10 Nisan 2013, Çarşamba 10:33:10

THY KUALA LUMPUR'A BAŞLIYOR

Türk Hava Yolları uçuş ağını genişletmeye devam ediyor…
  • zaten thy oraya uçuyordu kapatıldı şimdi birileri orda yaşamak istiyor diye tekrar açıldı,çok da güzel bir hattı boşuna kapattılar.ha zarar ediyordu o yüzden kapatıldı denirse tüm şartlar aynı şimdi zarar etmeyecek mi
  • yeni bir istasyon daha.gelsin sahte pasaportlar sahte vizelerle avrupaya kacmaya calisan yolcular...
  • Uzakdoğu'dan uçaklar hep gece döner. Sebebi bağlantılı seferler. Sadece Bangkok'ta , günde iki sefer oldugu için birisi öğleden önce.
  • Seneler önce bu sefer zaten yapılıyordu kimse oraya gitmek istemiyordu.Hatta bana da teklif ettiler ama oraya gitmedim sonra Orta Asya'yaya tayinim çıktı. Orası çok zor yer ve Allah kolaylık versin gidenlere. İkincisi ne oldu da tekrar seferler başlıyor oraya? Globally Yours mantığı mı???
  • hangi torpilli oraya müdür ve şef oldu acaba????
  • sydney direk uçuşları nezaman başlıyor
  • neden ucak 6 saat lumpur da bekliyor, bilen varmi? bir ucus daha yapmiyorsa cok sacma olur valla...
  • THY daha yukseklere kim tutar seni
  • hayırlı ugurlu olsun. thy 99 ulkede 222 noktaya ucuyormus ama kıtalar arası ucuslarda hala cok zayıf. daha alması gereken cok yol var yada genısleyebılecegı yenı pazarlar var. ama anlamadıgım hala tek korudorlu ucaklara yatırım yapması. bence oncelıgı kıtalar arası ucuslara vermelı ve ucmadıgı ulkelere ucuslar baslatmalıdır. bugun hala uruguay, paraguay, meksika, avusturalya, yenı zellanda, venezuella, kuba, jamerika,, kostarıka, peru , kolombıya, bolıvya ,şili,papua yenı gıne, filipinler gibi bircok ulkeye ucus baslatamadılar ki, yeni acılan kıtalar arası ucuslara bakın, en cok 3 ay icinde ucuklar full gıtmeye baslıyorlar.hava yollarının en karlı hatları uzun ucuslarıdır. thy su an kı az sayıdakı uzun ucuslarıyla bu sevıyelerde kar elde edebılıyorsa,40-50 tane uzun ucus hattı acsa, demekkı elde edılecek kar dudak ucuklatacak sevıyeye gelecek.

Dünya’nın 4’ncü büyük uçuş ağına sahip Türk Hava Yolları Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’u 99. ülke ve 222. nokta olarak uçuş ağına katıyor.

Dünyada en çok ülkeye uçan “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” Türk Hava Yolları, Kuala Lumpur seferlerine 25 Nisan 2013 tarihinde başlıyor.

Uçuşlar haftada 3 gün, Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi olmak üzere karşılıklı gerçekleşecek. 17 Haziran itibariyle ise Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı olarak icra edilecek.

İstanbul’dan Kuala Lumpur’a tüm vergiler dahil gidiş dönüş 539 Euro’dan başlayan özel ücretlerle seyahat edilebilir.

