04 Mayıs 2009, Pazartesi 10:13:59

KÖKTUNA’NIN YERİNE KİM ATANDI?

AirportHaber’in az önce duyurduğu Köksal Köktuna’nın görevden alındığına dair haberin ardından yerine getirilen ismi yine AirportHaber açıklıyor.
  • Asaf Kaptan'ım benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim seninle ağlarım seninle gülerim söyle senden başka kimim var benim!!! Asaf Kaptan sen bizim herşeyimizsin!!!
  • Bu insan, koltuk kaygısı için THY'nin en başarılı pilotlarından birini herkesin karşı çıkmasına rağmen medyadaki kalemşörlerinden de yardım alarak (Uğur Cebeci) harcamıştır. Fakat olay Temel Kotil'in kulağına gittiğinde yerinden olmuştur. Kabiliyetsiz bu pilotun gururu olmayacak ki, hala THY'den istifa etmemiştir.
  • Çok doğru bir karar bence.T.H.Y.nın artık her konuda başarılı olduğu gibi,Yönetici seçimimdede başarılı olmaya yönelik gidişatını kutluyorum.Yönetici olacakların ilişkilerine(her türlü) bakılmalı.Daha doğrusu gözünün nereye baktığına...
  • Dilinize dolamışsınız YER İŞLETME yi başak birşey bildiğiniz yok. Herkes işine baksın bilmdiği işlere karışmasın. Evet dendiği gibi; her şey yolunda. Sen havacılıkla ilgili ne biliyorsunda sana havacılıktan bahsedilsin. Hadi bak işine sen. Git dedikodunu yap!!!
  • Asaf kaptanımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Kendisini tanımam ama işi zor.Allah yardımcısı olsun.
  • Bu zat nasıl gelmişti, bilenler bilir. Herhalde en silik ve ezik yöneticilerden biriydi. Çünkü ne bilgisi, ne görgüsü, ne ilişkileri bu yere onu layık göstermiyordu. Yani birilerinin hatırına bu makam belli bir süre ezdirildi. Aynı durum Yer İşletme başkanı içinde geçerli. Ağzından sektörle ilgili tek bir kelime duyan varsa söylesin. Neyle sorumlu olduğunu bile bildiğini sanmıyorum. Bir alemdir gidiyor, her soruya herşey çok iyi efendim diye cevap vermesinden anlayın çapını. Laylaylom bir dünyası var. Bu makam da birilerinin hatırına ezdirildi. Yani THY iyi yönetiliyor diyenlere bu iki örnek yetmezmi? THY iyi peşkeşleniyor dense daha iyi. Bunun vebalini kimler taşıyacak? Bu adamı THY de ciddiye alan var mı? Bu makam bu kadar basit miydi?
  • Gerek tecrübesi ,gerek modern bakış açısıyla bu göreve yakışan bir isim Asaf Kaptan.... Samimi otoritesiyle farklı bir yöneticilik yansıtacağına inanıyorum... Şirketimizde ER cılar -Boeıng ciler diye bir ayrım asla olmamalı ayrıca...
  • Sen de bu kafa varken oraya kimse gelmez..Bu zihniyetle bu portalda yazman bile abes.. Bence düzeyli olman , havacılık adına bir nebze katkı olur .. Ne dersin ?
  • ooo super.. hat da calısanları artık hic kimse adam yerine koymaz.bi koksal kaptan vardı. simdi o pozisyonda er cıların oldu..super!

Geçen hafta Cuma günü yapılan yönetim kurulu toplantısında görevine son verilen THY'nin Uçuş İşletme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Köksal Köktuna’nın yerine atam yapıldı. Köksal Köktuna’nın yerine Airbus 340 öğretmen kaptanı olan Asaf Ahmet Bora getirildi.

 

Türk Hava Yolları’nın görevden alma ve göreve getirilme ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

 

©AirportHaber Özel

KÖKTUNA’NIN YERİNE KİM ATANDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 13 yıl önce
Asaf Kaptan'ım benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim seninle ağlarım seninle gülerim söyle senden başka kimim var benim!!! Asaf Kaptan sen bizim herşeyimizsin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu insan, koltuk kaygısı için THY'nin en başarılı pilotlarından birini herkesin karşı çıkmasına rağmen medyadaki kalemşörlerinden de yardım alarak (Uğur Cebeci) harcamıştır. Fakat olay Temel Kotil'in kulağına gittiğinde yerinden olmuştur. Kabiliyetsiz bu pilotun gururu olmayacak ki, hala THY'den istifa etmemiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Çok doğru bir karar bence.T.H.Y.nın artık her konuda başarılı olduğu gibi,Yönetici seçimimdede başarılı olmaya yönelik gidişatını kutluyorum.Yönetici olacakların ilişkilerine(her türlü) bakılmalı.Daha doğrusu gözünün nereye baktığına...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Dilinize dolamışsınız YER İŞLETME yi başak birşey bildiğiniz yok. Herkes işine baksın bilmdiği işlere karışmasın. Evet dendiği gibi; her şey yolunda. Sen havacılıkla ilgili ne biliyorsunda sana havacılıktan bahsedilsin. Hadi bak işine sen. Git dedikodunu yap!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Asaf kaptanımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.Kendisini tanımam ama işi zor.Allah yardımcısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu zat nasıl gelmişti, bilenler bilir. Herhalde en silik ve ezik yöneticilerden biriydi. Çünkü ne bilgisi, ne görgüsü, ne ilişkileri bu yere onu layık göstermiyordu. Yani birilerinin hatırına bu makam belli bir süre ezdirildi. Aynı durum Yer İşletme başkanı içinde geçerli. Ağzından sektörle ilgili tek bir kelime duyan varsa söylesin. Neyle sorumlu olduğunu bile bildiğini sanmıyorum. Bir alemdir gidiyor, her soruya herşey çok iyi efendim diye cevap vermesinden anlayın çapını. Laylaylom bir dünyası var. Bu makam da birilerinin hatırına ezdirildi. Yani THY iyi yönetiliyor diyenlere bu iki örnek yetmezmi? THY iyi peşkeşleniyor dense daha iyi. Bunun vebalini kimler taşıyacak? Bu adamı THY de ciddiye alan var mı? Bu makam bu kadar basit miydi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Gerek tecrübesi ,gerek modern bakış açısıyla bu göreve yakışan bir isim Asaf Kaptan.... Samimi otoritesiyle farklı bir yöneticilik yansıtacağına inanıyorum... Şirketimizde ER cılar -Boeıng ciler diye bir ayrım asla olmamalı ayrıca...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sen de bu kafa varken oraya kimse gelmez..Bu zihniyetle bu portalda yazman bile abes.. Bence düzeyli olman , havacılık adına bir nebze katkı olur .. Ne dersin ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ooo super.. hat da calısanları artık hic kimse adam yerine koymaz.bi koksal kaptan vardı. simdi o pozisyonda er cıların oldu..super!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000