27 Şubat 2015, Cuma 10:17:31

THY ÇALIŞANLARINA ÖZEL TAKSİ

Türk Hava Yolları çalışanları için hem ekonomik hem de güvenli taksi ağı kuruldu. Türk Havak’ın girişimiyle hayata geçirilen transfer sistemiyle THY çalışanları, güvenli şekilde ulaşımını sağlayacak.
  • Iletisim numarasi nedir.
  • Bu proje thy-havak ortak yapımı değilde özel bir havayolu ve derneği olsaydı da böyle olacakmıydı.. Havaşı kaldırdıkları gibi bir bahane bulunup engellenirlerdi.. Yalnız burnu havada olan havada görevlilerine sağlanan bu imtiyazdan sonra vay yerdekilerinin haline
  • Tgs çalışanlarının thy kıskançlığı hat safhaya ulaşmış. Birimiz havayoluyuz diğerimiz yer hizmetleri. Herkes haddini bilsin
  • A.C neyse hala söylediğim lafları çarpıtmaya çalışan Fo arkadaşlar var. Lafı koltuğa oturduğun yerden okuma, gözlerinin olduğu bölüm varya oradan oku ve anla ilk başta. Kusura bakmayın arkadaşlar babalarının parasıyla orda burda yüz binlerce dolar verip okumuş, hayat zorluklarından bi haber gençlerimizle tartışacak kadar zeki değilim. Siz bir numarasınız gençler yaşasın FO lar. Ölsün taksiciler...
  • hımm taksi plakası olan pilotumuz varmış. Mafya taksicileri savunacağına, kendi haklarına sahip çık
  • A.C Benim özgür düşünmece cevap verme zahmetinde bulunan sevgili FO arkadaşıma birşey söylemek istiyorum. Airporthaber de konuya hakim olmadan yazı yazan taksiciler var saıyorsun galiba. Eskiden ehliyeti bakkaldanmı aldın diye sorarlardı şimdi ben sana soruyorum, o küçük beyninle nasıl dlr geçtin veya TOEFL Dan nasıl 85 aldında Fo oldun anlamadım. Gerçi sen taksiye binmekten bahsediorsun demekki Thy çalışanı değilsin. Senin gibi kendini beğenenleri çok sim'e Gönderdim ilk pilot olma gaz larını aldılar sonra akıllı akıllı takıldılar. Şimdi çocuğum senin yaşının x10 katı kadar benim uçuş saatim var o yüzden sende empati kur.. Ha bu arada bende o taksilere senin kadar biniyorum..
  • Sen kimsin arkadaş ?? THY 'nin calisanlarina ozel Vakfı 'nin basarisi. Sana gelmez yani. Her THY haberi de sizi ilgilendirmez. TGS yazısı gördüğünde ilgilenmeni tavsiye ederim.
  • A.C. Ya arkadaşlar siz daha işin başından kavgaya tutuştunuz. Tgs ygs ogs bgs. Kim olusa olsun pilotta olsan yer hizmetide olsan sonuç belli, yine yukardan birileri cebini doldurma peşine düşmüş. Taksiciler korsanlar mafyalar diyorsunuz kaç milyon tl paralarla o t plakalar alınıyor, sonrasında insanlar evlerine ekmek götürüyor. Evet müşteri seçiyorlar hem fikiriz o konuda ama biliyormusunuz havaalanı taksileri havaalanı yönetimine ne kadar para yediriyorlar mecburen orada kalabilmek için o ihalelerde neler dönüyor. Şimdi ne olacak filo indirimi ile kiraladıkları araçlarla hiç bir T plaka vergisi ödemeden plaka satın almadan , hat satın almadan birileri Güvercin sevenler derneği adı altında kumar oynatılması gibi parayı aklayacak sizde tıpış tıpış uygulamaya destek vereceksiniz. Evet evet müşteri seçiyorlar sen 10 tl vereceksin ohhhh arkana yaslanacaksın 5 km yol gideceksin sonra o adam geri dönecek sıraya girecek 50 taksiden sona sıra ona gelecek bir tane daha zibidi gelecek 10 tl beni buraya götür ehhh koca gün bitti sonuç 20 tl sonra.... Birazda insaflı olun adam haberde yazmış minimum 5km, sen taksiciye diyorsun 3km sonra inecem tabi götürmez. Empati kurun...
  • normal taksiye bin 23/2=11.5 50 lrs kar....
  • tgsli arkadaşlar, tgs de havak'a üye olabiliyor. Tüm haklardan faydalanabiliyor. Zira doco habom da üye olabilir.

