08 Nisan 2009, Çarşamba 16:55:15

THY ASKERİ MEYDANA İNDİ

İstanbul-Tiflis seferini yapan TK 1382 sefer sayılı THY uçağı askeri havaalanına iniş yaptı.
  • direk isten cıkarılsınlar.. biz bunlara canımızı emanet ediyoruz
  • yaklaşık 2 yıl önce de SKY uçağı Polonya da yanlış piste indi. bunu da unutmamak gerek. Pilotları 15 gün simulator ile cezalandırıldı. Aslında ceza değil iyilik yapıldı.
  • Yerlerde sürünen THY prestijini kurtarmak için kevin amcaya bir milyon dolarcık daha ödeyin belki düzelir...
  • Nazar değmiştir, deve kesin...
  • Bakan ve bürokrat yakınlarını "torpille" işe alırsan bu uçak "yanlışlıkla" yola da iner denize de.
  • thy ucağı yanlış piste inmiş ,olabilir,bkn arkadaşlar bu gibi olaylar herkesin başına gelebilir kınamaya ve eleştirmeye gelmez bu olaylar dünyanın her yanında olur hatalar insana mahsustur o anki durumu bilmeden ezbere konuşmayın gülme komşuna gelir başına.
  • Thy iste boyledir.Gunun fıkrasi gibi..Bosuna elestirmiyoruz Thy'yi..Bakalim daha neler basina Thy'nin gelecek!
  • değerli arkadaşlarım bütün yorumları okuyorum bu işler bildiğiniz gibi kolay değil ben bu mesleğe yıllarımı verdim hemen heyecana gelmeyin
  • kimse panik yapmasin. az once candan ve temel beyle konustum. haberler iyi. birazdan yeni acilan nayrobi hattindan getirdikleri fili keseceklermis :) bundan sonra yanlis meydana inme filan yok :)
  • Bizim sözde dünya kalitesindeki thy miz bu babadan ogula geçme pilotluk hevesiyle giderse inanın yanlış piste değil vallahi yanlış ülkeye bile iner...geçenlerde bu sitede okugum bir haber dikkatimi çekti...65 yaşında emekli lan bir pilot gözüm arkada kalmıyor 2 oğlumda pilot görevi onlar alıyor demişti...acaba bu babadan oğula geçen saltanat ne zaman son bulacak yada buna kim dur diyecek.thy de kaç pilot çocugu var baba torpili olmadan buralara girebilen?????????????

Türk Hava Yolları'nın TK 1382 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi uçağının teknik bir arıza nedeniyle Gürcistan'daki Tiflis Havalimanı'na 17 kilometre uzaklıktaki Vaziani Askeri Üssü'ne iniş yaptığı, uçakta 69 yolcu bulunduğu öğrenildi.

İstanbul'dan kalkan bir başka uçağın askeri meydanda bulunan yolcuları alarak Tiflis Havaalanı'na götüreceği, bu uçağın da yaklaşık 20 dakika önce havalaandığı bildirildi.

Yetkililer, uçağın yanlışlıkla askeri havaalanına indiği bilgisini doğrulamadı, teknik arıza üzerinde duruluyor.

Ancak, AirportHaber'e gelen bilgiler uçağın teknik bir arıza bildirmediği ve yanlışlıkla askeri meydana indiğini gösteriyor.

THY ASKERİ MEYDANA İNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Misafir ~ 13 yıl önce
direk isten cıkarılsınlar.. biz bunlara canımızı emanet ediyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yaklaşık 2 yıl önce de SKY uçağı Polonya da yanlış piste indi. bunu da unutmamak gerek. Pilotları 15 gün simulator ile cezalandırıldı. Aslında ceza değil iyilik yapıldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yerlerde sürünen THY prestijini kurtarmak için kevin amcaya bir milyon dolarcık daha ödeyin belki düzelir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Nazar değmiştir, deve kesin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bakan ve bürokrat yakınlarını "torpille" işe alırsan bu uçak "yanlışlıkla" yola da iner denize de.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
thy ucağı yanlış piste inmiş ,olabilir,bkn arkadaşlar bu gibi olaylar herkesin başına gelebilir kınamaya ve eleştirmeye gelmez bu olaylar dünyanın her yanında olur hatalar insana mahsustur o anki durumu bilmeden ezbere konuşmayın gülme komşuna gelir başına.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Thy iste boyledir.Gunun fıkrasi gibi..Bosuna elestirmiyoruz Thy'yi..Bakalim daha neler basina Thy'nin gelecek!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
değerli arkadaşlarım bütün yorumları okuyorum bu işler bildiğiniz gibi kolay değil ben bu mesleğe yıllarımı verdim hemen heyecana gelmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kimse panik yapmasin. az once candan ve temel beyle konustum. haberler iyi. birazdan yeni acilan nayrobi hattindan getirdikleri fili keseceklermis :) bundan sonra yanlis meydana inme filan yok :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bizim sözde dünya kalitesindeki thy miz bu babadan ogula geçme pilotluk hevesiyle giderse inanın yanlış piste değil vallahi yanlış ülkeye bile iner...geçenlerde bu sitede okugum bir haber dikkatimi çekti...65 yaşında emekli lan bir pilot gözüm arkada kalmıyor 2 oğlumda pilot görevi onlar alıyor demişti...acaba bu babadan oğula geçen saltanat ne zaman son bulacak yada buna kim dur diyecek.thy de kaç pilot çocugu var baba torpili olmadan buralara girebilen?????????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000