03 Mart 2013, Pazar 14:03:50

THY ÇİN TARİFESİNE EKLEME YAPTI

Türk Hava Yolları (THY), Çin Halk Cumhuriyeti'ne yaptığı bazı seferlerde değişiklik yapttı.
 • Bence önümüzdeki 16 yılın en büyük ekonomisi olacaktır. Kimisi önümüzdeki 12,5 yılın diyor. Bu arada 21 diyen de var. Büyük ülke büyük...
 • 6-7 kareli tek kalan yatı Guanzghou'da yalan oldu demektir
 • Çin ekonomisinin durumu malum.. Guangzhou Çin'in en büyük fuar merkezi.. Canton denen dev bir fuar yılda iki kere yapılıyor ki bu fuar 1 ay falan sürüyor.. Sektörel fuarlar ayrıca devam ediyor.. Ayrıca Shenzhen gibi büyük bir sanayi şehrine de çok yakın Guangzhou.. İnsanlar sefer eksikliği nedeniyle Hong Kong üzerinden bu bölgeye gidiyordu. Artık buna gerek kalmayacak. Baiyun Airport gayet büyük ve modern.. THY ye hayırlı olsun. Yüksek doluluk olacağını öngörmek zor değil.
 • önümüzdeki 20 yılın en büyük ekonomisi çin olacaktır bu yüzden thy nin de bu ülkede önemli şehirlere seferler koyması son derece önemlidir thy açısından son derece önemli bir potansiyel vardır.. avrupalı havayolu şirketlerine baktığımız da onlarda günlük bir kaç sefer koymuşlar lufthansa, biritish, klm, air france.. thy bu hatta ciddi saygın bir isme sahipher yönüyle..

THY Çin’de Pekin , Şanghay , Guangzhou, Hongkong olmak üzere 4 noktaya karşılıklı direkt uçuş yapıyor.

1 Nisan itibariyle Guangzhou’nun haftalık 4 olan sefer sayısı hergün gerçekleştirilecektir. 2013 yaz tarifesi ile THY Çin’deki 4 noktaya haftalık karşılıklı 28 sefer yapıyor olacak.

 • 20/05/1999 Pekin ilk Sefer (Çin ilk sefer)
 • 20/01/2000 Şanghay ilk sefer (Pekin Bağlantılı)
 • 28/10/2002 Hongkong ilk sefer
 • 20/02/2006 Pekin-Şanghay hergün
 • 29/06/2009 Pekin ve Şanghay ayrı ayrı 5’er sefer
 • 22/12/2010 Pekin
 • 31/01/2011 Guangzhou ilk sefer
THY ÇİN TARİFESİNE EKLEME YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Büyük ekonomi ~ 9 yıl önce
Bence önümüzdeki 16 yılın en büyük ekonomisi olacaktır. Kimisi önümüzdeki 12,5 yılın diyor. Bu arada 21 diyen de var. Büyük ülke büyük...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan Olduk ~ 9 yıl önce
6-7 kareli tek kalan yatı Guanzghou'da yalan oldu demektir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dimi ~ 9 yıl önce
dimi ya yatıyorduk ne güzel instagrama bol bol fotolar atıyorduk ay başı gelince mis gibi paramızı alıyorduk yalan oldu öf işin yoksa çalış şimdi :(((((
Yunus ~ 9 yıl önce
Çin ekonomisinin durumu malum.. Guangzhou Çin'in en büyük fuar merkezi.. Canton denen dev bir fuar yılda iki kere yapılıyor ki bu fuar 1 ay falan sürüyor.. Sektörel fuarlar ayrıca devam ediyor.. Ayrıca Shenzhen gibi büyük bir sanayi şehrine de çok yakın Guangzhou.. İnsanlar sefer eksikliği nedeniyle Hong Kong üzerinden bu bölgeye gidiyordu. Artık buna gerek kalmayacak. Baiyun Airport gayet büyük ve modern.. THY ye hayırlı olsun. Yüksek doluluk olacağını öngörmek zor değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 9 yıl önce
önümüzdeki 20 yılın en büyük ekonomisi çin olacaktır bu yüzden thy nin de bu ülkede önemli şehirlere seferler koyması son derece önemlidir thy açısından son derece önemli bir potansiyel vardır.. avrupalı havayolu şirketlerine baktığımız da onlarda günlük bir kaç sefer koymuşlar lufthansa, biritish, klm, air france.. thy bu hatta ciddi saygın bir isme sahipher yönüyle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000