24 Temmuz 2017, Pazartesi 13:16:47

THY Mehmet Öz ile anlaştı

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından takip edilen dünyaca ünlü kalp cerrahı, "The Dr. Oz Show" Programının Yapımcı ve Sunucusu, Dr. Mehmet Öz, Türk Hava Yolları için Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Tarzı Üzerine “Fly Good Feel Good” projesine imza atıyor.
  • Yeah fly bad feel so bad hocam yağına da ban Allah'ına kurbannn
  • Çok özenti olmuş. Peki ekonomi sınıfta uçanlar ne olacak ?
  • İngilizcesi en iyi olan kaptan bu videodaki kaptan mı? Birkaç videoda daha görmüştüm ama sanki avustralya aksanı ile konuşuyordu. Oh my God, dünyanın en kötü aksanı.
  • Amerikanyalı bir üfürükçü olmasaydı olmazdı zaten.
  • Bence bizim Canan Karatay oynasaydi dahi iyiydi. .2 reklam la Dünya da tanımayan kalmazdı. ..Bide Türk parayi goturmuste kazandığını burada yatırım yapmiyorsa Türkiye kazanmış olmuyor. .Ha zaten vergiden de muaflar biliyosun. .Hemen saldirmayin kim parasini nereye nasıl harcar kimseyi ilgilendirmez elbet...
  • Ekonomi sınıfında ki yolcular duruma Fransız kalmış gibi...
  • Bizim zamlar ne oldu zamlar hani zor durumunuz icin fedakarlik ettigimiz zamlar.Ustumuzden kac sponsorluk kac anlasma gecti ama dogru zor durumdayiz degil mi.
  • Tgs ye hicmi hic değer yok calışan tgs işi yapan tgs para konusunu gelince en düşük mağaş tgs sayın yönetim kurulu başkanımız ve müdürümüz artık duyun sesimizi..not bir ucuş hakkımız bile yok!!
  • Abi sizi pek sevmem ama çok güzel yapmışsınız. Doctor OZ harika bir seçim. Ama keşke çekimler biraz daha özverili olsaydı. Bu arada kaptanımıza saygılar fakat iki how are you welcome on board demek için avusturalya aksanı var diye onu yormasaydınız diğerleri de yapar :)
  • hiç yoktan bu sefer bir türk parayı götürmüş:)

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından takip edilen dünyaca ünlü kalp cerrahı, "The Dr. Oz Show" Programının Yapımcı ve Sunucusu, Dr. Mehmet Öz, Türk Hava Yolları için Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Tarzı Üzerine “Fly Good Feel Good” projesine imza atıyor. Projenin lansmanı, Türk Hava Yolları’nın TK01 Sefer Sayılı İstanbul - New York uçuşu sırasında, yolcularla birlikte sürpriz bir buluşma ile gerçekleşti.

Türk Hava Yolları, dünyaca ünlü "The Dr. Oz Show" programının yapımcı ve sunucusu Dr. Mehmet Öz ile yolcularının seyahatlerini daha rahat ve sağlıklı geçirmelerini hedefleyen “Fly Good Feel Good”projesi kapsamında önemli bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği çerçevesinde Dr. Öz, dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları’nın yolcularına sağlıklı beslenme ve egzersiz tavsiyelerinde bulunacak.

Türk Hava Yolları’nın Dr. Öz ile gerçekleştireceği bu ortak çalışma, bayrak taşıyıcı havayolunun yolcularına sunduğu marka deneyimini çok daha ileri taşımak için geliştirdiği Fly Good Feel Good projesinin bir parçası olarak yürütülecek. Projede, Türk Hava Yolları resmi sitesi, sosyal medya hesapları ve uçak içi eğlence sistemleri üzerinden gösterimi yapılan uzman tavsiyelerinin bulunduğu kısa videolar ve basılı materyaller yer alıyor.

Bu işbirliği kapsamında Dr. Öz, İstanbul'dan New York'a giden TK01 sefer sayılı uçuşta, pilotların, kabin ekibinin ve Uçan Şefin (Flying Chef) de yardımıyla, şov programı “The Dr. Oz Show” ve "Fly Good Feel Good" projesinin içerik çekimlerinden önce yolculara büyük bir sürpriz yaptı. Dr. Öz, bu özel uçuş deneyiminde, uçak içi eğlence sistemi üzerinden sağlıklı yaşam çağrısı yapan mesajlar ve küçük hediyelerle yaklaşık 300 yolcuya oldukça keyifli dakikalar yaşattı.

Uçuşun öncesinde Dr. Mehmet Öz ile bir araya gelen Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, "Temel ilkelerimizin başında misafirlerimize sunduğumuz marka deneyimini sürekli geliştirmek ve bu sayede uçuşlarının her anını daha konforlu ve keyifli hale getirmek geliyor. Uçuş deneyimleri boyunca onlara kendilerini iyi hissettiriyor olmak, ödüllü hizmet anlayışımızın önemli bir parçası. Dr. Öz, misafirlerimizin Türk Hava Yolları ile uçma ayrıcalığını uçak içinde daha güçlü yaşayabilmeleri için özel bir atmosfer oluşturacak.” dedi.