Türk Hava Yolları çalışanları için hem ekonomik hem de güvenli taksi ağı kuruldu. Türk Havak’ın girişimiyle hayata geçirilen transfer sistemiyle THY çalışanları, güvenli şekilde ulaşımını sağlayacak.

Türk Hava Yolları çalışanlarının üye olduğu Türk Havak Vakfı, ticari araçların kullanımı konusunda yaşanan endişeden yola çıkarak sadece THY çalışanlarının kullanabileceği transfer sistemi geliştirdi.

Türk Havak Transfer sistemiyle, çalışanlar modern araçlarla güvenli ve daha ekonomik olarak ulaşımlarını sağlayabilecek.

Günün her saati hizmet verecek araçlar çağrı merkezi veya e posta ile çağrılabilecek. Araçlar GPS üzerinden sürekli takip edilecek ve herhangi bir güvenlik endişesi yaşanmayacak. Türk Havak Transfer hizmeti ilk olarak Avrupa-Avrupa, Avrupa-Anadolu ve Anadolu-Avrupa arasında yapılacak. Anadolu yakası içerisinde bir noktadan bir noktaya ulaşım ise ilerleyen dönemde başlatılacak.

TAKSİ ÜCRETİ MAAŞTAN KESİLECEK

Taksileri kullanan THY çalışanları araçlar için nakit para kullanmak zorunda da olmayacak. Araçları kullanan çalışanlar, bir form ile hangi güzergahta kaç kilometre mesafe kullandığına ilişkin bilgileri tutanakla imza altına alacaklar. Ay sonunda kullanılan taksi ücreti maaş hesabından kesilecek. Böylece o anda yanında parası olmayan çalışanlar, rahatlıkla taksi kullanabilecek.

TAKSİDEN UCUZ

Sıfır kilometre araçlarla VIP standardında verilecek taksi hizmeti, minimum 5 kilometrelik mesafede kullanılacak. Güvenli olmasının yanı sıra İstanbul içinde ulaşım hizmeti veren taksilere göre daha ekonomik olan Türk Havak Transfer araçları, kilometrebaşına 1.7 TL olarak ücretlendirecek. Normal ticari taksilerde 23 TL’ye gidilen yol, bu araçlarla 17 TL tutacak.  İki farklı THY çalışanı aynı taksiyi kullanmak isterse kilometrebaşı ücret 1.2 TL’den hesaplanacak.  Böyle olunca yine normal taksiyle 23 TL tutan mesafe için THY çalışanı 12 TL ödemiş olacak.

THY ÇALIŞANLARINA ÖZEL TAKSİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

İsim / Rumuz ~ 8 yıl önce
Iletisim numarasi nedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bu proje thy-havak ortak yapımı değilde özel bir havayolu ve derneği olsaydı da böyle olacakmıydı.. Havaşı kaldırdıkları gibi bir bahane bulunup engellenirlerdi.. Yalnız burnu havada olan havada görevlilerine sağlanan bu imtiyazdan sonra vay yerdekilerinin haline

