16 Mart 2009, Pazartesi 15:14:47

THY, Boeing 777 konusuna açıklık getirdi...

Geçtiğimiz hafta Amerikan Ulusal Havacılık Emniyet Kurulu (NTSB) tarafından yapılan uyarının ardından bir açıklamada bulunan Türk Hava Yolları, yapılan uyarın filolarında yer alan uçakları kapsamadığını duyurdu.
  • COK BILEN GENCLER, JET AVIATION Diye bir havayolu yok hindistanda. Jet Airways mi demek sitediniz acaba? Ha eger JET AVIATION demek istediyseniz onu ben bilmiyordum Demek ki TK araya bir de BROKER sokmus, bu durumda donen komisyonlari dusunmek istemiyorum. Ayrica siyasi gorusum sizleri irgalamaz. Herkes isine baksin, bilen biliyor... BU BELLI BIRSEY EGER BIR BAYRAK TASIYICI BIR WET LEASE YAPIYORSA (BU KENDI ORTAKLIGI VEYA SUBSIDARY SIRKET OLMADIGI SURECE) ISIN ICINDE BIRTAKIM INSANLARIN IHTIYACLARI VAR DEMEKTIR,, BU 2+2 DIR, HAVAYOLUNDA CALISMADIYSANIZ TICARETTEN BIHABERSENIZ ANLATALIM, PARA ALMAYIZ SIZDEN... GOTURENLER DE BIZIM DIN KARDESLERIMIZ YESINLER NOLCAK HELALI HOS OLSUN KIMLER YEMEDIKI DIYE BIR MANTIKYOK.BU VATAN HAINLIGIDIR
  • allah aşkına adamları bir kere olsun taktir edin yahu.akp düşmanı olmanız size şirket düşmanlığınıda getirmez bırakın bu hazımsızlığı.ayrıca adamlar hangi partiyi tutarsa tutsun sen yapılan işe bak yahu .bir arkadaşın dediği gibi olmazsa seni şirkete ceo filan alalım sen harcanıyosun orda
  • Ucaklar kingfisher degil jet aviation dan alindi. Madem bu kadar cok biliyorsunuz o zaman gelin sizi sirketin basina CEO falan yapalim arkadaslar bu ne kadar cahillik lutfen ya herkes kendi isine baksa ne guzel olacak ama iste birisi 777 kirasini sorar digeri sirket e laf atar kesinlikle bunlar THY ise alacam desin ilk basvuracak kisilerdir beni size soylim yane..
  • isin icinde ne komisyonlar dondu bu ucaklar ve hintli ekip neden alindi allah biliyor.. kingfisher'e Tk dan yardim eli.. kingfisher kotu durumda, biz iyi durumdayiz..herkes global krizde bu tur masrafli kiralamalardan kacinirken, biz gideriz mersine, turk milletinin vergisi bol nasilsa.. Tk pesin pesin oder..
  • 777 isimli arkadas ben yurtdisindayim ve burda 777 bayagi populer. senin elinde varsa bir iki tane bende senden kiralarim dursun evin onunde belki lazim olur.
  • Ne yapıcan senmi vericen parasını sanane...
  • THY şu uçakların aylık kirasını açıklayabilir mi? İstirham etsek. Mürettebatı ile birlikta (Reserve Maintenance hariç) 1 milyon 800 bin diye duyuyoruz da.

Türk Hava Yolları, Amerikan Ulusal Havacılık Emniyet Kurulu (NTSB) tarafından yapılan uyarının filolarında bulunan B777-300ER tipi uçakları kapsamadığını duyurdu. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Boeing 777-200 uçakları Türk Hava Yolları filosunda bulunmamaktadır.

Amerikan Ulusal Havacılık Emniyet Kurulu (NTSB-National Transportation Safety Board) bir Uçuş Emniyet Tavsiye Mektubu yayınlayarak, Amerikan Federal Havacılık Otoritesi (FAA) vasıtası ile Boeing 777-200 uçaklarının bazılarında kullanılan Rolls Royce motorları için imalatçı firmaya tasarım ve modifikasyon değişikliği talep etmiştir.

Türk Hava Yolları filosunda bulunan B777 uçakları 300ER tipi olup, General Electric firması tarafından üretilen GE90-115B tipi motorlar kullanılmaktadır. Bu nedenle NTSB tarafından yayınlanan bu Uçuş Emniyet Tavsiye Mektubu Ortaklığımız filosundaki uçak ve motorları kapsamamaktadır."

 

THY, Boeing 777 konusuna açıklık getirdi...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 13 yıl önce
COK BILEN GENCLER, JET AVIATION Diye bir havayolu yok hindistanda. Jet Airways mi demek sitediniz acaba? Ha eger JET AVIATION demek istediyseniz onu ben bilmiyordum Demek ki TK araya bir de BROKER sokmus, bu durumda donen komisyonlari dusunmek istemiyorum. Ayrica siyasi gorusum sizleri irgalamaz. Herkes isine baksin, bilen biliyor... BU BELLI BIRSEY EGER BIR BAYRAK TASIYICI BIR WET LEASE YAPIYORSA (BU KENDI ORTAKLIGI VEYA SUBSIDARY SIRKET OLMADIGI SURECE) ISIN ICINDE BIRTAKIM INSANLARIN IHTIYACLARI VAR DEMEKTIR,, BU 2+2 DIR, HAVAYOLUNDA CALISMADIYSANIZ TICARETTEN BIHABERSENIZ ANLATALIM, PARA ALMAYIZ SIZDEN... GOTURENLER DE BIZIM DIN KARDESLERIMIZ YESINLER NOLCAK HELALI HOS OLSUN KIMLER YEMEDIKI DIYE BIR MANTIKYOK.BU VATAN HAINLIGIDIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
allah aşkına adamları bir kere olsun taktir edin yahu.akp düşmanı olmanız size şirket düşmanlığınıda getirmez bırakın bu hazımsızlığı.ayrıca adamlar hangi partiyi tutarsa tutsun sen yapılan işe bak yahu .bir arkadaşın dediği gibi olmazsa seni şirkete ceo filan alalım sen harcanıyosun orda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ucaklar kingfisher degil jet aviation dan alindi. Madem bu kadar cok biliyorsunuz o zaman gelin sizi sirketin basina CEO falan yapalim arkadaslar bu ne kadar cahillik lutfen ya herkes kendi isine baksa ne guzel olacak ama iste birisi 777 kirasini sorar digeri sirket e laf atar kesinlikle bunlar THY ise alacam desin ilk basvuracak kisilerdir beni size soylim yane..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
isin icinde ne komisyonlar dondu bu ucaklar ve hintli ekip neden alindi allah biliyor.. kingfisher'e Tk dan yardim eli.. kingfisher kotu durumda, biz iyi durumdayiz..herkes global krizde bu tur masrafli kiralamalardan kacinirken, biz gideriz mersine, turk milletinin vergisi bol nasilsa.. Tk pesin pesin oder..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
777 isimli arkadas ben yurtdisindayim ve burda 777 bayagi populer. senin elinde varsa bir iki tane bende senden kiralarim dursun evin onunde belki lazim olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ne yapıcan senmi vericen parasını sanane...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
THY şu uçakların aylık kirasını açıklayabilir mi? İstirham etsek. Mürettebatı ile birlikta (Reserve Maintenance hariç) 1 milyon 800 bin diye duyuyoruz da.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000