09 Ağustos 2013, Cuma 18:28:19

O UÇAĞIN EKİBİ İSTANBUL'DA...

Bu gece sabaha karşı Lübnan'ın Beyrut kentinde pilotların kaçırılma şokunu yaşayan kabin ekibi İstanbul'a getirildi...
  • ABD, Israil gibi ulkelerin sivil ucaklarinda kabin ekibiyle hareket eden HAVA POLIS leri var.2 tane egitimli polis olsa bence bu kadar kolay kacirilmazdi.
  • ekibi pas cekip izmir gitgel yaptırmışlar ! diğer günlerde reserve olmuş ekip. Kabil gitgel çıkmış rm den de ...
  • Hayret ki ne hayret,neden pas dönmüşler ki? Shanghai'de otel yangınında olumden donen,Delhi de uçuşa giderken trafik kazası geçiren ekipleri görevli olarak uçuran yönetim,bu kardeşlerimizi pas uçurmuş.Çok şaşırdım,kendilerinden beklenmeyecek bir davranış.
  • Yasananlarin Aycin tarafindan cosku ile baslatilip bi o kadar basariyla surdurulen ve thy nin butun ucaklarini ve bir de sirkete giriste sagda grev sozculerini yerde oturtan bu destansi "GREV" ile en ufak bir alakasi yoktur..lutfen haddinizi bilin greve golge dusurmeyin..yasasin super basarili baskan aycinimiz ve bir de kuru fasulyenin pilav uzerindeki baskisi..
  • Allah yardimcilari olsun kacirilan bizde olabilirdik.insallah sag salim donerler.
  • Hiç vakit kaybetmeden Lübnan çöplüğüne girmeli, Kara, Hava ve Deniz den şiddetli bombardıman yapmalı ve pilotlarımızı kurtardıktan sonra kaçıranların hepsini öldürerek geri dönmeliyiz. Tabii Lübnan a da Bayrağımızı diktikten sonra.
  • Madem çok üzgünsünüz o zaman kahraman türk pilotlarının arkasından ettiğiniz küfürler için özür dileyeceksiniz. Saçma greviniz yüzünden sorguladığınız pilotlarımız hakkında söylediklerinizi geri alcaksınız. Buradan şimdi delikanlılık yapmayın.
  • son derece üzücü bir olay umarım en kısa sürede her 2 captan arkadaşımızda serbest kalır ve sağ salim tükiyeye dönerler.. bu olaya şahit olan cakin ekibi de şok geçirmiştir ve son derece üzülmüşlerdir.. gazetecilerden uzak durmalılar şimdi malzeme çıkması için taciz ederler efendim nasıl oldu olay silahları varmıydı size ne dediler gibi abuk sabuk sorular sorar gazeteci takmımı kendi yorumlarını da eklerler..
  • Grevcilerin ne alakası arkadaşım? Hepimiz çok üzldük bizim grevimizin ne alakası var. ? Saçmalamıisın. Bu duruma herkes Üzgünken gelip apır sapır konuşma. Haddini bil.
  • Grevciler tatil yapmiyor hak hukuk savasindalar bunlarin tekrari yasanmasin diye daha guvenli ucmak icin .bunu senin gibi birinin anlamasi zor .Tum ekip arkadaslara gecmis olsun pilotlarimizda en kisa zamanda döner insallah

Beyrut'ta sabaha karşı seferlerini tamamlamalarının ardından dinlenmek üzere otele gittikleri yolda 'İmam Rıza'nın Ziyaretçileri' grubuna mensup silahlı kişilerce kaçırılan THY pilotlarının kabin ekibi İstanbul'a getirildi.

Beyrut'ta THY pilotlarının kaçırıldığı otobüste bulunan ve kaçırılma şokunu yaşayan 7 THY personeli, dinlendikleri otelden alınarak THY'nin TK827 sefer sayılı ve TC-JSD kuyruk tescilli uçağıyla saat 17:20'de İstanbul'a geldi.

