16 Ekim 2019, Çarşamba 13:42:20

THY pilotundan Milli Takım'a jest

Mili Takım'ın Fransa'dan lider dönmesi üzerine Türk Hava Yolları pilotu Milli Takım'ı tebrik etti.
  • geçmişi güzel yazmışsın ama geçmişte oldu diye yazdıklarının 100 katının akp döneminde olduğunu da hatırlatsana. ülke eskiden de kötüydü ama mevcut iktidar döneminde sosyal,ekonomik,siyasi iyice mahvoldu ama hala sizin gibi sahibinin sesleri şakşak,çıkar derdinde...
  • Forma verin diye yalandan kivirmisti, istememistik halbuki, digerleride duymazdan geldiler zaten, yalancidir
  • İnsan bi basını kaldırıp dinler bi bakar sağa sola
  • Yakışır kaptanıma. Güzel bir konuşma. Herkese saygılar, sevgiler.
  • 17 yil oncesi Turkiye'nin o gunlerini daha dun gibi hatirliyorum, ne guzel gunlerdi, keske o gunlere donebilsek!
  • Değerli hocan sanki paraya ihtiyacı varmış gibi senede 20 milyon tl para alıyor,vergisini de tff ödüyor, eğer Türk'sen milli takım hocalığı,oyunculuğu para karşılığında yapılamaz. Yapılırsa da o zaman teröristle savaşan askerlere ne maaş vermemiz gerekir?

Mili Takım'ın Fransa'dan lider dönmesi üzerine Türk Hava Yolları pilotu Milli Takım'ı tebrik etti.

Paris'ten THY uçağıyla dönen Milli Takım'ı tebrik eden Türk Hava Yolları kaptan pilotu Muhammet Genç, Şenol Güneş'in dünya kupası sonrasında ülkeye dönerken kokpitten yaptığı anonsu hatırlattı, Şenol Günel alkışla karşılık verdi.

İşte o anlar:

 

THY pilotundan Milli Takım'a jest

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

hatırlat ~ 1 ay önce
geçmişi güzel yazmışsın ama geçmişte oldu diye yazdıklarının 100 katının akp döneminde olduğunu da hatırlatsana. ülke eskiden de kötüydü ama mevcut iktidar döneminde sosyal,ekonomik,siyasi iyice mahvoldu ama hala sizin gibi sahibinin sesleri şakşak,çıkar derdinde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bende ucurdum ~ 1 ay önce
Forma verin diye yalandan kivirmisti, istememistik halbuki, digerleride duymazdan geldiler zaten, yalancidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayiptir ~ 1 ay önce
İnsan bi basını kaldırıp dinler bi bakar sağa sola

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boeing 797-400ER ~ 1 ay önce
Yakışır kaptanıma. Güzel bir konuşma. Herkese saygılar, sevgiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Walter Sobchak ~ 1 ay önce
17 yil oncesi Turkiye'nin o gunlerini daha dun gibi hatirliyorum, ne guzel gunlerdi, keske o gunlere donebilsek!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hatırlatıyım ~ 1 ay önce
Hatırlıyor musun ,akmayan suları, kesilen elektriği, gidilemeyen yolları ,toplanmayan çöpleri, yoksulluğu ,ssk ları ,pis ve kalabalık okulları, yapılamayan yolları,köprüleri,tünelleri,devlet dairelerinin içler acısı halini ,imf i,cuntacıların egemenliğini, yüzde 1000 olan enfilasyonu,işsizliği ,terörü ,faili mechulleri . Hatırlıyor musun???
Evet ~ 1 ay önce
Walter Sobchak bir İngiliz olarak tabiki o günlere özlem duyar, bizim özentiler de eziklik günlerine özlemle alkış tutar.
hatırlatıyım'a ! ~ 1 ay önce
Para sıfırlamaları,bıbıcımları,kol saatlerini,ayakkabı kutularını,gemicikleri,rüşvet,yolsuzluğu,açılımları, eyy hocam dön bitsin bu gurbet demeleri,teröristleri şımartmaları,her kurumu kardeşçe paylaşılmasını,torpil,hemşehriciliği,askeri iftiralarla uğraşırken ben bu davanın savcısıyım deyip sonra işler terse dönünce kandırıldım demeleri,Türk diye bir şey yoktur,Türkiye'li demeyelim deyip koltuk sallanınca vatan,millet edebiyatı yapmaları,patlayan bombaları,teröristlerle elele meydanlarda şarkılar söylemeleri,ayaklarına hakim göndermeleri,nüfusun çeyreğini bir bölgede toplamayı,alınan borçları,kredileri yandaş müteahhitlere,betonlara saçmayı,istihdamı ülke geneline yaymamayı,dünyanın gelire göre en pahalı elektrik,doğalgaz,internet,cep telefonu,araba,benzin,pasaportu vatandaşa müşteri gibi satmayı,ithalat,döviz,işsizlik de rekorlar kırmayı,herşeye hergün zam yapılmasını,alım gücünün iyice düşmesini,imf'ye yine yanaşmayı,enflasyonu vs birçok haltı son 17 yılda çok iyi HATIRLIYORUM !!!
paragöz ~ 1 ay önce
Değerli hocan sanki paraya ihtiyacı varmış gibi senede 20 milyon tl para alıyor,vergisini de tff ödüyor, eğer Türk'sen milli takım hocalığı,oyunculuğu para karşılığında yapılamaz. Yapılırsa da o zaman teröristle savaşan askerlere ne maaş vermemiz gerekir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sapla saban ~ 1 ay önce
Elma ile Armutu karıştırma !
tuhaf ~ 1 ay önce
Adam yalan mı yazmış, kendine Türk diyen milli takım oyuncusu ve hocası para,maaş,prim alır mı? Bunun neresi yanlış ki onca olumsuz tıklama var,ilginç ve tuhaf bir milletiz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000