06 Şubat 2017, Pazartesi 09:10:48

İşte THY'nin o reklamı!

Türk Hava Yolları'nın dünyanın en önemli Hollywood yıldızlarından Morgan Freeman ile çektiği reklamı bu sabaha karşı Super Bowl finalinde yayınlandı.
  • bu filme para yatıranın aklına... güzelim ülkemizde o kadar yönetmen o kadar değerli oyuncu varken ekibi bile yurt dışından tutmuşlar. bizim paramızı yabancıya yediriyorlar.
  • Cay olurmu verse ceksin Raki ve beyaz beyniri bir reklam a benzesin. Yine bir cop reklam.10,milyon dolar harcarsiniz. Ucan ascilari isten cikartirsiniz. Ucar ascilar bu 10 milyon dolar ile 5 veya 6 ay biraz daha calisabilirdi. Thy pilot olarak ise girmek icin 3 defa Psikolojik testi yapan HTA Ana okulu psikologu tarafindan olumsuz cevap aldim. Seytan suratli psikolog kullansin THY reklam olarak . Butun yolcular givenli ellerde psikologumuz M K her pilotu ise almaz ancak AK parti veya FETO uyesi disinda. We are Turkish Airlines Globoly member of hizmet organization .Those out there sense of wonder finding the light on difference between FETO and AK party . We are ready explain between those right wing ideas and hizmet movement . It is time. Turkish Airlines Ben Ana okulu psikologu MK garanti ederim Iyi ellerdesiniz with Turkish Airlines ..
  • Ülkemızde öyle sporcularımız varkı, Dünya rekoru kırabılecek kabılıyette. Sponsor dıye kapı kapı dolaşıyorlar. Ne ilgilenen nede duyan var.. Yazıklar olsun. Elin adamına verin paraları.... Bu THY ve THAva kurumundan bırsey olmaz...
  • Ben anlamadım arkadas zam olmaz şefler işten çıkarılır reklamlara paralar var ben anlamadım valla
  • Anadoludan Mehmet amcayı oynatsalardı daha çok beğenilirdi. Bu kadar parayı bana verseler bende koşa koşa oynardım.
  • Morgan freeman in ses Tonu Allah vergisi. Uvey kizi ile iliski oldugu soylentileri vardi. 30 seconds super bawl 17 cost price is $5.5 milyon . Umarim TK fazla si ile para kazanir. Jennifer Lawrence cok affective olurdu veya Matthew McConaughey. American loves those actors .
  • nays
  • Bizim verilmeyen zamların gittiği yer belli oldu :(
  • şirket bu haldeyken reklam olaylarına karşıyım. en azından beğendim. insallah işe yarar
  • ya bayrak tasiyicisi eyvallah ta sorunlarimizi hatalarimizi dile getirmedikten sonra, halletmedikten sonra istediginiz kadar yildiz tutun paralari savurun reklam yapin...bir cacik olmaz. Temeli duvarlari saglam mi ki insaatin? binayi hersene boyuna boyayip satmaya calisiyorsunuz. sonuclari goruyoruz her 4-5 yilda bir....

Türk Hava Yolları'nın yeni reklam filminde dünyaca ünlü aktör Morgan Freeman oynadı.

Global marka, Oscar ödüllü aktör Morgan Freeman’lı yeni reklam filmiyle Super Bowl’da yüz milyonlarca izleyicinin karşısına çıktı.

Son altı yıldır “Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi”* seçilen Türk Hava Yolları'nın Morgan Freeman’lı yeni reklam filmi 5 Şubat’ta, Amerikan televizyon tarihinin en fazla izlenen programı olan Ulusal Futbol Ligi (NFL)’nin finali, Super Bowl’da gösterime girdi.
Geçtiğimiz yıl oldukça ses getiren "Batman v Superman" reklam kampanyasını ilk olarak, dünya genelinde 800 milyon kişinin takip ettiği Super Bowl'da izleyiciyle buluşturan Türk Hava Yolları, bu sene de Morgan Freeman'ın yer aldığı yeni reklam filmi ile yine aynı platformda yerini aldı.

Çok sayıda küresel markanın tanıtım projesinde imzası bulunan ünlü yönetmen Matthias Zentner’ın yönetmenliğini yaptığı reklam filminin çekimleri, geçtiğimiz ay Los Angeles’ta tamamlandı. Çekim etabı 10 saat süren ve toplamda 101 kişinin görev aldığı filmin, birçok uluslararası medya aracı üzerinden 4 kıtada, 16 TV kanalında aynı anda yayına alınması planlanıyor.

Oscar ödüllü Amerikalı aktör, yönetmen, seslendirme sanatçısı ve aynı zamanda pilot olan Morgan Freeman’la imzalanan anlaşmayla ilgili görüş bildiren Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; "Global büyüme stratejimiz doğrultusunda bu yıl da hız kesmeden yeni hatlar açmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin küresel marka elçisi olarak bayrak taşıyıcımızın ve keza ülkemizin global imajına katkı sağlamak bizim için en önemli motivasyon. Bu bağlamda, Morgan Freeman ile yaptığımız anlaşma, küresel marka değerimize ve bilinirliğimize sağladığı katkı açısından büyük önem taşıyor. Bugüne kadar dünyaca ünlü isimlerle gerçekleştirdiğimiz reklam kampanyalarının geri dönüşlerinden oldukça memnunuz. Yeniliklerin peşindeyiz ve elbette ki hep daha iyiyi hedefliyoruz. Şimdiden büyük ses getirdiğini gördüğümüz Morgan Freeman'lı yeni reklam kampanyamızın, marka algımıza önemli ölçüde katkı sağlayacağına inanıyorum." dedi.

