02 Mart 2009, Pazartesi 11:35:21

THY 'NEŞE'SİNE' VEDA ETTİ...

Yakalandığı kanser hastalığı sonucu önceki gün hayata gözlerini yuman Türk Hava Yolları’nın "Neşe Ablası" Neşe Kocaoğlu, bugün gözyaşları ile son yolculuğuna uğurlandı.
  • kim derdiki birgün gülen orkidemiz solacak allah rahmet eğlesin mekanı cennet olsun seni üzenler elbette karşılığını görecekler merak etme neşe ablacığım..
  • bernanız veya emineniz veya kanser edeniniz sizin olsun.bizde umarum meslek hayatımızın 31. yılında yolcu oluruz bize ne emine lazım ne gamze.bize havadaki saatimiz yeter.emeğe saygı pls.
  • Neşe hanım sen rahat uyu. Çünkü BERNA çok rahat. Geceleri Senin vefatından sonra geceleri daha rahat uyuyor artık. Berna için şimdi sırada Emine var. Yönetim kurulundaki yakınlarına söyler, yönetim onu da kanser eder.
  • onu kimler üzdüyse allahından bin katını görsün kimse onun tırnagı olamaz biliyorumki o şimdi cennette herkes çenesini kapatsın bu camiaya onun gibisi gelmez SENİ ÇOK SEVİYORUZ NUR İÇİNDE YAT
  • Nur içinde yat canım,mekanın cennet olsun.
  • Mekanı cennet olsun ! Sevenleri ve T.H.Y çalışanlarının başı sağ olsun.
  • SANA YAPILANLAR ONLARIN YANINA KALMAZ ELBETTE.GÜN GELECEK PEK YAKINDA ONLARDA GİDECEK.T.H.Y HAK ETTİĞİ YÖNETİME KAVUŞACAK SEVGİLİ NEŞE. SENİN CENAZENE GELMEYENLER MUHTEMELEN İSTANBULLU HOCAYA KAZA İLE İLGİLİ RAPOR VERMEYE GİTMİŞLERDİR.BELKİDE TARİKAT LİDERLERİNE MAİL ATIYORLARDIR NE OLACAK BU DURUMLAR DİYE. SEN HUZUR İÇİNDE YAT NEŞE ABLA..KOTİL FALAN KOTARAMAYACAK T.H.Y Yİ. ÖLEN SONUÇTA ŞIH-ŞEYH-HACI-*HOCA-ERBAKANCI-FETHULLAHÇI DEĞİLYE CUMHURİYETİMİN MODERN BİR KADINI.. HAŞA GÜNAHA GİRERLER..OLURMU HİÇ..ZATEN O HİÇ SEVEMEDİKLERİ KOKPİT EKİBİNİN CENAZELERİNE GELMELERİ DE HERHALDE AZ DA OLSA ÖZGÜR BASININ TEPKİSİNDEN ÇEKİNDİKLERİ İÇİNDİR...
  • Berna'nın üstünden bu işleri yapanları Uçuş camiası çok iyi biliyor..Bol bol beddua aldınız...İnin bakalım o koltuklardan , yüzünüze hapşıracak olacak mı??? "bey"miş..hadi oradan be ...Zavallı Neşe'yi ayak-bacak oyunlarına kurban ettiniz...Aslan gibiydi...Sizin gibi 40 erkeği cebinden çıkarırdı....Rahat uyu sevgili kardeşim..
  • üst yönetimden kimsenin katılmamasına şaşırmamak gerekli çünkü geldiler neşe\'yi harcadılar yerine uzun süredir uçuştan ayrılmış kendilerine yakın birini getirip kadrolarını kurdular helallik istemeye bile hakları yokken hangi yüzle gelecekler birgün kendileri de o musalla taşına konacaklar bunu unutuyorlar
  • Görevden alındığında hiçbir sağlık sorunu yoktu..4-5 ay içinde hastalık başladı...Hergün tacizin sonu buydu..., "emekli ol" baskıları arttı...Eşinden ayrı, kızından uzaktı...Bir yere kadar dayanabildi..Resimlere bakıyorum da kimler gelmiş kimler... Sahi, saygıdeğer İcra Komitesi neredeymişler...Yanlış Camiye mi gitmişler???

Ataköy beşinci kısım Camii’nden kaldırılan Kocaoğlu’nun cenazesine sevenleri ve çok sayıda çalışma arkadaşı katılırken, uzun yıllar hizmet verdiği Türk Hava Yolları’ndan Genel Müdür Yardımcısı Köksal Köktuna dışında üst düzey bir yetkilinin gelmemesi ise dikkat çekti.

Amansız hastalığa yenik düşen Neşe Kocaoğlu, Ataköy 5. kısım Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze namazının ardından Zincirlikuyu mezarlığında toprağa verilmek üzere yola çıkan Kocaoğlu’nun naaşına sevenleri çiçek attı.

