25 Ocak 2009, Pazar 09:25:41

THY iki uçağını satışa çıkardı

Türk Hava Yolları (THY), Filosundaki Son İki Airbus 310-300 Tipi Yolcu Uçağını Satışa Çıkardı.
  • volvo beni güldürdün Allah ta seni güldürsün.Allah sana A8 kullanmayi nasip etsin.dostum diye hitap etmissin bende sana ayni derecede yaklasayim.dostum ben thy calisani degilim almanya ve türkiye arasinda ticaret yapiyorum haliyle cok ucak yolcugum var ve thy yi tecih ediyorum.thy nin ne maas verdigini bilmiyorum ama lufthansa da pilot olan alman cok iyi bi dostum var inan ki porsche 911 carrera sürüyo,ama alman halki hakkini o pilottan aramiyo sana tavsiyem öyle kimseye beddua etme zehir zikkim olsun deme,herkesin rizkini veren Allah tir.sevgiyle kal volvo
  • Vayyyy,Alıcıya bak A6 ile geziyormuş.bu arabayı THY den kazandığın paralarlamı aldın yoksa babanın domates tarlasını satarkmı aldın.bize söylede işin sırrını bizde alalım bir A6 kardeş..
  • THY DE MAASLAR VATANDASIN VERGILERI ILE ODENMIYOR, DIGER KAMU KURULUSLARIYLA KARISTIRDINIZ SANIRIM. DEVLETTEN HERHANGI BIR TESVIK..VS DE ALMIYOR, KISACASI THY PERSONEL MAASLARINI FALIYET GELIRLERINDEN KARSILIYOR. BAYRAK TASIYICISI OLSAK DA ASLINDA HER YONUYLE OZEL SIRKET KAPSAMINDAYIZ, KAMU KURULUSU KAPSAMINDA DEGIL.
  • Alıcı dostum; sen Audi A6'mı biniyorsun? THY çalışanlarına o kadar maaşmı veriyor? Eğer öyleyse zehir-zıkkım olsun benim vergimden senin maaşına düşen pay! Hatta tüm gözü doymaz THY çalışanlarınada gitsin bu temennim.
  • Thy nin seçtiği thyyi ülkemizi geliştiren. Bizi bu zamanlara getiren. Sermayeyi büyüten Türk yolcularını 707 nin gürültüsünden dc9 un darlığından , dc10 nun yakıt masrafından kurtaran bu tosuncuğu özlüyecem. Bu ucağin alıcısı çok. Orta doğudan yada Asyadan alıcısı çıkar. Olmadı fedex kapar.
  • ALICI arkadaşım,ben onur havayollarında çalışmıyorum.THY ile de en ufak irtibatım olmadı,pegasusun el değiştirmesinden sonra tamamen farklı bir vizyonda hareket etmesi ve ayakta durmak için çizdiği yanlış politikaları yolcuya ve çalışanına uygulaması(bu benim görüşüm)ndan dolayı eleştirdim.ayrıca onur air uçak sayısı 30 a ulaşmazdı dedim.30 tane uçakları var demedim.A6 arabanız varmış,inşallah daha iyilerine binerseniz.zaten paranızda varmış alırsınız bi tane a310.bahsettiğim sözlük ü alırken bir de gözlük aLın,sayın ALICI..
  • selam bob ne haber ya.yine en güzel sekilde yazmissin yorumunu.klima önemli degil cami acariz,airbag in tek tarafta olmasi sakat.gercekten bu ucaklar 15-20 milyon dolar varmidir.
  • onur air in ucak sayisi 25 bi defa 30 degil.sonra a310 ile a300 ün ne farki var onur da a300 var 8 tane 15 yasinda.sonra thy ve pegasus u niye katiyosun isin icine,konu o degilken.son model ucaklara biniyorum ben zaten son model de A 6 arabam var.bu thy düsmanligi niye, yoksa seni thy isten mi atti.demekki siz 40 ytl ye sattiginiz biletlerle anca böyle ucaklarla ucururuz demek istiyorsunuz.ben bu ucaklardan en cok onur air de var derken bi artniyet yoktu icimde.onur air de bizim bayragimizi göklerde tasiyan bi sirkettir.saygilarimla
  • ARKADAŞLAR BU UÇAKLAR 20 YAŞINDA.BUNLARIN KM SİDE ÇOKTUR.ONUN İÇİN THY BU UÇAKLARIN TANESİNİ 15-20 DEĞİL 5 MİLYON DOLARA BİLE SATAMAZ.ANCAK PARÇALAYIP SATABİLİR.ÇÜNKÜ DEDİĞİM GİBİ MODELİ ESKİ,KİLOMETRESİ ÇOK,KLİMASI,AİR BAG İ SADECE PİLOT TARAFINDA VAR.YANİ ZOR,ÇOK ZOR...
  • Değerli okur ALICI,öncelikle sana tavsiyem sen kendine sözlük ansiklopedi al ve havacılığı iyice öğren.Onur havayollarında a310 tipi uçaklar görev yapmadı.eğer Onur air de THY ve Pegasus gibi önünü görmeden hareket etseydi bugünkü 30 uçak sayısına ulaşamazdı.ve Türkiyede lüx arabalar a olan ilgi gibi,son model uçaklara binme merakıda var.haklısınız,40 ytl karşılığı milyon dolarlık son model uçaklara binmek sizinde hakkınız.bunu hak ediyorsunuz.buyrun THY size her türlü class ı iftiharla sunmuş..

