03 Haziran 2013, Pazartesi 16:25:58

THY HİSSELERİ DİP YAPTI!

Grevden etkilenmeyen Türk Hava Yolları, borsada sert düşüşten nasibini aldı.
  • SONUN ABIN GIBI!
  • grevde dahi yapmamıştı diyo ya..hala grev var hatırlatırım ve o yüzden yapıyo.ne zaman uyanacaksınız rüyalarınızdan acaba??aklınızı başınıza almazsanız daha çok dibi görür.işçiyle uğraşmayın artık
  • %9 luk kayıp bir gecede 60 milyar tl lik paranın erimesine neden olmuştur, 2001 krizinden sonraki en yüksek kayıp olmuştur. bu şu anlama gelmektedir, her zaman ifade edildiği gibi, ülkeden çıkacak 100 milyar dolardan fazla sıcak paradan bir 10 milyar dolarının ülkeyi felakete götüreceğidir. işte adam gibi ekonomin olmazsa sonuç bu olur.
  • yazık taksımde yuruyus yapan ortalıgı yakıp yıkan lar kına yaksınlar. turkıyeye verdıklerı zararın farkında bıle degıller sozde hepsı aktıvıst ve egıtımlı bılınclı ınsanlar.!!! akp demokratık bır secımle gelmıstır gıtmesını ıstıyosan secımle gonder gonderebılıyosan bumu sızın demokratlıgınız. gucunuz secımlerde yetmıyor boyle zorla yuruyusle yakıp yıkarak akp yı gondermeye mı calısıyosunuz. ya onlara oy veren ınsanlarda sokaklara cıkıp yuruyus yapsa ne olacak turkıye kaybedecek bu nu mu ıstıyosunuz. afrıka gıbı olmak yazık. hele thy de calısanlara ıkı kere yazıklar olsun elestırenlere thy nın nerden nereye geldıgını gormemek ıcın ya saf yada kor olmak lazım.
  • Aga sorması ayıp olmazsa gıden paran monopoli oyunundaki ğaran mı? Giden param olsun semişsinde :))
  • Imf'ye 0 borc yazmissin ama ulkenin borcundan bi habersin. Satilanlari yazmiyorum bile. Tabi yandas medyada gulluk gulistanlik her şey toz pembe. Biraz gerçek medya takibi yap aslanim.
  • Hisseler 29 mayısta düşmüş akabinde daha da yükselmiş. Ne biçim bir haber bu?
  • 2006 yilinda egemen bagis sadece bir danisman idi. Oysa Bilderberg toplantisina gidip simdi baklik sifatina burundu. Onumuzdeki gunlerde 2013 toplantisinda katilim listesinde ali babacan var bundan sonraki yillarda kariyerine dikkat edin. CUNKI bizi(halki) sattanlara ekmek var... http://www.infowars.com/breaking-official-bilderberg-attendee-list-released/
  • yeşil sermaye aşağılardan toplamaya başladı.eeeee bu güne kadarakp ye yeşil sermaye destek olmadımı kimse inkar edmez.bal tutan parmağını yalar.arap ülkeleribir koyup 5 alacaklar.tıpkı turgut özalın dediği gibi.bankaların içi boşaltılmıyor küçük yatırımcıların sermayesi peşkeş çekiliyor
  • Grevciler görüntülerinize bakıyorumda baya baya lüks takılıyorsunuz bunun kaynağı Thy idi ama sizin için the end yani bitti bakalım dışarıda bu kadar kazananileceğiniz iş bulabilecemisiniz? Bir iki aya kalmaz gerçeklerin acı yüzüyle karşılaşınca bakalım ne yapacaksız. 5 yıldızlı otellerde kalıp üstüne birde harcırah Almayada alışmıştız vah vah ne yapacaksınız bunlarsız yaşamayada alışacasınız mecbuuur. Ne çektiniz be.

2012 yılında yükseliş trendi yakalayan Türk Hava Yolları hisseleri, Gezi Parkı olayları sonrası genel düşüşten nasibini aldı. Gezi Parkı'nda başlayıp Türkiye geneline yayılan olayların yarattığı belirsizlik piyasaları  kötü vurdu. Borsa İstanbul'da çok uzun yıllardır görülmeyen bir düşüş yaşanırken, kayıp yüzde 9'a kadar ulaştı. Borsa yüzde 9'lu kayıpları en son kriz yılı olan 2001'de görmüştü.

Türk Hava Yolları hisseleri 8.70 TL’den  7.30 seviyesine geriledi. THY’nin bir günde yüzde 17 değer kaybetmesi yatırımcıları korkuttu. THY grev sürecinde dahi yükseliş trendini sürdürmeyi başarmıştı.

