20 Şubat 2014, Perşembe 11:22:35

THY BUNU İLK KEZ YAPIYOR

Hintli Jet Airways’ten Boeing 777 tipi uçaklar kiralayan Türk Hava Yolları, ilk kez Hintli şirketten Airbus 330 tipi iki uçak kiraladı.
  • Ex VT-JWL - TC-JIM /// Ex VT-JWH - TC-JIL 6 yasinda tayyareler.hayirli olsun.
  • Jet airways'ten kiralanan uçakları bu sene için söz ediyorsanız daha chicoga'ya göndermedik!
  • thy nin jet airways den kiraladığı Boeing 777 er uçağıyla chicagoya uçtum herşey çok iyiydi entertainment sistemi ekran herşey tam not..
  • Paket oldugunuz ucusun sefer sayisini hatirliyor musun, ya da sabah miydi ogleden sonra miydi ucus?
  • THY'nin Jet Airways'den kiraladığı uçaklarda canlı tv ve internet hizmeti bulunmamaktadır. Bu hizmet sadece TK'nın kendi uçaklarında bulunmaktadır. Aynı IFE sistemine sahip (Panasonic eX2) A330-300'lere de yakın bir zamanda aynı sistem modifiye edilmeye devam edilecektir.
  • THY'nin Jet Airways'ten kiraladığı 3 B777-300ER uçağında internet var mı? Bu uçakla Londra seferi yapacağım. Uçaktaki mevcut eğlence sistemi hakkında bilgisi olanlar beni aydınlatırsa çok sevinirim..
  • Kalan 5 tane 737-900er ne zaman gelecek???
  • 14 Şubat'ta az kalsın Bilbao'da paket oluyorduk.
  • Ben,ayda 1 kez dubai uzrinden AHL ucuyorum,o ,transit yolculari gorseniz,utanirsiniz,tam bir rezillik,havalimaninda internet yok,insanlar,son derece ve yetersiz demir koltuklarda,bir sonraki ucusu bekliyorlar.O yolculari,multeci gibi getirip AHL'ye atmak,ne bi bize,ne de milli gururumuz THY'ye yakisir.
  • 15 -19 şubatta Barcelonaya gidip döndüm A321 leş gibiydi.ne tv sistemi çalıştı ne de bazı koltuklardaki ekranlar açıldı.dönüşte aynı koltuklar yatmaz,yatan kalkmaz .İnşallah bu uçaklarda leş değildirler.

Türk Hava Yolları Hintli Jet Airways’ten iki adet Airbus 330-200 tipi uçak kiraladı. İlk olarak 2008 yılı sonunda Jet Airways’ten üç adet first class donanımlı Boeing 777 tipi uçak kiralayan THY, sonraki dönemlerde wet lease (ekibiyle birlikte) olarak birçok uçak kiraladı.

TC-JIM kuyruk tescilli ilk Airbus 330-200 tipi uçak THY renklerine boyanmak için Delhi’den Paris’e uçtu. İkinci A330 tipi uçağın ise daha sonra filoya dahil edeceği kaydedildi. THY halen 11 adet Airbus 330-200s tipi uçak işletirken Jet Airways filosundan 3 adet B777 tipi uçak ekibiyle birlikte THY adına uçuyor.    

THY BUNU İLK KEZ YAPIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

mehmet ~ 9 yıl önce
Ex VT-JWL - TC-JIM /// Ex VT-JWH - TC-JIL 6 yasinda tayyareler.hayirli olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
harekat koord. ~ 9 yıl önce
Jet airways'ten kiralanan uçakları bu sene için söz ediyorsanız daha chicoga'ya göndermedik!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B777 ~ 9 yıl önce
Bu yaz Temmuz ayında Londra seferleri B777'ler mi yapmaya devam edilecek yoksa bir değişiklik düşünülüyor mu? Çok teşekkürler.
camaroth ~ 9 yıl önce
thy nin jet airways den kiraladığı Boeing 777 er uçağıyla chicagoya uçtum herşey çok iyiydi entertainment sistemi ekran herşey tam not..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Stefanik'e ~ 9 yıl önce
Paket oldugunuz ucusun sefer sayisini hatirliyor musun, ya da sabah miydi ogleden sonra miydi ucus?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Stefanik ~ 9 yıl önce
TK 1315 sabah.pilotlardan biri de ispanyolda.Tatmin oldun mu bari?
teknik ~ 9 yıl önce
THY'nin Jet Airways'den kiraladığı uçaklarda canlı tv ve internet hizmeti bulunmamaktadır. Bu hizmet sadece TK'nın kendi uçaklarında bulunmaktadır. Aynı IFE sistemine sahip (Panasonic eX2) A330-300'lere de yakın bir zamanda aynı sistem modifiye edilmeye devam edilecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
THY'nin Jet Airways'ten kiraladığı 3 B777-300ER uçağında internet var mı? Bu uçakla Londra seferi yapacağım. Uçaktaki mevcut eğlence sistemi hakkında bilgisi olanlar beni aydınlatırsa çok sevinirim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlkay ~ 9 yıl önce
THY nin web sitesinde bunun hakkında bilgi bulabilirsin..
üzgünüzzzz ~ 9 yıl önce
internet yok bilginize...
iPad ~ 9 yıl önce
iPad daha guzel eglence saglar.
Kitap ~ 9 yıl önce
Kitap oku
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Kalan 5 tane 737-900er ne zaman gelecek???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Stefanik ~ 9 yıl önce
14 Şubat'ta az kalsın Bilbao'da paket oluyorduk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ben,ayda 1 kez dubai uzrinden AHL ucuyorum,o ,transit yolculari gorseniz,utanirsiniz,tam bir rezillik,havalimaninda internet yok,insanlar,son derece ve yetersiz demir koltuklarda,bir sonraki ucusu bekliyorlar.O yolculari,multeci gibi getirip AHL'ye atmak,ne bi bize,ne de milli gururumuz THY'ye yakisir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
15 -19 şubatta Barcelonaya gidip döndüm A321 leş gibiydi.ne tv sistemi çalıştı ne de bazı koltuklardaki ekranlar açıldı.dönüşte aynı koltuklar yatmaz,yatan kalkmaz .İnşallah bu uçaklarda leş değildirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000