06 Haziran 2011, Pazartesi 08:16:42

MILES&SMILES PROGRAMINA YENİ ORTAK

Miles&Smiles Program Ortakları arasına Memorial Hastanesi de katıldı...
Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi diğer havayolları uçuşlarından, program ortağı otellerde yapılan konaklamalardan, araç kiralama şirketlerinden ve Shop&Miles kredi kartı ile yapılan harcamalardan mil kazanabilen Miles&Smiles üyeleri, 01 Haziran 2011 tarihi itibariyle Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarından, Memorial Sağlık Grubu’nda yaptıkları harcamalardan da mil kazanabilecekler.

Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyesi, özel sağlık sigortası bulunan, SGK kapsamındaki, banka mensupları v.b. kurumlu ve ücretli özel hastalar; her türlü mal/hizmet karşılığında, yapacakları peşin veya kredi kartı harcamasının miktarına göre, Memorial Hastaneleri’nde yapacakları 500 TL ve üstü harcama karşılığında 500 bonus mil kazanacak. (Özel Sağlık Sigortası, SGK ve Özel Hastalar kapsam içinde olacak.)

2 Milyonu aşkın Miles&Smiles üyesi bulunduğunu belirten Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı (Ticari) Orhan Sivrikaya farklı sektörlerden yeni program ortakları ile, üyelere yeni mil kazanma olanakları sunmaya ve hizmet çeşitliliğini arttırmaya devam edeceklerini söyledi.

Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç, “THY gibi dünya markası bir kurumla böyle bir işbirliğine imza atmak bizim için çok önemli” diyerek şu ifadelere yer verdi: “Memorial Sağlık Grubu olarak her geçen gün hizmet kalitemizi ve hasta memnuniyetini artırmak için hastalarımıza pek çok imkan sunuyoruz. Memorial’da sağlık harcaması yapan Miles&Smiles üyesi hastalarımız, Türk Hava Yolları ile yapacakları seyahatlerde büyük avantajlara sahip olacaklar. Ayrıca Memorial Sağlık Grubu, sağlık turizminde önemli bir oyuncu. Yılda yaklaşık 7-8 bin hastamız yurtdışından kurumumuza geliyor. Bu hastaların büyük bir kısmı seyahatlerinde THY’yi kullanıyor. THY sağlık turizmine büyük destek veren ve bu konuda önemli çalışmalar yapan bir kurum. Birlikte sağlık turizmine yönelik projeler geliştirerek başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.”

Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyelerinin mil kazanımı için Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyelik kartlarını veya kart eline henüz ulaşmamış ise internetten o gün içinde alınmış hesap ekstresini veya TK numarasını içeren Shop&Miles kartını ibraz etmeleri ile faydalanabilecekleri bu işbirliği 01.06.2012 tarihine kadar devam edecek.

Kampanya ile ilgili detaylar için;

www.thy.com
www.memorial.com.tr/milesandsmiles
MILES&SMILES PROGRAMINA YENİ ORTAK

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000