04 Eylül 2015, Cuma 14:26:07

THY Monocle Dergisi ile işbirliğine imza attı

Türk Hava Yolları ve dünya genelinde geniş kitlelerce takip edilen Monocle Dergisi ses getirecek bir işbirliğine imza attı.
  • recep baban olsun iyi mi?
  • Bu anlaşmayı İsfahan Müdürü Recep Emanet yapmış ... Doğrumu ? bilen varmı? Taaa Irandan gelip bu işlerle uğraşmaz dedim ama...
  • Dolara yatırsaydın paraları o zmn :)))
  • usd 3.0015 rekor geldi abd de işsizlik dib yapmış ve fed faiz artışına gidebilir!!! sadece artık dua edebiliriz!

İmzalanan işbirliği kapsamında partnerler, tercih edilme noktasında yükselişe geçen, dünyadaki ilk 20 destinasyon ve cazibesi tescillenmiş, 20 keşfe değer şehri kamuoyuna tanıtıyor.

Türk Hava Yolları’nın, Monocle Dergisi ile birlikte başlattığı işbirliği çerçevesinde, Monocle 24 radyosunda “The Voyager” radyo programı ve Monocle dergisinde “Emerging Cities” yazı dizisi yayınlanmaya başladı.

Radyo programı ile Türk Hava Yolları destinasyonlarından 20 dinamik ve keşfedilmeye değer destinasyon, Monocle editörleri tarafından hazırlanan özel içeriklerle küresel ölçekte tanıtılacak. “Emerging Cities” yazı dizisi ile de, Türk Hava Yolları’nın gelişmekte olan ve yakın dönemde önemli birer merkez hâline gelmesi beklenen destinasyonları içerisinden seçilmiş 20 noktanın, seyahat, iş fırsatları ve kültürel anlamda tanıtımı sağlanacak. Yazı dizisi aynı zamanda, eş zamanlı olarak Skylife ve Monocle dergilerinin Eylül sayıları itibari ile de yayınlanmaya başlayacak.   

Guangzhou, Antalya, Kazablanka ve Saraybosna gibi farklı coğrafyalarda yer alan 20 destinasyon, çeşitli konaklama imkânları, kültürel etkinlikler, alışveriş olanakları ve gastronomi gibi pek çok boyuttan ele alınacak olup hem iş hem de turistik amaçlı bu şehirleri ziyaret etmek isteyenler için kaynak teşkil edecek. Türk Hava Yolları için hazırlanan “The Voyager” programlarına şirket yolcuları, uçak içi eğlence sistemlerinden (IFE) de yolculukları esnasında erişebilecekler.

“The Voyager” radyo serisinin ilk bölümü, Afrika’nın yükselen şehirlerinden Bamako, Mali ile başlamış bulunuyor. Dinleyiciler, hazırlanan özel radyo programını, yayın zamanında online radyo kanalından veya diledikleri zaman monocle.com adresinden dinleyebilir veya iTunes ve Soundcloud hesaplarından abone olarak da tüm cihazlardan erişebilirler.

THY Monocle Dergisi ile işbirliğine imza attı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

iphone ~ 6 yıl önce
recep baban olsun iyi mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Bu anlaşmayı İsfahan Müdürü Recep Emanet yapmış ... Doğrumu ? bilen varmı? Taaa Irandan gelip bu işlerle uğraşmaz dedim ama...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alakasız ~ 6 yıl önce
Hiç alakası yok
Ehhhh ~ 6 yıl önce
Dolara yatırsaydın paraları o zmn :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
usd ~ 6 yıl önce
usd 3.0015 rekor geldi abd de işsizlik dib yapmış ve fed faiz artışına gidebilir!!! sadece artık dua edebiliriz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vay canına bittik ~ 6 yıl önce
Kaç aydır aynı mesajı atıyorsun. Nihayet dolar oldu 3.00 muradına erdin mi paralelci arkadaş? Gördüğün gibi dünyanın sonu değilmiş. Böyle fesatlıklarla bir yere varamıyacaksınız..
sakın!! ~ 6 yıl önce
sakın 4 deme:) bizde seni dinledik zaten:)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000