Türk Hava Yolları (THY), filosundaki son iki Airbus 310-300 tipi yolcu uçağını satışa çıkardı.

Şirket, 1989 model uçakları 15-20 milyon dolar arasında satmayı planlıyor. Satışa çıkarılan iki uçak için 30 Ocak'a kadar teklif alınacak.

THY, elindeki 6 adet Airbus 310-200 tipi eski uçağı 2001 yılında İran Hava Yolları'na satarak toplam 72 milyon dolar gelir elde etmişti.

THY iki uçağını satışa çıkardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

ALICI ~ 14 yıl önce
volvo beni güldürdün Allah ta seni güldürsün.Allah sana A8 kullanmayi nasip etsin.dostum diye hitap etmissin bende sana ayni derecede yaklasayim.dostum ben thy calisani degilim almanya ve türkiye arasinda ticaret yapiyorum haliyle cok ucak yolcugum var ve thy yi tecih ediyorum.thy nin ne maas verdigini bilmiyorum ama lufthansa da pilot olan alman cok iyi bi dostum var inan ki porsche 911 carrera sürüyo,ama alman halki hakkini o pilottan aramiyo sana tavsiyem öyle kimseye beddua etme zehir zikkim olsun deme,herkesin rizkini veren Allah tir.sevgiyle kal volvo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
basix colour ~ 14 yıl önce
Vayyyy,Alıcıya bak A6 ile geziyormuş.bu arabayı THY den kazandığın paralarlamı aldın yoksa babanın domates tarlasını satarkmı aldın.bize söylede işin sırrını bizde alalım bir A6 kardeş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BIR THY CALISANI ~ 14 yıl önce
THY DE MAASLAR VATANDASIN VERGILERI ILE ODENMIYOR, DIGER KAMU KURULUSLARIYLA KARISTIRDINIZ SANIRIM. DEVLETTEN HERHANGI BIR TESVIK..VS DE ALMIYOR, KISACASI THY PERSONEL MAASLARINI FALIYET GELIRLERINDEN KARSILIYOR. BAYRAK TASIYICISI OLSAK DA ASLINDA HER YONUYLE OZEL SIRKET KAPSAMINDAYIZ, KAMU KURULUSU KAPSAMINDA DEGIL.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 14 yıl önce
Alıcı dostum; sen Audi A6'mı biniyorsun? THY çalışanlarına o kadar maaşmı veriyor? Eğer öyleyse zehir-zıkkım olsun benim vergimden senin maaşına düşen pay! Hatta tüm gözü doymaz THY çalışanlarınada gitsin bu temennim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Messerschmitt ~ 14 yıl önce
Thy nin seçtiği thyyi ülkemizi geliştiren. Bizi bu zamanlara getiren. Sermayeyi büyüten Türk yolcularını 707 nin gürültüsünden dc9 un darlığından , dc10 nun yakıt masrafından kurtaran bu tosuncuğu özlüyecem. Bu ucağin alıcısı çok. Orta doğudan yada Asyadan alıcısı çıkar. Olmadı fedex kapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FLY-Q ~ 14 yıl önce
