05 Haziran 2020, Cuma 01:12:42

SON DAKİKA | Haftasonu uçuş yapılacak mı?

15 ili kapsayan haftasonu sokağa çıkma yasağı açıklanırken gözler uçak seferlerine çevrildi. Haftasonu uçuşu olanlar ne yapacak.
  • Haftasonu sokağa çıkma yasağı iptal edildi, uçuşlara devam
  • Otobüs firması yönetiyor gibi yönet koca firmayı..
  • Bunun açıklamasını kadri bey niye yapmıyor,nasılsa her söylediği ile devleti zorda bırakan..metroya bile açılış günü tayin eden.bunu açıklamazsa olmaz :)
  • Çocuk oyuncağına çevirdiler iyice herkesin planı programı var şu durumda sadece haftasonu uygulanan sokağa çıkma yasağını çok yersiz ve saçma buluyorum.
  • çok komiksiniz. devlet adabınız olmadığından yönetim beceriniz yok. ayaklar baş olunca bunlar normal. biri normalleştik der ertesi güne yasak koyar. biri memur kafalı hemen uçuş koyar. aynen devam seçime kadar hiç durmayın.
  • Tüm yetkilerinin alınması bir işaretti Bilal beyin. Hadi git artık denilmek istendi ama mazisinden dolayı bunu yapmadılar. Anlayıp gitsin istediler. Lakin eskiden beri toplumumuzda olan koltuk sevdası (hastalığı) ağır gelmiş olacak ki halen o pozisyonu iskal etmeye devam ediyor. Her gün boş boş ise gidip gelmek rahatsız etmiş olacak ki birşeyler yapayım yetkili biriymiş gibi goruneyim acaba ne yapmaliyim derken gözüne twitter çarpıyor. Bugünlerde bu modaymış burada boy gösterirsem gündemde kalmaya devam ederim diye soyunuyor TK sözcülüğüne. E haliyle basın müşaviri'nden çok açıklama yapar pozisyona geliyor. Yeni nesil twitter GENEL MÜDÜRlüğü hayattaki boşluğu dolduruyor. Ezcümle, Yahya ÜSTÜN görevini bıraksın Bilal bey her halükarda zaten görevine devam edecek. Yarim yamalak açıklamalarla "Kurumsal" bir sirketin sosyal camiadaki sesi olacak.
  • Anormal bir durumdaydık,sekman atmış yatak sarmıştık,piskopata bağlamıştık ama normalleştik artık virüste bunu kabul etsin ,birileri bunu virüse anlatsın
  • Niye 15 il ? Niye 81 il degil ?
  • Ekşi yaptığı açıklamada sosyal medyaya yazı yazmayın bazı virüsler bınları okuyor ve şirkete zarar veriyor
  • Uçuşlar durdurulmaz ise hatta yeniden başlarsa bu havalimanı açılmamak üzere tamamen kapanacağını söylemiştik ! Dış hatlar başlayınca asıl gümbürtü kopacak

15 ili kapsayan haftasonu sokağa çıkma yasağı açıklanırken gözler uçak seferlerine çevrildi. 

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile haftasonu uçuşlarına dair bilgi verdi. 

Ekşi yaptığı paylaşımda ilgili kurumlardan bilgi alındıktan sonra haftasonu sokağa çıkma yasağının uçuşu olanları kapsayıp kapsamadığıyla ilgilli bilgi verileceğini duyurdu.

Ekşi'nin açıklaması şöyle;
15 ili kapsayan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının, hafta sonu iç hatlarda seyahat edecek yolcularımızı etkileyip etkilemediği, ilgili kurumlardan teyid edildikten sonra sizlerle  paylaşılacaktır.

Şu an için lütfen çağrı merkezimizi bu sebeple aramayınız.

EKŞİ AÇIKLAMAYI SİLDİ
THY Genel Müdürü Bilal Ekşi yukarıdaki açıklamayı yaptıktan bir kaç dakika sonra bu paylaşımını kaldırdı.

