26 Ağustos 2013, Pazartesi 11:56:09

TGS ANKARA KİME EMANET EDİLECEK?

TGS Yer Hizmetleri Ankara İstasyon Başmüdürü Osman Ezandemir, emekliye ayrıldı. Yerine ise Ankara’ya TGS’nin hangi başarılı yöneticisinin atanması bekleniyor?
  • OE DEN KUYRUK ACIN VAR GALIBA
  • izmir aç çalışıyormuş,sayın başkan lütfen. halbuki çok tecrübeli ramp müdürü var.
  • OLSUN. UZMANDIR. OE ARATMAZ. HER KONUDA UZMANDIR,SADECE HAVACILIKTA DEĞİL.
  • Osman Ezandemir deneyimli, tecrübeli, kibar işinde kurt bir adamdı. Ankara siyasetçi dolu ve onları idare etmek uzun iş hayatı deneyimi ve tecrübe gerektiren bir sanat gibidir. Oraya Başmüdür yapacağın adamı önce böyle adamın yanına vereceksin en az 2-3 yıl işi öğrenmesini sağlayacaksın. Nerde o kafaaa... KİM DÜŞÜNECEK BUNLARI.. Sırf uzaktan akrabası ve köylüsü diye adamı getirip 8000 personelin çalıştığı şirketin en tepelerine Lap diye oturtursan olacağı bu ve diğer olmuş-olan ve olacağı kesin olan hata ve yanlışlıkların süreceğidir. Nereye kadar Hamdi Topçu Bey torpili devam edecek Allah Bilir... Gerçi gider Rizeli gelir yerine Trabzonlu....Hamdi Başkanın yapacağı da ancak bu...
  • Yolunuz acik olsun Osman bey. Sizi ozleyecegiz.
  • Resmi açıklama yapıldı mı?
  • Ayni durum istanbul bu isin en en ama en yogun yerindede boyle isi bilen bilmeyen adam heryerde var, budada 8saat uzeri calisan insanlar yemek arasi bile olmadan neler var neleer senn isin iyi yerindesin burda olsan izmirini ararsin emin ol.
  • TGS İzmire de ilgi gösterse biraz keşke.Karın tokluğuna çalısan insancıklar uykusuz ve aç çalışmaktan tükenmis durumda :( güneşin altında 8-10 saat evine ekmek götürmek icin cabalayan personele işi bilen organizasyonu yapacak yöneticiler memleketi neresi olursa olsun yetişip düzen getirmeli :( Durum gözden kaçmasın allah aşkına .
  • Ben sn.mudurumuzu tanimam iyidir kotudur basarilidir vs.vasiflarindan bir malumatim yok,ama herneolursa olsun biyerlerden hem emekli hemde bu sirkette halen ustduzey yonetici mevkilerinde calismalari bence yanlis tgs daha 4yillik bir sirket genclere genc fikirlere emanet edilmesi gerekir eskilerden alacacagini aldi artik basarili genclerin bu mevkilerde olmalari gerekir en basiti genel mudurumuz genc yasiyle tecrubesi ve basrilariyle tgs nin buyuklugu bir gercek ozellikle ata istasyonda su vardiye mudurlerininde yakin zaman da degismesi temennisiyle yeter yediniz bitiremediniz ata havalimanini gidin torun torbanizla oturun
  • Desenize bir Rizeli veya Trabzonluya daha piyango vurdu. Bir Karadeniz çocuğu daha İstasyon Müdürü olur artık. Büyük şef Kocaburun Beyaz'ı bilem Sabiha da Müdür yapacaklar dedikodusu çıkıyorsa bu şirkette.. Artık herşey olabilir demektir TGS de..Bitmiş ötesi resmen..

Türk Hava Yolları ile TAV’ın ortak yer hizmetleri kuruluşu TGS’de görev değişimi yaşandı. 34 yıldır havacılık sektöründe çeşitli görevlerde hizmet veren TGS Ankara İstasyon Başmüdürü Osman Ezandemir görevinden ayrıldı.

Havaş’ta uzun yıllar görev yaptıktan sonra TGS ile yolları kesişen Ezandemir, 2010 yılından bu yana başarıyla görevini yürütüyordu.