ALICI arkadaşım,ben onur havayollarında çalışmıyorum.THY ile de en ufak irtibatım olmadı,pegasusun el değiştirmesinden sonra tamamen farklı bir vizyonda hareket etmesi ve ayakta durmak için çizdiği yanlış politikaları yolcuya ve çalışanına uygulaması(bu benim görüşüm)ndan dolayı eleştirdim.ayrıca onur air uçak sayısı 30 a ulaşmazdı dedim.30 tane uçakları var demedim.A6 arabanız varmış,inşallah daha iyilerine binerseniz.zaten paranızda varmış alırsınız bi tane a310.bahsettiğim sözlük ü alırken bir de gözlük aLın,sayın ALICI..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alaska ~ 14 yıl önce
selam bob ne haber ya.yine en güzel sekilde yazmissin yorumunu.klima önemli degil cami acariz,airbag in tek tarafta olmasi sakat.gercekten bu ucaklar 15-20 milyon dolar varmidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ALICI ~ 14 yıl önce
onur air in ucak sayisi 25 bi defa 30 degil.sonra a310 ile a300 ün ne farki var onur da a300 var 8 tane 15 yasinda.sonra thy ve pegasus u niye katiyosun isin icine,konu o degilken.son model ucaklara biniyorum ben zaten son model de A 6 arabam var.bu thy düsmanligi niye, yoksa seni thy isten mi atti.demekki siz 40 ytl ye sattiginiz biletlerle anca böyle ucaklarla ucururuz demek istiyorsunuz.ben bu ucaklardan en cok onur air de var derken bi artniyet yoktu icimde.onur air de bizim bayragimizi göklerde tasiyan bi sirkettir.saygilarimla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BOB MARLEY ~ 14 yıl önce
ARKADAŞLAR BU UÇAKLAR 20 YAŞINDA.BUNLARIN KM SİDE ÇOKTUR.ONUN İÇİN THY BU UÇAKLARIN TANESİNİ 15-20 DEĞİL 5 MİLYON DOLARA BİLE SATAMAZ.ANCAK PARÇALAYIP SATABİLİR.ÇÜNKÜ DEDİĞİM GİBİ MODELİ ESKİ,KİLOMETRESİ ÇOK,KLİMASI,AİR BAG İ SADECE PİLOT TARAFINDA VAR.YANİ ZOR,ÇOK ZOR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FLY-Q ~ 14 yıl önce
Değerli okur ALICI,öncelikle sana tavsiyem sen kendine sözlük ansiklopedi al ve havacılığı iyice öğren.Onur havayollarında a310 tipi uçaklar görev yapmadı.eğer Onur air de THY ve Pegasus gibi önünü görmeden hareket etseydi bugünkü 30 uçak sayısına ulaşamazdı.ve Türkiyede lüx arabalar a olan ilgi gibi,son model uçaklara binme merakıda var.haklısınız,40 ytl karşılığı milyon dolarlık son model uçaklara binmek sizinde hakkınız.bunu hak ediyorsunuz.buyrun THY size her türlü class ı iftiharla sunmuş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000