07 Eylül 2015, Pazartesi 08:30:33

THY ile Galatasaray'dan yeni anlaşma

Bu sezon da Şampiyonlar Ligi maçlarına göğsünde THY yazılı formalarla çıkacak olan Galatasaray yeni anlaşmaya göre şirketin Afrika’daki yeni uçuş tanıtımlarına da takım olarak katılacak.
  • Dogu avrupadan amerikaya aktarma istiyoruz
  • Galatasaray gibi borsada binlerce insanı dolandıran ama maalesef yargıdaki korkunç gücü sayesinde davaları birer birer red ettirten bir para simsarı güruha sponsor olunmasını şiddetle kınıyorum
  • Afrika niz batsin.

Şampiyonlar Ligi’nde göğüs reklamı için Türk Hava Yolları ile anlaşan Galatasaray’a ilginç bir öneri geldi. Sarı-kırmızılılar tarafından kabul edilen projeye göre, Cim-Bom sadece THY ismini formasında taşımayacak. Aynı zamanda şirketin çeşitli etkinliklerinde de boy gösterecek.

Buna göre THY yetkililerinin Afrika’da gerçekleştirilecek yeni uçuş tanıtımlarında Galatasaray futbol takımından yararlanmak istediği dile getirildi. Sarı-kırmızılı kulübün de buna sıcak baktığı ifade edildi.

Açıklama yapılacak

Galatasaraylı futbolcuların takım halinde bu etkinliklere katılarak Afrika’da, THY’nin reklamını yapacağı öğrenildi. THY ile Galatasaray arasındaki sponsorluk anlaşmasının büyük oranda gerçekleştiği ve tarafların bu hafta gerekli açıklamaları yapacağı belirtildi.

Galatasaray geçen sezon olduğu gibi bu sezon da yurt dışı maçlarında göğsünde THY yazılı formalarla sahaya çıkacak. Cim-Bom lig ve kupa için ise başka bir firmanın ismini göğsünde taşıyacak.

THY ile Galatasaray'dan yeni anlaşma

Facebook Yorum

Yorumlar

Dogu avrupa ~ 6 yıl önce
Dogu avrupadan amerikaya aktarma istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sergio ~ 6 yıl önce
Galatasaray gibi borsada binlerce insanı dolandıran ama maalesef yargıdaki korkunç gücü sayesinde davaları birer birer red ettirten bir para simsarı güruha sponsor olunmasını şiddetle kınıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Galatasaray A.Ş. ~ 6 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Afrika ~ 6 yıl önce
Afrika niz batsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000