SON DAKİKA | Haftasonu uçuş yapılacak mı?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

İst harekat ~ 2 ay önce
Haftasonu sokağa çıkma yasağı iptal edildi, uçuşlara devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rize li ~ 2 ay önce
Arkadaşlar şirketin durumu ortada en az 2 3 seneye toparlanir personel de kendi başının çaresine bakmalı bence belki 2. Bir mesleği olan personel hiç durmasın istifa etsin yada çıkarılmayı beklesin teşekkürler.
Rize li ~ 2 ay önce
Arkadaşlar bu dönemde uçağa binmek Hayati risk lütfen bir kaç ay daha erteleyin seyahat lerinizi lütfen.!!!
Otobüs ~ 2 ay önce
Otobüs firması yönetiyor gibi yönet koca firmayı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İstanbul'dan ~ 2 ay önce
Bu dönemde uçağa binenin aklı yoktur.
Aaa kadri nerede ~ 2 ay önce
Bunun açıklamasını kadri bey niye yapmıyor,nasılsa her söylediği ile devleti zorda bırakan..metroya bile açılış günü tayin eden.bunu açıklamazsa olmaz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anonim ~ 2 ay önce
Çocuk oyuncağına çevirdiler iyice herkesin planı programı var şu durumda sadece haftasonu uygulanan sokağa çıkma yasağını çok yersiz ve saçma buluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
al birini vur ötekine ~ 2 ay önce
çok komiksiniz. devlet adabınız olmadığından yönetim beceriniz yok. ayaklar baş olunca bunlar normal. biri normalleştik der ertesi güne yasak koyar. biri memur kafalı hemen uçuş koyar. aynen devam seçime kadar hiç durmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Illaki birinin açık açık söylemesini mi bekliyorsun vakit doldu diye? ~ 2 ay önce
Tüm yetkilerinin alınması bir işaretti Bilal beyin. Hadi git artık denilmek istendi ama mazisinden dolayı bunu yapmadılar. Anlayıp gitsin istediler. Lakin eskiden beri toplumumuzda olan koltuk sevdası (hastalığı) ağır gelmiş olacak ki halen o pozisyonu iskal etmeye devam ediyor. Her gün boş boş ise gidip gelmek rahatsız etmiş olacak ki birşeyler yapayım yetkili biriymiş gibi goruneyim acaba ne yapmaliyim derken gözüne twitter çarpıyor. Bugünlerde bu modaymış burada boy gösterirsem gündemde kalmaya devam ederim diye soyunuyor TK sözcülüğüne. E haliyle basın müşaviri'nden çok açıklama yapar pozisyona geliyor. Yeni nesil twitter GENEL MÜDÜRlüğü hayattaki boşluğu dolduruyor. Ezcümle, Yahya ÜSTÜN görevini bıraksın Bilal bey her halükarda zaten görevine devam edecek. Yarim yamalak açıklamalarla "Kurumsal" bir sirketin sosyal camiadaki sesi olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Normalleştik artık ~ 2 ay önce
Anormal bir durumdaydık,sekman atmış yatak sarmıştık,piskopata bağlamıştık ama normalleştik artık virüste bunu kabul etsin ,birileri bunu virüse anlatsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
81 il ~ 2 ay önce
Niye 15 il ? Niye 81 il degil ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kina ~ 2 ay önce
Mi yakacaksin
Sosyal medya ~ 2 ay önce
Ekşi yaptığı açıklamada sosyal medyaya yazı yazmayın bazı virüsler bınları okuyor ve şirkete zarar veriyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Durdurun ~ 2 ay önce
Uçuşlar durdurulmaz ise hatta yeniden başlarsa bu havalimanı açılmamak üzere tamamen kapanacağını söylemiştik ! Dış hatlar başlayınca asıl gümbürtü kopacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Palulu irfan ~ 2 ay önce
Hadi ordan felaket tellali

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000