01 Aralık 2014, Pazartesi 15:33:27

THY İLE AÜ ANLAŞTI

Anadolu Üniversitesi ile Türk Hava Yolları “Benim için Seyahat” konulu kısa film yarışması düzenleyecek.
  • Bak dostum bende bir rehber kabin amiriyim sorduğunda bu ay sadece 1 kere uçtum memurumla anlatmaya çalıştığım işlerini severek yada sevmeyek yapip yapmadiklari değil yaptigimiz isin senin gjbi sıg dusunen arkadaşların bu algidan uzak olduğunu göstermek tir. Nereye yazacagim seni ilgilendirmez burası ortak bir platform dur ne yazikki bir cok öneri şikayet ve dilek buradan daha net çözüme ulaşıyor bazen. Genede söylüyorum kesinlikle bu is kişiliği karakteri oturmuş en azından azda olsa bir is deneyimi ne sahip arkadaşların daha sağlıklı yapacağı bir sektördur.Bu arada kendini herkes ile kıyaslama .Edep ve adap çerçevesinde sana ancak bukadar cevap verebiliyorum.
  • Sen ne bir amirsin, ne de bir thy calisani, sen sadece belli bir yastan sonra bu isin idrakini kavramis milletin isinde gozu olan ac gozlu birisin. Yemin ederim utandim. Bilmiyorsun anlatayim; Bu yeni dedigin her memurun bir rehber amiri var. Bu kadar cok amir bir yeni hakkinda isyandaysa bunun uds si var kabin hizmetleri baskanligi yazisma formu var ozel telkini var, gider oralarda yazarsin yeri burasi degil, kaldi ki yazdigin pre flight, emergency ve dokuman kontrol/takiplerini senin dusundugunden cok daha bile iyi yapiyorlar. 2 yillik memur olarak 2014 boyu yenilerle uctum. Baslarinda 1 numara olarak onlarca defa hem de.kendi donemlerimdekinden dahai hizli servis yapip daha cok tesekkur topladi bu arkadaslar. Emin ol mature(olgun) lar bu kadar basarili degil.(mevcut eski calisanlari kastedmiyorum).
  • adamhaklı
  • Lutfen değerli yönetim, kabin coluk çocuk doldu birsey söylüyoruz alınıp kusuyorlar birsey söylüyoruz ağlayıp gidiyorlar ne scheck nede pcheck lerde cok iyiler lütfen su yas olayını yyuksltin ve deneyimli ve olgun alımı yapin amirler olarak cok zorlaniyoruz özellik ile son 1sene ızdırap Saygılar

 

Türkiye de sivil havacılık eğitiminin en önemli temsilcisi Anadolu Üniversitesi  ile Türk sivil hava taşımacılığının duayeni Türk Hava Yolları kısa film yarışması ile buluşuyor. Anadolu Üniversitesinin örgün, lisansüstü ve açıköğretim öğrencilerinin tamamının katılabileceği yarışmanın konusu ise keşfetme, öğrenme, dünyayı tanıma ve farklı kültürlerle kucaklaşma aracı olarak seyahat etmek.

Katılacak filmlerin en fazla 1,5 dakika olabileceği yarışmada öğrenciler projelerini youtube internet sitesinde “benimicinseyahat” hashtagi  ile yayınlanması ve sosyal medya sitesi instagramda 16 saniyelik bir tanıtım videosu bulunacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor.

Yarışma sonunda dereceye giren proje sahiplerine Türk Hava Yolları ile 2 adet Balkanlara, 2 adet Avrupaya ve 2 adet transatlantik olmak üzere 6 adet uçak bileti verilecek. Projelerin son teslim tarihi ise 20 Aralık 2014.

THY İLE AÜ ANLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

THY YONETIMINE ~ 8 yıl önce
Bak dostum bende bir rehber kabin amiriyim sorduğunda bu ay sadece 1 kere uçtum memurumla anlatmaya çalıştığım işlerini severek yada sevmeyek yapip yapmadiklari değil yaptigimiz isin senin gjbi sıg dusunen arkadaşların bu algidan uzak olduğunu göstermek tir. Nereye yazacagim seni ilgilendirmez burası ortak bir platform dur ne yazikki bir cok öneri şikayet ve dilek buradan daha net çözüme ulaşıyor bazen. Genede söylüyorum kesinlikle bu is kişiliği karakteri oturmuş en azından azda olsa bir is deneyimi ne sahip arkadaşların daha sağlıklı yapacağı bir sektördur.Bu arada kendini herkes ile kıyaslama .Edep ve adap çerçevesinde sana ancak bukadar cevap verebiliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy yonetimineye ~ 8 yıl önce
Sen ne bir amirsin, ne de bir thy calisani, sen sadece belli bir yastan sonra bu isin idrakini kavramis milletin isinde gozu olan ac gozlu birisin. Yemin ederim utandim. Bilmiyorsun anlatayim; Bu yeni dedigin her memurun bir rehber amiri var. Bu kadar cok amir bir yeni hakkinda isyandaysa bunun uds si var kabin hizmetleri baskanligi yazisma formu var ozel telkini var, gider oralarda yazarsin yeri burasi degil, kaldi ki yazdigin pre flight, emergency ve dokuman kontrol/takiplerini senin dusundugunden cok daha bile iyi yapiyorlar. 2 yillik memur olarak 2014 boyu yenilerle uctum. Baslarinda 1 numara olarak onlarca defa hem de.kendi donemlerimdekinden dahai hizli servis yapip daha cok tesekkur topladi bu arkadaslar. Emin ol mature(olgun) lar bu kadar basarili degil.(mevcut eski calisanlari kastedmiyorum).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adamhaklı ~ 8 yıl önce
adamhaklı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY YONETIMINE ~ 8 yıl önce
Lutfen değerli yönetim, kabin coluk çocuk doldu birsey söylüyoruz alınıp kusuyorlar birsey söylüyoruz ağlayıp gidiyorlar ne scheck nede pcheck lerde cok iyiler lütfen su yas olayını yyuksltin ve deneyimli ve olgun alımı yapin amirler olarak cok zorlaniyoruz özellik ile son 1sene ızdırap Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tanim ~ 8 yıl önce
1 kaç yaş farkıyla olgun olduğunu düşünüp, uçuş okuluna girenemeyen , bundan başka hayatta yapacağı bir iş olmuyan muhtemelen ielts 6 skoru olan kişinin beyanatı.Ekşici gibi görünen incici

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000