Osman Ezandemir’den boşalan Ankara İstasyon Başmüdürlüğü görevine ise Sabiha Gökçen Havalimanı İstasyon Başmüdürü Osman Aktaş’ın getirileceği belirtildi. Henüz resmi atama yapılmadı ancak TGS yönetiminin Ankara için Osman Aktaş’ı düşündüğü, ondan boşalan Sabiha Gökçen Havalimanı İstasyon Başmüdürlüğü görevine de İzmir Başmüdürü Ahmet Selçuk Sert’in atanacağı öne sürüldü.

©AirportHaber.com

TGS ANKARA KİME EMANET EDİLECEK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Tgs ~ 8 yıl önce
OE DEN KUYRUK ACIN VAR GALIBA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs ~ 8 yıl önce
izmir aç çalışıyormuş,sayın başkan lütfen. halbuki çok tecrübeli ramp müdürü var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EK ~ 8 yıl önce
OLSUN. UZMANDIR. OE ARATMAZ. HER KONUDA UZMANDIR,SADECE HAVACILIKTA DEĞİL.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ri zelil ~ 9 yıl önce
Osman Ezandemir deneyimli, tecrübeli, kibar işinde kurt bir adamdı. Ankara siyasetçi dolu ve onları idare etmek uzun iş hayatı deneyimi ve tecrübe gerektiren bir sanat gibidir. Oraya Başmüdür yapacağın adamı önce böyle adamın yanına vereceksin en az 2-3 yıl işi öğrenmesini sağlayacaksın. Nerde o kafaaa... KİM DÜŞÜNECEK BUNLARI.. Sırf uzaktan akrabası ve köylüsü diye adamı getirip 8000 personelin çalıştığı şirketin en tepelerine Lap diye oturtursan olacağı bu ve diğer olmuş-olan ve olacağı kesin olan hata ve yanlışlıkların süreceğidir. Nereye kadar Hamdi Topçu Bey torpili devam edecek Allah Bilir... Gerçi gider Rizeli gelir yerine Trabzonlu....Hamdi Başkanın yapacağı da ancak bu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayirlisi olsun ~ 9 yıl önce
Yolunuz acik olsun Osman bey. Sizi ozleyecegiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Resmi ~ 9 yıl önce
Resmi açıklama yapıldı mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saniye'ye ~ 9 yıl önce
Ayni durum istanbul bu isin en en ama en yogun yerindede boyle isi bilen bilmeyen adam heryerde var, budada 8saat uzeri calisan insanlar yemek arasi bile olmadan neler var neleer senn isin iyi yerindesin burda olsan izmirini ararsin emin ol.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saniye ~ 9 yıl önce
TGS İzmire de ilgi gösterse biraz keşke.Karın tokluğuna çalısan insancıklar uykusuz ve aç çalışmaktan tükenmis durumda :( güneşin altında 8-10 saat evine ekmek götürmek icin cabalayan personele işi bilen organizasyonu yapacak yöneticiler memleketi neresi olursa olsun yetişip düzen getirmeli :( Durum gözden kaçmasın allah aşkına .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isebetli kararlar.. ~ 9 yıl önce
Ben sn.mudurumuzu tanimam iyidir kotudur basarilidir vs.vasiflarindan bir malumatim yok,ama herneolursa olsun biyerlerden hem emekli hemde bu sirkette halen ustduzey yonetici mevkilerinde calismalari bence yanlis tgs daha 4yillik bir sirket genclere genc fikirlere emanet edilmesi gerekir eskilerden alacacagini aldi artik basarili genclerin bu mevkilerde olmalari gerekir en basiti genel mudurumuz genc yasiyle tecrubesi ve basrilariyle tgs nin buyuklugu bir gercek ozellikle ata istasyonda su vardiye mudurlerininde yakin zaman da degismesi temennisiyle yeter yediniz bitiremediniz ata havalimanini gidin torun torbanizla oturun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rizelum ~ 9 yıl önce
Benc de Rizeli gençler öğreneceklerini öğrediler sanırım.Deneyimli ve bilgili yöneticilerin derhal hepsi gönderilmesi gerekiyor ki Bir kaç Rizeli daha Müdür olsun deeeeel mi?
Karadeniz loyloy ~ 9 yıl önce
Desenize bir Rizeli veya Trabzonluya daha piyango vurdu. Bir Karadeniz çocuğu daha İstasyon Müdürü olur artık. Büyük şef Kocaburun Beyaz'ı bilem Sabiha da Müdür yapacaklar dedikodusu çıkıyorsa bu şirkette.. Artık herşey olabilir demektir TGS de..Bitmiş ötesi resmen..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000