık bir süreç içerisinde gözden kaybolup yukarı doğru çıkan bir cisim ufomudur bilmem fakat kimseye anlatıp gereksiz tepki çekmek de olmaz diye bahsetmedik kaptanın gördüğü şey üzerine ilgimi çekti haber inanırlar inanmazlar fakat bu evrende yalnız olmadıgımızı düşünmekteyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eirbas ~ 5 ay önce
kedidir kedi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru tabi kedidir ~ 5 ay önce
Kedicik bak bugün Pentagon açıklama yaptı resmî haber ajanslarına düştü. Kaptan doğruyu söylüyor yani kedicik. Haber oku biraz miyavcık. British Airways ile Virgin Atlantik de rapor etmiş aynı olayı. Oku biraz kedicik. Bilgisayar başında miyavlama. Haber oku. Airporthaber de de var bu bilgiler kedicik. Olaylar ve şahitler kaptanın söylediklerinin doğru olduğunu gösteriyor kedi abi.
Kedi mi ~ 5 ay önce
Tabi doğru söylüyorsun. Hayatında gördüğün gorecegin tek parlak cisim kedi gözü olduğu için,bir kaptanın tanıklar eşliğinde görüntüsüyle ve belgesiyle sunduğu şey senin gibi maholar için sadece kedidir. Eziklik kıskançlık parayla değil. Ama üzülme bu ülkede pilotları kıskanan ve ezilen zavallı tek sen değilsin. Kaptanın elindeki diğer görüntüleri gördüm. Bal gibi hepsi gerçek.
Yeni Gelişme ~ 5 ay önce
Bu konuda başka kaptanlar da rapor etmişler ve sayıları 1-2 değil. Birkac tane rapor var. Medyaya düşüp yorum lincine kurban gitmekten korktukları için olayı sadece Baspilota bildirmişler. Şurası kesin ki normal olmayan yeni birşeyler var. Bu kaptan 18 yıllık airlines. Bu zamana kadar böyle birşey dememiş şimdi durduk yere niye bunu ortaya atsın? Hem 2 kisi daha var aynı olayı gören ve onlar da aynı bilgiyi vermişler. Başka bir konu, bu kaptanı sorduk soruşturduk, hariç hem sevilen biri, hem de sözüne itibar edilen biri. Burdaki hakkında yazılmış olumlu yorumlar boşuna değil. Hatırı sayılır bir kaptana sorduk. Adam diyor ki, başkası söylese inanmam ama Ati söylüyorsa boşuna değildir ona inanırım diyor. Bu adamı linç etmeden önce diğer şahitleri de dinleyin derim. Olay ciddi yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atilla kaptan ~ 5 ay önce
hayiiirrr atilla kaptan benim gercek atilla kaptan benimm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaptana ~ 5 ay önce
ben size inaniyorum arkadasim, sizin goktasi vs ile garip bi cismin arasindaki farki anliyabileceginizi dusunuyorum. bunlarin icinde biri gorsede zaten cesaret edip soyleyemez. gecmis olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir kaptan ~ 5 ay önce
Ati çok düzgün adamdır,nokta.
Atilla kaptaaaan ~ 5 ay önce
Bu kadar saldıran olduğuna göre adam güzel yaşıyo herhalde merak ettim valla arkadaşlık yolladık kabul etmedin kabul et de biz de görelim Atilla kaptaaan...
Teşekkür ~ 5 ay önce
Sağolun varolun. Bundan sonra böyle bir olayı yanıbaşında görüp de en somut delilleri bile olsa, kimse cesaret edip de açıklayamaz. Şuraya yazılan yorumları görüyorum gerçekten mide bulandırıcı. Yazık. Artık gören hiç kimse bunu açıklayamaz. Sineye çeker.
Atilla kpt. ~ 5 ay önce
I can not accept friendship of everyone! just acquaintances !
Bu yoruma Atilla kpt ~ 5 ay önce
Bu yoruma Atilla kpt adıyla yanıt yazan ben değilim. Diğer bir yorumda da Atilla kpt diye cevap verilmiş. O da ben değilim. Herkesin bilgisine. Atilla benim. Adım kullanılarak yorumlara yanıt verilmiş.
Vay vay ~ 5 ay önce
Amirle kokpitte muhabbet ederkene ufo gören gaptan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasan ~ 5 ay önce
Bir pilot hayrete düştüğü bir anı kameraya alır paylaşır vee sahnede yorumlar... yazık be bize. Biz ne zaman birbirimize bu kadar saygısız ve acımasız olduk. Bu nefret kendimize maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 5 ay önce
Ne güldüm havacı değilim cisim dikkatimi çekti yazılan yorumlara bak .Adam cisim gördüm diyor yok parası yok yakışıklılığı yok alkol bu kadar kıskançlık olunur mu olunuyormuş demekki:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 5 ay önce
Biraz saygılı olun. Bunca yıllık kaptan bir şey gördüğünü söylüyorsa, oturduğunuz yerden zırvalamaktan vazgeçin. Fırsat bu fırsat diyerek nefret kusmaya başlayanlara yazıklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000