19 Ağustos 2016, Cuma 10:08:22

THY Avrupa'dan ilk Hac seferini yaptı

Türk Hava Yolları (THY), Avrupa'dan ilk hac seferini, düzenlenen törenle gerçekleştirdi.
  • THY brukSel havalımanında ki çalışanlar gorevlı ler havalıöanındakı işlerınde başarılı tebrık edıyoruz ekibi ama sadece Havalımanı ekibini gerı taraf cacık
  • TK sırf avrupadan Hac seferi yaptı diye içinizdeki kini başka şeyleri bahane ederek kusan insanlar.. Zavallısınız.
  • benim ailemde bir bucuk hafta sonra gitcek. allah kabul etsin insallah.
  • Ikramlarda piknik sepetini kaldirarak tasarruf etmeye calisan THY seccade ve tesbih dagitmasi...
  • Bırakın bu boş işleri.THY'deki FETÖ temizliği ne oldu ? THY'nin katlanarak hergün büyüyen zararları ne durumda ? Bizlere bunlarla ilgili bilgi verin biraz da.Süslü reklamlardan bıktık ciddi icraatler görmek istiyoruz bundan sonra.
  • 34 uçağın ground oldu 18 330 u ayt de yatıracan bu kış halen akıllanmadın uyarmak vatandaşlık görevi
  • Bu arkadaş THY Avrupa'da artık eskisi gibi hac umre yolcusu taşımadığını daha idrak edememiş..ve bu sayı her sene düşecek .thy tasarrufa giderken bu bol kepçeden dağıtmış millete ?
  • THY gösteriş ve şova hala son sürat devam ediyor.Maaşallah dışardan herşey çok güzel gözüküyor ama 3.6 milyar TL 6 aylık rekor zararı ne olacak ? Herşeyi güllük gülüstanlık göstermekten vazgeç artık THY.Bu göstermelik reklam kokan hareketler zararları maalesef kapatamıyor.Hala filoya yeni uçaklar gelirken kış sezonunda 30 uçak ground olacağı söyleniyor.Bu devasa zararlar ne olacak siz ondan bahsedin biraz da.Tasarruf tedbiri olarak sadece lokumu kaldırdınız.Bu nadide şirket batmaz inşallah.olur,olmaz her yere uçamaktan ne zaman vazgeçeceksiniz ?
  • ne kadar güzel bir kombin yapmışlar. Ukrayna'daki turuncu devrimini tekrar iliklerimde yaşattılar ton ton teyzeler. Aslında Brüksel havalimanında özel bir koreografi eşliğinde türk müzikleriyle güzel bir dans gösterisi hazırlayabilirlerdi. İslamiyeti daha sempatik gösterebilmek için bu teyzelere de ihtiyacımız var. O zaman dans...
  • dagit gul lokumlarinj ,gul sularini ,seccadeleri sonrada thy neden zarar ediyor.ucakta kisarsiniz lokumdan ondan bundan yerde dagitirsiniz.ne yaman bir celiski

Türk Hava Yolları (THY), Avrupa'dan ilk hac seferini, düzenlenen törenle gerçekleştirdi.

Brüksel Havalimanındaki törende hacı adaylarına gül, gül suyu ve lokum hediye edildi. Ayrıca, toplam 164 hacı adayına içinde seccade ve tesbih de olan hac seti verildi.

THY Brüksel Müdürü Veysel Serdar, konuya dair açıklamasında, hacı adaylarının İstanbul aktarmalı olarak Medine'ye gittiğini belirterek, "Bunların aralarında, Fas, Tunus, Cezayir, Nijerya, Pakistan ve Afganistan kökenli Belçika vatandaşları var" dedi.

Türkiye'de ilk hac gruplarının özel olarak uğurlandığına dikkat çeken Serdar, "Bu çerçevede Brüksel Havalimanında bir program yaptık. Onlara çeşitli hediyeler takdim ettik" diye konuştu.

"Geri adım yok"

Serdar, bu ilk seferin başka bir anlamı daha olduğunu belirterek, "Yaşanan bütün bu olumsuz hadiselere rağmen, farklı milletlerden insanları, dünyanın farklı ülkelerinden taşımaya devam ediyoruz. Bu konuda herhangi bir geri adım yok. Hac seyahatlerinde de yolcularımız bizi tercih etmeye devam ediyorlar. Avrupa'da en fazla hac yolcusu taşıyan havayolu şirketiyiz" değerlendirmesini yaptı.

