10 Şubat 2015, Salı 15:48:59

NACİ AĞBAL THY'DEN İSTİFA ETTİ

Milletvekili adaylığı için dün Maliye Bakanlığı Müsteşarlığı görevinden istifa eden Naci Ağbal, bugün de THY yönetim kurulu üyeliği görevini bıraktı.
  • Ne var bu bölmde anlamadı. Başını sallasan girirsin. Bizi burdan çıkanlar mı yönetiyor?
  • Vay BE, millet issiz dolasiyor sebebi bu tur adamlarmis demek. Bir is yetmiyor, iki iste birden calisiyor. Biz calistigimizin yaninda bir iste daha calisinca hemen dur bakalim, olmaz, ogretmenin maasi yetmeyip ek is yapinca yaygara kopuyor hemen. Ulan adam iki isi goturup dunya kadar para kazaniyor, sonra da millete vekil olmaya gidiyor. Yetmemis demek yedigi para, daha da yemeye gidiyor. Allah sizi bildigi gibi yapsin...
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Bürokratlar zaten dokunulmazdir beyler. Su cehaletinix yokmu. Chp ve mhp ye de epey başvuru var. Onların da bi yeri açık. P yüzden mi zirh lazım :).
  • Oğlum amma taktiniz dokunulmazliga. Davali sadece 4 yil yargılanmaz. Sonra dava devam eder. Abdullah Gül 1991 den geçen seneye kadar dokunulmazdi. Eee sincandaki dava mi kapandı. Birde demezlermi eninde sonunda felan.:))
  • Hamdi noldu. Kaldımi yine başımıza
  • Exeter üniversitesi ni gördüm sonra yorumu yapıp haberi kapattım.
  • neden istifa etmiş? PS: Airporthaber foruma neden giremediğimizi bilen var mı?
  • Tanımam etmem ama bir trabzonlu olarak çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.
  • Istediginiz kadar dokunulmazlik zirhina brundugunuzu sanin. Bu devran donecek ve hepiniz yaptiklarinizin hesabını vereceksiniz

Haziran ayındaki genel seçimler öncesinde bürokratlar birbiri ardına istifa ederken dün Maliye Bakanlığı müsteşarlığı görevinden istifa eden Naci Ağbal, bugün de THY yönetim kurulu üyeliğinden ayrıldı.

Milletvekili aday adayı olan Ağbal, bugünden geçerli olmak üzere Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e dün istifasını sunmuştu.

Ağbal, bugün de THY yönetim kurulu üyeliği görevini bıraktı.

NACİ AĞBAL KİMDİR?

Ağbal, 1968′de Bayburt’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1989′da mezun olan Ağbal, 1998′de Exeter Üniversitesinden “genel işletme” dalında yüksek lisans derecesi aldı.

Maliye Müfettiş Yardımcılığı görevine 1989′da başlayan Ağbal, 1993′te Maliye Müfettişliğine, 1999′da Maliye Başmüfettişliğine atandı.

Maliye Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığı görevi sırasında 2003′te Gelirler Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanan Ağbal, 2004′ten itibaren Bakan Danışmanlığı görevini yürütmeye başladı.

Ağbal, 2006′da Bütçe Mali Kontrol Genel Müdürlüğüne vekaleten atandı. Aynı yıl içinde Gelir İdaresi Başkan Yardımcılığına asaleten ataması yapılan Ağbal, 2007′de Bütçe Mali Kontrol Genel Müdürlüğüne asaleten atandı.

Ağbal, 12 Haziran 2009′da Maliye Bakanlığı Müsteşarlığına getirildi.

NACİ AĞBAL THY'DEN İSTİFA ETTİ

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

İstanbul siyasal ~ 9 yıl önce
Ne var bu bölmde anlamadı. Başını sallasan girirsin. Bizi burdan çıkanlar mı yönetiyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mahmo aga ~ 9 yıl önce
Vay BE, millet issiz dolasiyor sebebi bu tur adamlarmis demek. Bir is yetmiyor, iki iste birden calisiyor. Biz calistigimizin yaninda bir iste daha calisinca hemen dur bakalim, olmaz, ogretmenin maasi yetmeyip ek is yapinca yaygara kopuyor hemen. Ulan adam iki isi goturup dunya kadar para kazaniyor, sonra da millete vekil olmaya gidiyor. Yetmemis demek yedigi para, daha da yemeye gidiyor. Allah sizi bildigi gibi yapsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mahmo aga ~ 9 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bürokratlar zaten dokunulmazdir beyler. Su cehaletinix yokmu. Chp ve mhp ye de epey başvuru var. Onların da bi yeri açık. P yüzden mi zirh lazım :).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Oğlum amma taktiniz dokunulmazliga. Davali sadece 4 yil yargılanmaz. Sonra dava devam eder. Abdullah Gül 1991 den geçen seneye kadar dokunulmazdi. Eee sincandaki dava mi kapandı. Birde demezlermi eninde sonunda felan.:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Hamdi noldu. Kaldımi yine başımıza

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Exeter üniversitesi ni gördüm sonra yorumu yapıp haberi kapattım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airporthaber-forum ~ 9 yıl önce
neden istifa etmiş? PS: Airporthaber foruma neden giremediğimizi bilen var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Tanımam etmem ama bir trabzonlu olarak çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Istediginiz kadar dokunulmazlik zirhina brundugunuzu sanin. Bu devran donecek ve hepiniz yaptiklarinizin hesabını vereceksiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000