26 Ocak 2009, Pazartesi 10:06:52

THY, Bingazi'ye uçacak

Türk Hava Yolları uçuş ağını her geçen gün genişletmeye devam ediyor.
  • Canakale kotu bir tercih olabilir ama Bingazi hic te oyle olmayacak bilmeden yorum yapmayalim lutfen yalniz oralarda gorev alacak THY personeline ALLAH kolaylik versin cunku cok zor bir bolge basarilar dilerim
  • THY na hayırlı olsun tam 10 yıl yasadım bu şehirde milli kusumuz gururumuz eminim Libyada çalısan birçok işçi ailesi direk olarak THY tercih edicektir bir zamanlar o apronda ilk apron tozunu yuttugum gunler canlandı haberi okuyunca cok duygulandım eee... neyiyeyim kazasız belasız bol kazanclı ucuslar diliyorum saygılarımla.
  • Yolcumuz olmasin ama hattimiz olsun gerisi cok onemli degil.
  • Uçak tek parça, pilota bravo..
  • Böyle profesyonel ditching gerçeklesştirmek şansa değil, eğitime bağlıdır. Kaliteli eğitime yatırım yapmak böyle sonuç getirir. Şirketler ciddi eğitim politikası takip ederse kazaların sonucu ölümcül olmayabilir. Many happy landings!
  • Uçak nehre düşmemiş zorunlu iniş yapmış.Pilota helal olsun tek parça tutabilmiş uçağı gerçekten büyük beceri.Tüm havacılık camiasına büyük geçmiş olsun.
  • Bu ucağın pilotu harika. Gövde üzeri denize vayanehire iniş şartlaını tam olarak yerine getirmiş görünüyor. İşte eğitim işte pilotluk budur. Geçmiş olun

Türk Hava Yolları, Libya'nın ikinci büyük şehri olan Bingazi'yi uçuş ağına dahil etme kararı aldı.

THY'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen yazıda, ''Ortaklığımız yönetim kurulunca İstanbul-Bingazi-İstanbul hattının açılarak 2009 yılı içerisinde seferlere başlanmasına karar verilmiştir'' denildi.

THY, Bingazi'ye uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

oynakbeyi ~ 14 yıl önce
Canakale kotu bir tercih olabilir ama Bingazi hic te oyle olmayacak bilmeden yorum yapmayalim lutfen yalniz oralarda gorev alacak THY personeline ALLAH kolaylik versin cunku cok zor bir bolge basarilar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
life is life ~ 14 yıl önce
THY na hayırlı olsun tam 10 yıl yasadım bu şehirde milli kusumuz gururumuz eminim Libyada çalısan birçok işçi ailesi direk olarak THY tercih edicektir bir zamanlar o apronda ilk apron tozunu yuttugum gunler canlandı haberi okuyunca cok duygulandım eee... neyiyeyim kazasız belasız bol kazanclı ucuslar diliyorum saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazik ~ 14 yıl önce
Yolcumuz olmasin ama hattimiz olsun gerisi cok onemli degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fevkalade ~ 14 yıl önce
Uçak tek parça, pilota bravo..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skillmaster ~ 14 yıl önce
Böyle profesyonel ditching gerçeklesştirmek şansa değil, eğitime bağlıdır. Kaliteli eğitime yatırım yapmak böyle sonuç getirir. Şirketler ciddi eğitim politikası takip ederse kazaların sonucu ölümcül olmayabilir. Many happy landings!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sercan ~ 14 yıl önce
Uçak nehre düşmemiş zorunlu iniş yapmış.Pilota helal olsun tek parça tutabilmiş uçağı gerçekten büyük beceri.Tüm havacılık camiasına büyük geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tahsin ~ 14 yıl önce
Bu ucağın pilotu harika. Gövde üzeri denize vayanehire iniş şartlaını tam olarak yerine getirmiş görünüyor. İşte eğitim işte pilotluk budur. Geçmiş olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000