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Tgs çalışanlarının thy kıskançlığı hat safhaya ulaşmış. Birimiz havayoluyuz diğerimiz yer hizmetleri. Herkes haddini bilsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
A.C neyse hala söylediğim lafları çarpıtmaya çalışan Fo arkadaşlar var. Lafı koltuğa oturduğun yerden okuma, gözlerinin olduğu bölüm varya oradan oku ve anla ilk başta. Kusura bakmayın arkadaşlar babalarının parasıyla orda burda yüz binlerce dolar verip okumuş, hayat zorluklarından bi haber gençlerimizle tartışacak kadar zeki değilim. Siz bir numarasınız gençler yaşasın FO lar. Ölsün taksiciler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ac'ye ~ 9 yıl önce
hımm taksi plakası olan pilotumuz varmış. Mafya taksicileri savunacağına, kendi haklarına sahip çık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
A.C Benim özgür düşünmece cevap verme zahmetinde bulunan sevgili FO arkadaşıma birşey söylemek istiyorum. Airporthaber de konuya hakim olmadan yazı yazan taksiciler var saıyorsun galiba. Eskiden ehliyeti bakkaldanmı aldın diye sorarlardı şimdi ben sana soruyorum, o küçük beyninle nasıl dlr geçtin veya TOEFL Dan nasıl 85 aldında Fo oldun anlamadım. Gerçi sen taksiye binmekten bahsediorsun demekki Thy çalışanı değilsin. Senin gibi kendini beğenenleri çok sim'e Gönderdim ilk pilot olma gaz larını aldılar sonra akıllı akıllı takıldılar. Şimdi çocuğum senin yaşının x10 katı kadar benim uçuş saatim var o yüzden sende empati kur.. Ha bu arada bende o taksilere senin kadar biniyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ezik tgs ~ 9 yıl önce
Sen kimsin arkadaş ?? THY 'nin calisanlarina ozel Vakfı 'nin basarisi. Sana gelmez yani. Her THY haberi de sizi ilgilendirmez. TGS yazısı gördüğünde ilgilenmeni tavsiye ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
A.C. Ya arkadaşlar siz daha işin başından kavgaya tutuştunuz. Tgs ygs ogs bgs. Kim olusa olsun pilotta olsan yer hizmetide olsan sonuç belli, yine yukardan birileri cebini doldurma peşine düşmüş. Taksiciler korsanlar mafyalar diyorsunuz kaç milyon tl paralarla o t plakalar alınıyor, sonrasında insanlar evlerine ekmek götürüyor. Evet müşteri seçiyorlar hem fikiriz o konuda ama biliyormusunuz havaalanı taksileri havaalanı yönetimine ne kadar para yediriyorlar mecburen orada kalabilmek için o ihalelerde neler dönüyor. Şimdi ne olacak filo indirimi ile kiraladıkları araçlarla hiç bir T plaka vergisi ödemeden plaka satın almadan , hat satın almadan birileri Güvercin sevenler derneği adı altında kumar oynatılması gibi parayı aklayacak sizde tıpış tıpış uygulamaya destek vereceksiniz. Evet evet müşteri seçiyorlar sen 10 tl vereceksin ohhhh arkana yaslanacaksın 5 km yol gideceksin sonra o adam geri dönecek sıraya girecek 50 taksiden sona sıra ona gelecek bir tane daha zibidi gelecek 10 tl beni buraya götür ehhh koca gün bitti sonuç 20 tl sonra.... Birazda insaflı olun adam haberde yazmış minimum 5km, sen taksiciye diyorsun 3km sonra inecem tabi götürmez. Empati kurun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FO ~ 9 yıl önce
Ben o saridan bozma renkli taksiye bindigimde beni istedigim yere gotureceksin.. Empati de kurmuyorum sevgili taksi soforu arkadasim, Is in bu,secmeyeceksin insan gibi gotureceksin.. o kadar..
iki kişi 1.2 ~ 9 yıl önce
normal taksiye bin 23/2=11.5 50 lrs kar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yasas ~ 9 yıl önce
tgsli arkadaşlar, tgs de havak'a üye olabiliyor. Tüm haklardan faydalanabiliyor. Zira doco habom da üye olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000