16 Ocak 2020, Perşembe 15:38:46

THY personeline kâr payı verecek mi?

Türk Hava Yolları'nın personeline prim verip vermeyeceği merak konusu oldu.
  • atma ziya! ne işi varmış atatürkçü adamın kartal imamhatiplilerle, camide ID unuttum numarasıyla teşkilatlara girenlerle.
  • Size katılıyorum kaptanım.
  • kar payı diye zaten onu veriyorlardı. Bu sene onuda cukka edecekler.
  • Batacaksa senin yüzünden batacak. bu imamhatipli genel müdürlük memurları kadar yiyici tayfası yoktur. sakın türklere bir şey vermeyin, illa katara gönderin paraları.
  • Hakkını arayan insanlara iftira atmazsın. 87 yıllık şirket demişsin, varlık fonundaki şirketin ne ilgisi var eski THY ile. THY nin tüm karı havuza gidiyor. sana maaşın çok geliyorsa, katar emirine söyle senin maaşını indirsin.
  • KAR PAYI 2019 SENESİNDE EMEKLİ OLAN PERSONELDE DAĞİTİLMASI .
  • 87 yıllık koca bir çınarın üniformasını giyme şerefine nail olduğunuz için müteşekkir olmanız gerekirken şu yazdıklarınız akıl alır gibi değil. Prim konusu, yöneticilerin yaklaşımı, genel işleyiş vs. elbette tartışılır ama şu yazdıklarınız zaten sizin birebir işinizin bir parçası. Yapmak zorunda olduğunuz şeyleri yaptığınız için aferin bekliyorsanız ve prim verilmedi diye üzerinde tüm kamunun hakkı olan bir emanete ihanet edeceğinizi pişkince iddia edebiliyorsanız, tek diyeceğim Allah önce sizin gibilerden bu şirketi korusun. O her fırsatta dillerdiğiniz körfez ülkelerinde, uzak doğuda vs. buraya utanmadan yazabildiklerinizi aklınızdan bile geçirmeye imtina edersiniz, zira bir tanesini bile yapsanız aklınızın alıncağını bilirsiniz.
  • Diskolarda,pavyonlarda ve gece klublerinde cok harcama yapmasan cok daha iyi olur bence
  • Son ana kadar verileceği bilindiği halde sendika verilmeyecek der. Kar payı dağıtıldığında da onlar vermedi biz aldık derler.
  • 2cycle gazlama hasarla uçar ondan sonra gelince base'de bakarız demeyeceğim, AO'nun Airbus serisinde neden çok fazla seat track değişiyor dedikten sonra bizim bakımdaki uçaklara teslim bakımı gibi bakacağım, gazlama bracket fitting vs yapmyacağım sipariş geçilsin ne zaman gelirse gelsin, kimyasalları çekip az bir şey kullandıktan sonra ziyan olmasın saklayalım sonra kullanalım demeyeceğim artık.uçaklar ground olsun, bakım uzasın gram umrumda değil bundan sonra

Türk Hava Yolları'nın personeline prim verip vermeyeceği merak konusu oldu.

AirportHaber'i edindiği bilgiye göre; THY, personeline kâr payı ödemesi yapmayacak. 2019 yılının üçüncü çeyreğinde 2 milyar 587 milyon TL kar elde ettiğini duyurmasına rağmen sonrasında personele yönelik tasarruf tedbirleri alan Türk Hava Yolları yönetimi, yakıt ücretlerinden Pazar mesaisine kadar birçok alanda tedbir uygulanması kararı almıştı.

Her yıl Antalya'da gerçekleştirilen "Yönetici Zirvesini" bu yıl İstanbul'da gerçekleştiren THY yönetimi aldığı kararla personele kâr payı vermeyecek.

Yönetici zirvesinde bir araya gelen yetkililer, bu yıl için kâr payı dağıtmama kararı aldı.