Havacılık camiasının önde gelen isimleri Neşe Kocaoğlu’nu son yolculuğuna uğurlamaya gelirken uzun yıllar hizmet verdiği Türk Hava Yolları’ndan sadece uçuş işletmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Köksal Köktuna geldi

25 Şubat 1957 doğumlu olan Neşe Kocaoğlu 1978 yılında THY'de kabin görevlisi olarak çalışmaya başladı. Kocaoğlu, kabin görevlisi ve kabin amiri olarak görev yaptıktan sonra uzun yıllar havayolları kabin memurları derneği Tassa başkanlığı ve kabin hizmetleri başkanlığı görevlerini yürüttü.

Neşe Kocaoğlu

Neşe Kocaoğlu

Neşe Kocaoğlu

Neşe Kocaoğlu

Neşe Kocaoğlu

THY 'NEŞE'SİNE' VEDA ETTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 13 yıl önce
kim derdiki birgün gülen orkidemiz solacak allah rahmet eğlesin mekanı cennet olsun seni üzenler elbette karşılığını görecekler merak etme neşe ablacığım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bernanız veya emineniz veya kanser edeniniz sizin olsun.bizde umarum meslek hayatımızın 31. yılında yolcu oluruz bize ne emine lazım ne gamze.bize havadaki saatimiz yeter.emeğe saygı pls.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Neşe hanım sen rahat uyu. Çünkü BERNA çok rahat. Geceleri Senin vefatından sonra geceleri daha rahat uyuyor artık. Berna için şimdi sırada Emine var. Yönetim kurulundaki yakınlarına söyler, yönetim onu da kanser eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
onu kimler üzdüyse allahından bin katını görsün kimse onun tırnagı olamaz biliyorumki o şimdi cennette herkes çenesini kapatsın bu camiaya onun gibisi gelmez SENİ ÇOK SEVİYORUZ NUR İÇİNDE YAT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Nur içinde yat canım,mekanın cennet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Mekanı cennet olsun ! Sevenleri ve T.H.Y çalışanlarının başı sağ olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
SANA YAPILANLAR ONLARIN YANINA KALMAZ ELBETTE.GÜN GELECEK PEK YAKINDA ONLARDA GİDECEK.T.H.Y HAK ETTİĞİ YÖNETİME KAVUŞACAK SEVGİLİ NEŞE. SENİN CENAZENE GELMEYENLER MUHTEMELEN İSTANBULLU HOCAYA KAZA İLE İLGİLİ RAPOR VERMEYE GİTMİŞLERDİR.BELKİDE TARİKAT LİDERLERİNE MAİL ATIYORLARDIR NE OLACAK BU DURUMLAR DİYE. SEN HUZUR İÇİNDE YAT NEŞE ABLA..KOTİL FALAN KOTARAMAYACAK T.H.Y Yİ. ÖLEN SONUÇTA ŞIH-ŞEYH-HACI-*HOCA-ERBAKANCI-FETHULLAHÇI DEĞİLYE CUMHURİYETİMİN MODERN BİR KADINI.. HAŞA GÜNAHA GİRERLER..OLURMU HİÇ..ZATEN O HİÇ SEVEMEDİKLERİ KOKPİT EKİBİNİN CENAZELERİNE GELMELERİ DE HERHALDE AZ DA OLSA ÖZGÜR BASININ TEPKİSİNDEN ÇEKİNDİKLERİ İÇİNDİR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Berna'nın üstünden bu işleri yapanları Uçuş camiası çok iyi biliyor..Bol bol beddua aldınız...İnin bakalım o koltuklardan , yüzünüze hapşıracak olacak mı??? "bey"miş..hadi oradan be ...Zavallı Neşe'yi ayak-bacak oyunlarına kurban ettiniz...Aslan gibiydi...Sizin gibi 40 erkeği cebinden çıkarırdı....Rahat uyu sevgili kardeşim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
üst yönetimden kimsenin katılmamasına şaşırmamak gerekli çünkü geldiler neşe\'yi harcadılar yerine uzun süredir uçuştan ayrılmış kendilerine yakın birini getirip kadrolarını kurdular helallik istemeye bile hakları yokken hangi yüzle gelecekler birgün kendileri de o musalla taşına konacaklar bunu unutuyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Görevden alındığında hiçbir sağlık sorunu yoktu..4-5 ay içinde hastalık başladı...Hergün tacizin sonu buydu..., "emekli ol" baskıları arttı...Eşinden ayrı, kızından uzaktı...Bir yere kadar dayanabildi..Resimlere bakıyorum da kimler gelmiş kimler... Sahi, saygıdeğer İcra Komitesi neredeymişler...Yanlış Camiye mi gitmişler???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000