Hacı adayları da THY'ye teşekkür ederek, verilen hizmetten duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.

6. kez en iyi hava yolu firması seçildi

THY, bu sene altıncı kez 'Avrupa'nın en iyisi' ödülüne layık görülmüştü. THY, ayrıca, bu yılki Skytrax sonuçlarına göre, "En İyi Business Class İkram Servisi", "En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı" ve "Güney Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi" ödüllerini kazanmıştı.

"Havacılık sektörünün Oscarları" olarak nitelendirilen Yolcu Tercihleri Ödülleri, dünyanın saygın denetleme ve danışmanlık kuruluşlarından biri olan Skytrax tarafından yapılan denetlemeler sonucunda her yıl düzenli olarak veriliyor.

THY Avrupa'dan ilk Hac seferini yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Kemallettin tezel ~ 4 yıl önce
THY brukSel havalımanında ki çalışanlar gorevlı ler havalıöanındakı işlerınde başarılı tebrık edıyoruz ekibi ama sadece Havalımanı ekibini gerı taraf cacık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
COOR. ~ 4 yıl önce
TK sırf avrupadan Hac seferi yaptı diye içinizdeki kini başka şeyleri bahane ederek kusan insanlar.. Zavallısınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gr ~ 4 yıl önce
benim ailemde bir bucuk hafta sonra gitcek. allah kabul etsin insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Piknik sepeti ~ 4 yıl önce
Ikramlarda piknik sepetini kaldirarak tasarruf etmeye calisan THY seccade ve tesbih dagitmasi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haklisin. ~ 4 yıl önce
aslinda haklisin fakat bu dini yolculuklarda THY saglam geciriyor, sanirim bir seccade ve tesbih in lafi bile olmaz, hatta bir ipad dahi verse halen saglam karda.Muminleri korumak kollamak gerek.:-D
Blue ~ 4 yıl önce
Bırakın bu boş işleri.THY'deki FETÖ temizliği ne oldu ? THY'nin katlanarak hergün büyüyen zararları ne durumda ? Bizlere bunlarla ilgili bilgi verin biraz da.Süslü reklamlardan bıktık ciddi icraatler görmek istiyoruz bundan sonra.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ah tk ah ~ 4 yıl önce
34 uçağın ground oldu 18 330 u ayt de yatıracan bu kış halen akıllanmadın uyarmak vatandaşlık görevi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zarar ~ 4 yıl önce
Bu arkadaş THY Avrupa'da artık eskisi gibi hac umre yolcusu taşımadığını daha idrak edememiş..ve bu sayı her sene düşecek .thy tasarrufa giderken bu bol kepçeden dağıtmış millete ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 4 yıl önce
THY gösteriş ve şova hala son sürat devam ediyor.Maaşallah dışardan herşey çok güzel gözüküyor ama 3.6 milyar TL 6 aylık rekor zararı ne olacak ? Herşeyi güllük gülüstanlık göstermekten vazgeç artık THY.Bu göstermelik reklam kokan hareketler zararları maalesef kapatamıyor.Hala filoya yeni uçaklar gelirken kış sezonunda 30 uçak ground olacağı söyleniyor.Bu devasa zararlar ne olacak siz ondan bahsedin biraz da.Tasarruf tedbiri olarak sadece lokumu kaldırdınız.Bu nadide şirket batmaz inşallah.olur,olmaz her yere uçamaktan ne zaman vazgeçeceksiniz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
leman ~ 4 yıl önce
ne kadar güzel bir kombin yapmışlar. Ukrayna'daki turuncu devrimini tekrar iliklerimde yaşattılar ton ton teyzeler. Aslında Brüksel havalimanında özel bir koreografi eşliğinde türk müzikleriyle güzel bir dans gösterisi hazırlayabilirlerdi. İslamiyeti daha sempatik gösterebilmek için bu teyzelere de ihtiyacımız var. O zaman dans...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
celiski ~ 4 yıl önce
dagit gul lokumlarinj ,gul sularini ,seccadeleri sonrada thy neden zarar ediyor.ucakta kisarsiniz lokumdan ondan bundan yerde dagitirsiniz.ne yaman bir celiski

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000