Tarifeli uçuş saatleri;


THY KUALA LUMPUR'A BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

yeni hat deil ~ 9 yıl önce
zaten thy oraya uçuyordu kapatıldı şimdi birileri orda yaşamak istiyor diye tekrar açıldı,çok da güzel bir hattı boşuna kapattılar.ha zarar ediyordu o yüzden kapatıldı denirse tüm şartlar aynı şimdi zarar etmeyecek mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karakartal ~ 9 yıl önce
yeni bir istasyon daha.gelsin sahte pasaportlar sahte vizelerle avrupaya kacmaya calisan yolcular...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bekleme'ye ~ 9 yıl önce
Uzakdoğu'dan uçaklar hep gece döner. Sebebi bağlantılı seferler. Sadece Bangkok'ta , günde iki sefer oldugu için birisi öğleden önce.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yani ~ 9 yıl önce
size gore baglantili yolcular AHL de beklemesin diye ucak yerde bekliyor. Sanirim Toronto ucagida uzun bir sure yerde bekliyor donus icin. Bekleme yerine Boston na devam etsin dedik ama denk gelmedi galiba...
General ~ 9 yıl önce
Seneler önce bu sefer zaten yapılıyordu kimse oraya gitmek istemiyordu.Hatta bana da teklif ettiler ama oraya gitmedim sonra Orta Asya'yaya tayinim çıktı. Orası çok zor yer ve Allah kolaylık versin gidenlere. İkincisi ne oldu da tekrar seferler başlıyor oraya? Globally Yours mantığı mı???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hangi ~ 9 yıl önce
hangi torpilli oraya müdür ve şef oldu acaba????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalaka ~ 9 yıl önce
sen mi olacaktin yoksa? bundan önceki iktidarlardan hic bir farki yok bu hülümetin. simdiye kadar her basa gecen kendi adamini aldi altina, bu düven böyle isler. farkina varamadiysan ask olsun sana...
zihniyet ~ 9 yıl önce
bu zihniyet yüzünden ne bu şirket ne bu ülke ileri gidemiyor ya!!! her gelen kendi adamını yönetici,müdür yapıyor..biz de torpilsiz girdik torpilsiz çalışıyoruz o yüzden de gidemiyoruz öyle yerlere!!! üni mezunu,dil bilen olmamıza rağmen bırak müdürü memur olarak bile gidemiyoruz!!!! bu ülke bu kafaya devam etsin !!!
fly ~ 9 yıl önce
sydney direk uçuşları nezaman başlıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bekleme ~ 9 yıl önce
neden ucak 6 saat lumpur da bekliyor, bilen varmi? bir ucus daha yapmiyorsa cok sacma olur valla...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cölkusu/münih ~ 9 yıl önce
büyük bir ihtimalle kuala lumpur baglantili baska bir sehire sefer düzenlenecektir, diye düsünüyorum...
şikago ~ 9 yıl önce
şikago da da uçak o kadar bekliyor..sebebi de arap yolcuların istanbul da transit alanda çok fazla beklemelerinde dolayı thy na gelen şikayetler....
kim tutar seni ~ 9 yıl önce
THY daha yukseklere kim tutar seni

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uzun hat ~ 9 yıl önce
hayırlı ugurlu olsun. thy 99 ulkede 222 noktaya ucuyormus ama kıtalar arası ucuslarda hala cok zayıf. daha alması gereken cok yol var yada genısleyebılecegı yenı pazarlar var. ama anlamadıgım hala tek korudorlu ucaklara yatırım yapması. bence oncelıgı kıtalar arası ucuslara vermelı ve ucmadıgı ulkelere ucuslar baslatmalıdır. bugun hala uruguay, paraguay, meksika, avusturalya, yenı zellanda, venezuella, kuba, jamerika,, kostarıka, peru , kolombıya, bolıvya ,şili,papua yenı gıne, filipinler gibi bircok ulkeye ucus baslatamadılar ki, yeni acılan kıtalar arası ucuslara bakın, en cok 3 ay icinde ucuklar full gıtmeye baslıyorlar.hava yollarının en karlı hatları uzun ucuslarıdır. thy su an kı az sayıdakı uzun ucuslarıyla bu sevıyelerde kar elde edebılıyorsa,40-50 tane uzun ucus hattı acsa, demekkı elde edılecek kar dudak ucuklatacak sevıyeye gelecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000