Dr. Öz ise; "Türk Hava Yolları, uçak içinde farklı hizmet anlayışı ve mükemmel ikramları ile dünyaca ünlü ve ödüllü bir havayolu. Fly Good Feel Good ise, yolcuların uçuş deneyimlerinin sağlık ve zindelik boyutuna eğilen etkileyici bir proje. Projenin, Türk Hava Yolları marka deneyimini daha da yukarılara taşıyarak, yolculara gösterilen özeni ortaya koyması açısından çok güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Dr. Öz ile gerçekleştirilen işbirliği, yolcuların iyi bir seyahat deneyimi yaşamaları için,  uçuş öncesinde, esnasında ve sonrasında yapılması gerekenlerin tümünü ele alan projenin bir sonraki aşamasını oluşturuyor.

Türk Hava Yolları, "Fly Good Feel Good" projesi kapsamında ayrıca, programa kaydolarak uçuşlarında ekstra mil kazanabilen doktorların, uçakta doktora ihtiyaç duyulması durumunda görev almalarını sağlayan, gönüllülük esasına dayalı "Uçan Doktor (Flying Doctor)" uygulamasını da başlattı.

Türk Hava Yolları, projenin ileriki aşamalarında yolcu memnuniyetini daha da yukarılara taşımaya ve yolcularını sağlıklı yaşama özendirici tavsiyelerde bulunmaya devam edecek.

 
THY Mehmet Öz ile anlaştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

He's from economi ~ 2 yıl önce
Yeah fly bad feel so bad hocam yağına da ban Allah'ına kurbannn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özenti ~ 2 yıl önce
Çok özenti olmuş. Peki ekonomi sınıfta uçanlar ne olacak ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aussie? ~ 2 yıl önce
İngilizcesi en iyi olan kaptan bu videodaki kaptan mı? Birkaç videoda daha görmüştüm ama sanki avustralya aksanı ile konuşuyordu. Oh my God, dünyanın en kötü aksanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F84 ~ 2 yıl önce
Amerikanyalı bir üfürükçü olmasaydı olmazdı zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
milos efendi ~ 2 yıl önce
Bence bizim Canan Karatay oynasaydi dahi iyiydi. .2 reklam la Dünya da tanımayan kalmazdı. ..Bide Türk parayi goturmuste kazandığını burada yatırım yapmiyorsa Türkiye kazanmış olmuyor. .Ha zaten vergiden de muaflar biliyosun. .Hemen saldirmayin kim parasini nereye nasıl harcar kimseyi ilgilendirmez elbet...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eco ~ 2 yıl önce
Ekonomi sınıfında ki yolcular duruma Fransız kalmış gibi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zamlar ~ 2 yıl önce
Bizim zamlar ne oldu zamlar hani zor durumunuz icin fedakarlik ettigimiz zamlar.Ustumuzden kac sponsorluk kac anlasma gecti ama dogru zor durumdayiz degil mi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amele gibi calış.. ~ 2 yıl önce
Tgs ye hicmi hic değer yok calışan tgs işi yapan tgs para konusunu gelince en düşük mağaş tgs sayın yönetim kurulu başkanımız ve müdürümüz artık duyun sesimizi..not bir ucuş hakkımız bile yok!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abi şaka mısınız ya ~ 2 yıl önce
Şirkete girerken şartlar belli . Ki tgs ye de iş basvuru formuyla 1 kişi bile ise girmez yani oraya da torpille girdin. Emiratestede yer personeli asgari ücret alır uçuş personeli üç katını thy de yer personeli 2 alırsa hostes 6 alır. Piyasada da yer 1000 ei alırsa uçucu 3000 eu alır. Dünyanın her tarafında bu böyledir. Unutma torpille girdiğin bu işi aşalamaya devam edersen tüm dünyada olduğu gibi artık insanlar bu paraya çalıştıracak uzakdogukular ve suriyeliler bulur. Eğer sen iyiysen alımları takip et yada akademiyi kazan pilot ol 20 30 bin al. Ya da bu tgs ye alım varmı diye bekleyenlere bakta şükret.
ya ama ~ 2 yıl önce
Abi sizi pek sevmem ama çok güzel yapmışsınız. Doctor OZ harika bir seçim. Ama keşke çekimler biraz daha özverili olsaydı. Bu arada kaptanımıza saygılar fakat iki how are you welcome on board demek için avusturalya aksanı var diye onu yormasaydınız diğerleri de yapar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
güzel ~ 2 yıl önce
hiç yoktan bu sefer bir türk parayı götürmüş:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000