Böylesine prestijli bir marka ile işbirliği yapmanın onur verici olduğunu ifade eden Morgan Freeman; “Lisanslı bir pilot olarak uçmaya özel bir merakım var, bu nedenle bu projenin içerisinde olmak benim için son derece keyifli bir deneyim oldu. Yolcularına sunduğu benzersiz hizmet anlayışı sayesinde süreklilikle ödüle lâyık görülen, aynı zamanda inanılmaz lezzetli uçak içi ve özel yolcu salonu ikramlarına sahip Türk Hava Yolları, alanında öncü bir profil. Dünyanın en çok ülkesine uçan ve bu denli prestijli bir havayolu şirketiyle çalışmak, benim için büyük bir onur.” dedi.

Türk Hava Yolları’nın geçtiğimiz yılın en fazla izlenen filmlerinden "Batman v Superman: Dawn of Justice" sponsorluğu kapsamında Ben Affleck, Henry Cavill ve Jesse Eisenberg gibi dünyaca ünlü isimlerin oynadığı reklam filmi yine ilk kez Super Bowl’da yayınlanmıştı. Bayrak taşıyıcı markanın bugüne kadarki reklam filmlerinde ise Kevin Costner, Lionel Messi, Kobe Bryant, Didier Drogba ve Caroline Wozniacki oynamıştı.      

    

İşte THY'nin o reklamı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (67)

yazık ~ 2 yıl önce
bu filme para yatıranın aklına... güzelim ülkemizde o kadar yönetmen o kadar değerli oyuncu varken ekibi bile yurt dışından tutmuşlar. bizim paramızı yabancıya yediriyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Raki ~ 2 yıl önce
Cay olurmu verse ceksin Raki ve beyaz beyniri bir reklam a benzesin. Yine bir cop reklam.10,milyon dolar harcarsiniz. Ucan ascilari isten cikartirsiniz. Ucar ascilar bu 10 milyon dolar ile 5 veya 6 ay biraz daha calisabilirdi. Thy pilot olarak ise girmek icin 3 defa Psikolojik testi yapan HTA Ana okulu psikologu tarafindan olumsuz cevap aldim. Seytan suratli psikolog kullansin THY reklam olarak . Butun yolcular givenli ellerde psikologumuz M K her pilotu ise almaz ancak AK parti veya FETO uyesi disinda. We are Turkish Airlines Globoly member of hizmet organization .Those out there sense of wonder finding the light on difference between FETO and AK party . We are ready explain between those right wing ideas and hizmet movement . It is time. Turkish Airlines Ben Ana okulu psikologu MK garanti ederim Iyi ellerdesiniz with Turkish Airlines ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sponsor.. ~ 2 yıl önce
Ülkemızde öyle sporcularımız varkı, Dünya rekoru kırabılecek kabılıyette. Sponsor dıye kapı kapı dolaşıyorlar. Ne ilgilenen nede duyan var.. Yazıklar olsun. Elin adamına verin paraları.... Bu THY ve THAva kurumundan bırsey olmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anlamadım ~ 2 yıl önce
Ben anlamadım arkadas zam olmaz şefler işten çıkarılır reklamlara paralar var ben anlamadım valla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir.. ~ 2 yıl önce
Anadoludan Mehmet amcayı oynatsalardı daha çok beğenilirdi. Bu kadar parayı bana verseler bende koşa koşa oynardım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Utan Turk havayollari ~ 2 yıl önce
Morgan freeman in ses Tonu Allah vergisi. Uvey kizi ile iliski oldugu soylentileri vardi. 30 seconds super bawl 17 cost price is $5.5 milyon . Umarim TK fazla si ile para kazanir. Jennifer Lawrence cok affective olurdu veya Matthew McConaughey. American loves those actors .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sbs ~ 2 yıl önce
Bu ne iğrenç bir yazıdır. Türkçe' yi bilmiyorsan konuşma özentiliğin lüzumu yok. Araya üç beş İngilizce kelime katınca birşey olmuyor canım boşuna kasma
Demek o reklam ~ 2 yıl önce
nays

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emergesiler ok ~ 2 yıl önce
Bizim verilmeyen zamların gittiği yer belli oldu :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 2 yıl önce
şirket bu haldeyken reklam olaylarına karşıyım. en azından beğendim. insallah işe yarar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oz elestiri ~ 2 yıl önce
ya bayrak tasiyicisi eyvallah ta sorunlarimizi hatalarimizi dile getirmedikten sonra, halletmedikten sonra istediginiz kadar yildiz tutun paralari savurun reklam yapin...bir cacik olmaz. Temeli duvarlari saglam mi ki insaatin? binayi hersene boyuna boyayip satmaya calisiyorsunuz. sonuclari goruyoruz her 4-5 yilda bir....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000