THY HİSSELERİ DİP YAPTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

SIRA SENDE HAMDI ~ 9 yıl önce
SONUN ABIN GIBI!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 9 yıl önce
grevde dahi yapmamıştı diyo ya..hala grev var hatırlatırım ve o yüzden yapıyo.ne zaman uyanacaksınız rüyalarınızdan acaba??aklınızı başınıza almazsanız daha çok dibi görür.işçiyle uğraşmayın artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 9 yıl önce
evet kesinlikle katılıyorum
borsa ~ 9 yıl önce
%9 luk kayıp bir gecede 60 milyar tl lik paranın erimesine neden olmuştur, 2001 krizinden sonraki en yüksek kayıp olmuştur. bu şu anlama gelmektedir, her zaman ifade edildiği gibi, ülkeden çıkacak 100 milyar dolardan fazla sıcak paradan bir 10 milyar dolarının ülkeyi felakete götüreceğidir. işte adam gibi ekonomin olmazsa sonuç bu olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
c/a ~ 9 yıl önce
yazık taksımde yuruyus yapan ortalıgı yakıp yıkan lar kına yaksınlar. turkıyeye verdıklerı zararın farkında bıle degıller sozde hepsı aktıvıst ve egıtımlı bılınclı ınsanlar.!!! akp demokratık bır secımle gelmıstır gıtmesını ıstıyosan secımle gonder gonderebılıyosan bumu sızın demokratlıgınız. gucunuz secımlerde yetmıyor boyle zorla yuruyusle yakıp yıkarak akp yı gondermeye mı calısıyosunuz. ya onlara oy veren ınsanlarda sokaklara cıkıp yuruyus yapsa ne olacak turkıye kaybedecek bu nu mu ıstıyosunuz. afrıka gıbı olmak yazık. hele thy de calısanlara ıkı kere yazıklar olsun elestırenlere thy nın nerden nereye geldıgını gormemek ıcın ya saf yada kor olmak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
her yer taksim ~ 9 yıl önce
hitler de seçimle gelmişti
demokrat ~ 9 yıl önce
Demokratik seçimle gelmek, demokrat olmak için yeterli değil. Eğer başbakan, kafasına göre ben karar verir ben yaparım derse cevabını alır 3-5 çapulcudan. 2 ayyaş derse adama lafını yedirir bu millet. Suriye'nin işine karışırsa Suriye de Türkiye' ye akıl öğretir. Olan %50' ye oluyor. Eminim pişmandır çoğu.
gly ~ 9 yıl önce
akp seçimle gelmedi ...makarna ve kömürle geldi !!!!
tombul kaptan ~ 9 yıl önce
gösteri yapmakta demokratik bir haktır canım kardeşim. demokrasiyi sadece rte nin anlattığı kadar biliyorsunuz..
! ~ 9 yıl önce
bence taksimde olayları ateşleyen gösteri yapanlar değildir.polislerdir ,polislerin evlatlarına vurmasına kızan Türk halkı ayaklanmıştır.
bi gidin ~ 9 yıl önce
ayrıca her defasında çıkıp ben oy aldım demek ne kadar talihsiz bir vaka örneği oluturmaktadır ya:)insanlar oyunu 1 kere veriyor.üzerinden yıllar geçiyor,oy veriyor ve ondan sonrasına müdahale edemiyor ki halk...her yaptığını hadi oy vermeyenlerini bıraktık oy verenlerine mi soruyor başbakan.Hayır,o ne diyorsa onu kabul ediyor o yüzde elli.fark bu.
Ayyaş zeynep e ~ 9 yıl önce
Aga sorması ayıp olmazsa gıden paran monopoli oyunundaki ğaran mı? Giden param olsun semişsinde :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cpt'ye ~ 9 yıl önce
Imf'ye 0 borc yazmissin ama ulkenin borcundan bi habersin. Satilanlari yazmiyorum bile. Tabi yandas medyada gulluk gulistanlik her şey toz pembe. Biraz gerçek medya takibi yap aslanim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aslanın ~ 9 yıl önce
hersey ortada saglık acısından ekonomi acısından nerelere geldik. Bu zamana kadar bır cıvı cakmamıs zıhnıyete artık dur zamanı geldı. Alınan oy belli sende agla dur halk tv izle senin medyan o:)
cpt ye ~ 9 yıl önce
onlar anlamaz bu işlerden, ben yazıyorum, ımf ye 0 borç, 1 trilyon tl lik 650 milyar dolarlık borç nerede, ayrıntı mı, 2012 rakamları, kamu toplam borcu iç ve dış 570 milyar tl özel sektör dış borcu 225 milyar dolar, bunlar nerede yaşıyorlar anlamadım ben, biraz kokpitten çıksınlar ama. dışarıda da koskoca bir dünya var.
ne olmuş ~ 9 yıl önce
Hisseler 29 mayısta düşmüş akabinde daha da yükselmiş. Ne biçim bir haber bu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cok onemli ~ 9 yıl önce
2006 yilinda egemen bagis sadece bir danisman idi. Oysa Bilderberg toplantisina gidip simdi baklik sifatina burundu. Onumuzdeki gunlerde 2013 toplantisinda katilim listesinde ali babacan var bundan sonraki yillarda kariyerine dikkat edin. CUNKI bizi(halki) sattanlara ekmek var... http://www.infowars.com/breaking-official-bilderberg-attendee-list-released/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cok mu önemli ~ 9 yıl önce
En son fehmi koru da bilderbergde bilderberg diye tutturmuştu. Sonra amma meraklıymışsın gel, sen de katıl bu seneki toplantıya demişlerdi. Gittide üstelik :)
? ~ 9 yıl önce
yeşil sermaye aşağılardan toplamaya başladı.eeeee bu güne kadarakp ye yeşil sermaye destek olmadımı kimse inkar edmez.bal tutan parmağını yalar.arap ülkeleribir koyup 5 alacaklar.tıpkı turgut özalın dediği gibi.bankaların içi boşaltılmıyor küçük yatırımcıların sermayesi peşkeş çekiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aviator ~ 9 yıl önce
Grevciler görüntülerinize bakıyorumda baya baya lüks takılıyorsunuz bunun kaynağı Thy idi ama sizin için the end yani bitti bakalım dışarıda bu kadar kazananileceğiniz iş bulabilecemisiniz? Bir iki aya kalmaz gerçeklerin acı yüzüyle karşılaşınca bakalım ne yapacaksız. 5 yıldızlı otellerde kalıp üstüne birde harcırah Almayada alışmıştız vah vah ne yapacaksınız bunlarsız yaşamayada alışacasınız mecbuuur. Ne çektiniz be.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000