15 Temmuz 2011, Cuma 08:20:15

TEMEL KOTİL'E RAPOR SUNACAKLAR

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Erzurum Şubesi, hafta sonunda Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil'i ağırlayacak...
  • Dünya markası olma yolunda çalışmalar yaptığını düşünen THY yöneticileri olayın sadec uçak alıp yeni hatlar düzenlemek olduğunu anlamadılar mı hala.TGS işçilerinin açlık sınırı altındaki şartlarda çalışmaları,uçakların zamanında yüklenememesi yapılan yüklemelerdeki konsantrasyon eksikliği ve beraberinde gelen hizmet kalitesinin düşüşü,neden kimse bu konuya bakmıyor.Kaliteli hizmet her birimiyle her personeliyle olmalı.
  • dünyanın sayılı hava yolu şirketinin açlık sınırının altında çalışan personelini için ne düşünüyor acaba.tgs
  • temel bey , thy de özellikle 3-5 aylık,1 senelik dil bilmez,havacılığın h sinden anlamaz adamları onca o işi hakeden personelin hakları yenerek bir anlamda kul hakkı yiyerek ,( örneğin şirkette 5 senesi dolanlar şeflik sınavına 10 senesini dolduranlarda müdürlük sınavına girmeye hak kazanırlar şeklinde şeffaf,dürüst,olması gereken biçimde) sınav yapmadan sırf cemaatçi,fetocu,akepeli,rizeli diye müdür,başkan yapmanız ve teknik aş de genel müdür ve oğlu ile ortaya atılan iddialar ve çalışanlar aleyhine TİS i mahkemeye ititraz ederek uzatmanız dada raporluk değil midir????
  • sayın kotil ben de rapor sunuyorum, allah rızası için şu turex servislerini ve yemekleri düzeltin..hiç yakışmıyor thy na...hele o yemeklerin,salataların vs kalitesizliği...
  • erzurumlu gözün aydın kotil geliyor müdürünü ona bizzat şikayet edebilirsin artık...
  • erzurumdaki takunyalılara soyleyin sacmalamsınlar. thy nin zarari zaten dunyayı aşti aldi başini gidiyor. thy nin buyumeyi durdurması lazim. boyle sacma sapan hatlar mi olur. erzurum uzeirnden aktarmali tebriz riflismiş. haftada 1 sefer yapsanız. 15 kişi gider..sacma sacma şeyler konusmasınlar.
Türk Hava Yolları'nın, Erzurum bağlantılı olarak Tebriz, Bakü ve Tiflis'e uçak seferleri başlatması yönündeki teklifiyle gündem oluşturan MÜSİAD Şubesi, Genel Müdür Kotil'e konuyla ilgili kapsamlı bir rapor sunacak. 
 
MÜSİAD Şubesi'nce organize edilen değerlendirme toplantısına katılacak olan THY Genel Müdürü Kotil'e, Tebriz, Bakü ve Tiflis'e Erzurum bağlantılı uçak seferlerinin başlatılmasıyla elde edilecek kazanımlar anlatılacak.
 
Erzurum'daki çeşitli sivil toplum örgütlerinin ortak görüşleri doğrultusunda hazırlanan kapsamlı bir raporun Genel Müdür Kotil'e sunulacağı toplantıda; 'Ticaret, 'Turizm', 'Eğitim' ve 'Sağlık' vurgusunda bulunulacak. 
 
THY Genel Müdürü Temel Kotil'e sunulacak raporda, ülkesel kalkınmaya giden yolun öncelikle bölgesel kalkınmadan geçtiğine dikkat çekilerek, bunun sağlanabilmesi için sektörel anlamda gelişmeye duyulan ihtiyaç dile getirildi.
 
Hemen her sektörde içinde bulunduğu bölgenin merkezi olan Erzurum'un, kapılarını sınırlar ötesine açmasıyla birlikte başta ticaret olmak üzere turizm, eğitim ve sağlık alanlarında sıçrama yapılacağına işaret edilen raporla, THY'nin, böyle bir ortamın oluşturulmasında önemli bir rol üstleneceğinin altı çizildi.
 
Raporda ayrıca Erzurum'un yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekmeye başladığı bilgisine de yer verilirken, Türk Hava Yolları'nın Tebriz, Bakü ve Tiflis'e uçak seferleri başlatmasının, kentteki yatırım potansiyellerinin değerlendirilmesi sürecine hız kazandıracağı dile getirildi. 
 
Yeni kurulan Erzurum Teknik Üniversitesi'nin şehrin eğitim alanındaki imajına güç kazandırdığının hatırlatıldığı raporda, Tebriz, Bakü ve Tiflis'e yönelik olarak düzenlenecek uçak saferlerinin, yükseköğretimde sınırlar ötesine çok daha kapsamlı bir açılımı mümkün hale getireceği görüşüne yer verildi.
 
Bu girişimle, Erzurum'daki üniversite öğrencilerini komşu ülkelerde çok daha kolay şartlarda yüksek öğrenim görme imkânına kavuşturacağı ifade edilirken, raporda, bilimsel manada yürütülecek ortak birçok çalışmanın, bilim dünyasının önünde yeni ufuklar oluşturabileceğinin altı çizildi.

Samanyolu
 
TEMEL KOTİL'E RAPOR SUNACAKLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 12 yıl önce
Dünya markası olma yolunda çalışmalar yaptığını düşünen THY yöneticileri olayın sadec uçak alıp yeni hatlar düzenlemek olduğunu anlamadılar mı hala.TGS işçilerinin açlık sınırı altındaki şartlarda çalışmaları,uçakların zamanında yüklenememesi yapılan yüklemelerdeki konsantrasyon eksikliği ve beraberinde gelen hizmet kalitesinin düşüşü,neden kimse bu konuya bakmıyor.Kaliteli hizmet her birimiyle her personeliyle olmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
dünyanın sayılı hava yolu şirketinin açlık sınırının altında çalışan personelini için ne düşünüyor acaba.tgs

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
temel bey , thy de özellikle 3-5 aylık,1 senelik dil bilmez,havacılığın h sinden anlamaz adamları onca o işi hakeden personelin hakları yenerek bir anlamda kul hakkı yiyerek ,( örneğin şirkette 5 senesi dolanlar şeflik sınavına 10 senesini dolduranlarda müdürlük sınavına girmeye hak kazanırlar şeklinde şeffaf,dürüst,olması gereken biçimde) sınav yapmadan sırf cemaatçi,fetocu,akepeli,rizeli diye müdür,başkan yapmanız ve teknik aş de genel müdür ve oğlu ile ortaya atılan iddialar ve çalışanlar aleyhine TİS i mahkemeye ititraz ederek uzatmanız dada raporluk değil midir????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
sayın kotil ben de rapor sunuyorum, allah rızası için şu turex servislerini ve yemekleri düzeltin..hiç yakışmıyor thy na...hele o yemeklerin,salataların vs kalitesizliği...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
erzurumlu gözün aydın kotil geliyor müdürünü ona bizzat şikayet edebilirsin artık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
erzurumdaki takunyalılara soyleyin sacmalamsınlar. thy nin zarari zaten dunyayı aşti aldi başini gidiyor. thy nin buyumeyi durdurması lazim. boyle sacma sapan hatlar mi olur. erzurum uzeirnden aktarmali tebriz riflismiş. haftada 1 sefer yapsanız. 15 kişi gider..sacma sacma şeyler konusmasınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000