©AirportHaber

THY personeline kâr payı verecek mi?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (325)

İzmirliye yanıt ~ 18 saat önce
atma ziya! ne işi varmış atatürkçü adamın kartal imamhatiplilerle, camide ID unuttum numarasıyla teşkilatlara girenlerle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B737 kaptan ~ 18 saat önce
Size katılıyorum kaptanım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
chauk ~ 18 saat önce
kar payı diye zaten onu veriyorlardı. Bu sene onuda cukka edecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yay ~ 18 saat önce
Batacaksa senin yüzünden batacak. bu imamhatipli genel müdürlük memurları kadar yiyici tayfası yoktur. sakın türklere bir şey vermeyin, illa katara gönderin paraları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Katar ~ 18 saat önce
Hakkını arayan insanlara iftira atmazsın. 87 yıllık şirket demişsin, varlık fonundaki şirketin ne ilgisi var eski THY ile. THY nin tüm karı havuza gidiyor. sana maaşın çok geliyorsa, katar emirine söyle senin maaşını indirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KAR PAYI EMEKLİLERE DE VERİLMESİ ~ 2 gün önce
KAR PAYI 2019 SENESİNDE EMEKLİ OLAN PERSONELDE DAĞİTİLMASI .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan! ~ 3 gün önce
87 yıllık koca bir çınarın üniformasını giyme şerefine nail olduğunuz için müteşekkir olmanız gerekirken şu yazdıklarınız akıl alır gibi değil. Prim konusu, yöneticilerin yaklaşımı, genel işleyiş vs. elbette tartışılır ama şu yazdıklarınız zaten sizin birebir işinizin bir parçası. Yapmak zorunda olduğunuz şeyleri yaptığınız için aferin bekliyorsanız ve prim verilmedi diye üzerinde tüm kamunun hakkı olan bir emanete ihanet edeceğinizi pişkince iddia edebiliyorsanız, tek diyeceğim Allah önce sizin gibilerden bu şirketi korusun. O her fırsatta dillerdiğiniz körfez ülkelerinde, uzak doğuda vs. buraya utanmadan yazabildiklerinizi aklınızdan bile geçirmeye imtina edersiniz, zira bir tanesini bile yapsanız aklınızın alıncağını bilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Autopilot ~ 1 gün önce
Kimse hak etmediği şeyi zaten talep edemez ancak Memlekette hiçbir çalışan emeğinin karşılığını alamıyor. Senin maaşın sana yetiyor olabilir ama hakkını arayanlara hakaret edersen karşılığını bulursun. Maaşın çok geliyorsa Özelleştirme idaresine söyle sana daha az maaş versinler. 87 yıllık şirket demişsin, Atatürkün THY sinden geriye ne kaldı. Sana Kartal imamhatiplileri Yalama diyen yok, boş zamanlarında gene yala. Ama insanların çaresizliğinden faydalanıp140 bin euro borcu boğazına geçirip 15 yıllığına köleliğe mahkum edilen insanlara hakaret edemezsin.
Mahmut ~ 4 gün önce
Diskolarda,pavyonlarda ve gece klublerinde cok harcama yapmasan cok daha iyi olur bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ghosttt ~ 4 gün önce
Son ana kadar verileceği bilindiği halde sendika verilmeyecek der. Kar payı dağıtıldığında da onlar vermedi biz aldık derler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rahat Olun ~ 2 gün önce
Ya Yalandan hersene aynı tantana kar payı verilmeyecek diye milletin kafasını bulandirmayin Şubat 15 o para hesapta başka asılsız haberlere itibar etmeyiniz kar payı yatacak
YAPISALCI RUBICK ~ 4 gün önce
2cycle gazlama hasarla uçar ondan sonra gelince base'de bakarız demeyeceğim, AO'nun Airbus serisinde neden çok fazla seat track değişiyor dedikten sonra bizim bakımdaki uçaklara teslim bakımı gibi bakacağım, gazlama bracket fitting vs yapmyacağım sipariş geçilsin ne zaman gelirse gelsin, kimyasalları çekip az bir şey kullandıktan sonra ziyan olmasın saklayalım sonra kullanalım demeyeceğim artık.uçaklar ground olsun, bakım uzasın gram umrumda değil bundan sonra

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000