Atatürk Havalimanı'na inen uçağın önce yolcularını tahliye ettiği daha sonra apronda farklı bir bölgeye çekilerek kabin ekibini indirdiği öğrenildi. Buradan THY'ye ait özel bir araçla alınan THY personeli gazetecilere görüntü vermemek için farklı bir kapıdan alınarak havalimanından götürüldü.

Emniyet'te ifadeleri alınacak olan kabin ekibinin buradan da dinlenmek üzere evlerine gideceği öğrenildi.


©AirportHaber

O UÇAĞIN EKİBİ İSTANBUL'DA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Hava Polisi ~ 9 yıl önce
ABD, Israil gibi ulkelerin sivil ucaklarinda kabin ekibiyle hareket eden HAVA POLIS leri var.2 tane egitimli polis olsa bence bu kadar kolay kacirilmazdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
polis mi ~ 9 yıl önce
Polise yetki ver uçağa da TOMA ve AKREP ile binmeye kalkıyor mu kalkmıyor mu görürsün.Kabin içini bile bunlar biber gazına boğar sonra da ne yapalım yani osuralım mı derler.
dikkatli ! ~ 9 yıl önce
ekibi pas cekip izmir gitgel yaptırmışlar ! diğer günlerde reserve olmuş ekip. Kabil gitgel çıkmış rm den de ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayret ~ 9 yıl önce
Hayret ki ne hayret,neden pas dönmüşler ki? Shanghai'de otel yangınında olumden donen,Delhi de uçuşa giderken trafik kazası geçiren ekipleri görevli olarak uçuran yönetim,bu kardeşlerimizi pas uçurmuş.Çok şaşırdım,kendilerinden beklenmeyecek bir davranış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grev ~ 9 yıl önce
Yasananlarin Aycin tarafindan cosku ile baslatilip bi o kadar basariyla surdurulen ve thy nin butun ucaklarini ve bir de sirkete giriste sagda grev sozculerini yerde oturtan bu destansi "GREV" ile en ufak bir alakasi yoktur..lutfen haddinizi bilin greve golge dusurmeyin..yasasin super basarili baskan aycinimiz ve bir de kuru fasulyenin pilav uzerindeki baskisi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airgraft ~ 9 yıl önce
Allah yardimcilari olsun kacirilan bizde olabilirdik.insallah sag salim donerler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hemen... ~ 9 yıl önce
Hiç vakit kaybetmeden Lübnan çöplüğüne girmeli, Kara, Hava ve Deniz den şiddetli bombardıman yapmalı ve pilotlarımızı kurtardıktan sonra kaçıranların hepsini öldürerek geri dönmeliyiz. Tabii Lübnan a da Bayrağımızı diktikten sonra.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaddafi ~ 9 yıl önce
Madem çok üzgünsünüz o zaman kahraman türk pilotlarının arkasından ettiğiniz küfürler için özür dileyeceksiniz. Saçma greviniz yüzünden sorguladığınız pilotlarımız hakkında söylediklerinizi geri alcaksınız. Buradan şimdi delikanlılık yapmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 9 yıl önce
son derece üzücü bir olay umarım en kısa sürede her 2 captan arkadaşımızda serbest kalır ve sağ salim tükiyeye dönerler.. bu olaya şahit olan cakin ekibi de şok geçirmiştir ve son derece üzülmüşlerdir.. gazetecilerden uzak durmalılar şimdi malzeme çıkması için taciz ederler efendim nasıl oldu olay silahları varmıydı size ne dediler gibi abuk sabuk sorular sorar gazeteci takmımı kendi yorumlarını da eklerler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaddafiye ~ 9 yıl önce
Grevcilerin ne alakası arkadaşım? Hepimiz çok üzldük bizim grevimizin ne alakası var. ? Saçmalamıisın. Bu duruma herkes Üzgünken gelip apır sapır konuşma. Haddini bil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaddafi'ye ~ 9 yıl önce
Grevciler tatil yapmiyor hak hukuk savasindalar bunlarin tekrari yasanmasin diye daha guvenli ucmak icin .bunu senin gibi birinin anlamasi zor .Tum ekip arkadaslara gecmis olsun pilotlarimizda en kisa zamanda döner insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000