04 Kasım 2015, Çarşamba 15:00:07

THY 3 yıllığına sponsor oldu

Türk Hava Yolları, Avrupa Ragbi Şampiyonlar Kupası ve Challenge Kupası’nın resmi partneri oluyor.
  • THY acaba kaç paraya Sponsor oldu
  • Gurur duyuyoruz THY ile. İlker Bey sizdende bir TGS personeli olarak bizleri tatmin edici iyileştirmeler bekliyoruz. Her geçen gün iş yükümüz artıyor.
  • Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • Amerika'da yaşıyorum, burada THY'nin bir NBA takımını aldığı konuşuluyor.
  • Bu lig bildiğim kadarıyla ülkeler arası bir lig. İngiltere ve Fransa takımları var, yani zaten THY'nin kuvvetli olduğu pazar. Güney Afrika Rugby Ligine sponsor olsaydı ya.

'Avrupa Profesyonel Kulüp Ragbisi’nin turnuva organizatörü ve Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, önümüzdeki 3 yılı kapsayarak,  2017/18 sezonunun sonuna kadar devam edecek.

Avrupa Profesyonel Kulüp Ragbisi (EPCR)’nin, bugün 2015/16 sezonunun tanıtımı için düzenlediği turnuva lansmanında duyurulan işbirliğiyle Türk Hava Yolları, spor sektörüne sağladığı istikrarlı desteğin kapsamını genişletiyor. Ragbi ve iş dünyasının önde gelen yayın kuruluşlarının yanı sıra Şampiyonlar Kupası ve Challenge Kupası için yarışan kulüplerin üst düzey temsilcilerinin de katıldığı etkinlik, Twickenham Stoop’ta gerçekleşti.

Etkinlikte, anlaşmayla ilgili görüşlerini paylaşan EPCR Başkanı Simon Halliday, “Böylesine büyük bir küresel markayla güçlerimizi birleştiriyor olmak, Avrupa kulüp ragbisi için harika bir haber. Yenilenen formatıyla Şampiyonlar Kupası ve Challenge Kupası’nın, açılış sezonunda büyük bir mesafe katettiğini düşünüyoruz. Bu değerli işbirliği sayesinde, Türk Hava Yolları gibi iddialı ve dinamik bir ortakla çalışacak olmamız, turnuvaların popülaritesi adına oldukça önemli ve itici bir güç olacak. Bu, Türk Hava Yolları’nın ilk ragbi sponsorluğu, ancak şirket, uzun yıllardır seçkin spor etkinliklerine verdiği destekle biliniyor. Marka bilinirliklerinin sağladığı katma değerle, kulüp ragbisinin Avrupa’daki etki alanının genişleyeceğinden ve bu sayede ragbinin yeni ve tutkulu sporseverlerle buluşturulacağından eminiz.” dedi.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, anlaşmayla ilgili, “Avrupa Şampiyonlar Kupası ve Challenge Kupası’na uzun süreli sponsorluk desteği sağlayacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık, son beş yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”* ilân edilen Türk Hava Yolları’nın marka algısına katkı sağlamakla birlikte, Birleşik Krallık öncelikli olmak üzere, dünya genelinde sporla ilgili ortaya koyduğumuz güçlü taahhüdün bir diğer ispatı olacak.” dedi.

2015/16 Avrupa Kulüp Ragbi Sezonu, 12 Kasım Perşembe günü Harlequins ve Montpellier arasında Twickenham Stoop’ta oynanacak Challenge Kupası maçı ile başlayacak. Şampiyonlar Kupası ise, 13 Kasım Cuma günü, Leicester Tigers ve Fransız Top 14 Ligi’nin galibi Stade Français arasında, Welford Road’da gerçekleşecek. EPCR’nin 2016 finalleri ise, 13-14 Mayıs 2016 tarihlerinde, Grand Stade de Lyon’da oynanacak.

Hâlihazırda Bundesliga ve Borussia Dortmund ile sponsorluğu bulunan Türk Hava Yolları, Turkish Airlines Euroleague’in, 2010’dan bu yana sponsorluğunu üstleniyor. Geçtiğimiz yıl, Japonya’nın ulusal basketbol ligi olan Turkish Airlines BJ-League’in de ana sponsoru olan milli havayolunun bir diğer isim sponsorluğu ise, profesyonel golf turnuvası, ‘European Tour’un final ayağı olan “Turkish Airlines Open”.

Bundan önce, Barcelona, Manchester United, Marseille, Aston Villa, FK Sarajevo ve Hannover 96 gibi Avrupa’nın önde gelen futbol kulüpleriyle de işbirliği yapan havayolu ayrıca, Lionel Messi, Kobe Bryant, Didier Drogba, Caroline Wozniacki ve Kevin Costner gibi ünlü sporcu ve oyuncularla da promosyon ve sponsorluk faaliyetleri çerçevesinde bir araya gelmişti.

THY 3 yıllığına sponsor oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Huseyin ~ 4 yıl önce
THY acaba kaç paraya Sponsor oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turkish Ground Services ~ 5 yıl önce
Gurur duyuyoruz THY ile. İlker Bey sizdende bir TGS personeli olarak bizleri tatmin edici iyileştirmeler bekliyoruz. Her geçen gün iş yükümüz artıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sponsor ~ 5 yıl önce
Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F-16 ~ 5 yıl önce
Amerika'da yaşıyorum, burada THY'nin bir NBA takımını aldığı konuşuluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Bu lig bildiğim kadarıyla ülkeler arası bir lig. İngiltere ve Fransa takımları var, yani zaten THY'nin kuvvetli olduğu pazar. Güney Afrika Rugby Ligine sponsor olsaydı ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000