07 Eylül 2023, Perşembe 08:48:39

Sınır dışı edilen yolcu THY uçağında olay çıkardı

İstanbul-Douala seferini yapan Türk Hava Yolları (THY) uçağında bulunan ve Türkiye'den sınır dışı edilen bir yolcu olay çıkardı.
  • İndi de ne oldu,sorun halloldu mu,yolcu uçaktan mı indirildi, sonuç ne peki?

İstanbul-Douala seferini yapan Türk Hava Yolları (THY) uçağında bulunan ve Türkiye'den sınır dışı edilen bir yolcu olay çıkardı. Uçağın kaptan pilotu uçuş güvenliği sebebiyle Malta Havalimanı'na acil iniş yaptı.

Edinilen bilgiye göre, THY'nin TK-667 sefer sayılı Boeing 737 MAX tipi uçak Kamerun'un Douala seferini yapmak üzere dün saat 17.50'de İstanbul Havalimanı'ndan kalkış yaptı.

Uçağın kalkışından bir süre sonra Türkiye'den sınır dışı edilen bir yolcu, uçakta ilk önce yolcularla sonra da kabin ekibiyle tartışmaya başladı. Bunun üzerine kabin görevlileri durumu uçağın kaptan pilotuna bildirdi.

Sınır dışı edilen yolcunun uçuş güvenliğini tehlikeye sokması nedeniyle, uçağın kaptan pilotu Malta Uluslararası Havalimanı hava trafik kontrol kulesiyle irtibata geçerek acil iniş için izin istedi.

THY uçağı yerel saatle saat 18.30'da havalimanına sorunsuz bir şekilde inişini gerçekleştirdi.

 

Sınır dışı edilen yolcu THY uçağında olay çıkardı

Yorumlar

??? ~ 3 ay önce
İndi de ne oldu,sorun halloldu mu,yolcu uçaktan mı indirildi, sonuç ne peki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
biz ~ 3 ay önce
bizim millet o kadar masraf edip yoran ekstra iş çıkartan sorunluyu uçaktan indirmeden yoluna devam edecekmi sandın yo dostum yo çok iyimsersin,
Amir ~ 3 ay önce
Yok canım yolcu neden indirilsin ki, uçak öylesine divert etmiş sorunlu yolcu temiz hava alsın kendine gelir diye. Ne meraklısınız kardeşim yorum yapmış olmak için yorum yapmaya, fikriniz yok zikriniz var.
Gocmen anlasmasi ~ 3 ay önce
Gocmen anlasmasi nedeiyle yolcu kabul edilmemis thy hem gidiste tasimis hem istanbula geri getirmis

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000