09 Ocak 2015, Cuma 12:25:48

İSRAİL'İ THY UÇURDU

Türk Hava Yolları 2014 yılı sonunda İsrail’de en çok hava trafiği olan havayolu oldu.
  • Siki guvenlik Tetbiri alsinlar. Neden ucmasin israil bu. ticaret meselesidir. Israilde gelir herkes de gelir THY. Nasil oraya rahat gidiyor. Onlarda gelecek. THY. Butun dunyaya ucacak. Yolu acik olsun Uzaylar THY nin olsun.
  • Arkadaşlar saçmalamayın, siyasetle ticaretin ilişkisi olmamalı, bölgede böyle bir fırsat varsa Lufthansa Air France değerlendireciğine THY değerlendirmeli. Bu maddi akış, marka kuvveti ülkemizde olmalı. Devlet kavgalı olabilir, ancak THY özel bir şirket sayılmalı ve özel hareket etmelidir. Kendi havayolunuz nasıl davranırdıysa THY de öyle davranmalı.
  • İsrail merkezli havayolları neden Türkiye'ye uçuş gerçekleştiremiyorlar ?
  • Sanli fetih
  • ortadoğuda demokrasi ile yönetilen ülkesi türkiye ve israildir demoskrasi çerçevesinde yürüyor problemlerde,ticarette....
  • cok guzel, herhalde bu kadar guzel is yaptigi icin thy nin biti kanlanmis ve yok "isgal bolgeleri" yok "isgal edilen bolge" vs diyerek guzel is yaptigi ulkeye beni illahaki protesto et, benimle calışma,benimle ucma diye mesaj veriyor.. tabiri caizse yemek yedigi tabaga pislemeye calisiyor.. kardesim sen isine gucune bak ,birak siyasi mesajlari falan,bak kac turk ekmek yiyor.. simdi adam iptal etse,gunah degil mi?
  • Ata'nın ismi büyük harflerle yazılır!
  • Ya arkadaş ben anlamıyorum hem israile one minute one minute deniyor, israilin filistine karşı yaptıkları eleştiriliyor, mavi marmara olayı vs vs hemde en büyük ticari ilişkilerimiz israil ile, varsın biri bunu açıklasın...
  • Her uçuş başına 167 yolcu alıyor
  • Net göruluyor ki thy yine lider yine lider ve luder olmaya devam edecektir.ikinci sirada lufthansa geliyir ki açikca thy benim en buyuk rakibimdir ce beni ekmeğimden ediyir diye haykiran lufthansa..ataturk havalimaninda israilli silahli güvenlik görevlisi koyma talebi olan el al havayollarina her seferinde hayir dendi.

Türk Hava Yolları 2014 yılı sonunda İsrail’de en çok hava trafiği olan havayolu oldu. 2013 yılında da firma aynı unvana sahip olmuştu. İsrail yasalarının içerdiği güvenlik maddeleri dolayısıyla İsrailli havayolu şirketleri Türkiye'ye uçuş gerçekleştiremiyor.

İsrail’in açıkladığı resmi verilere göre geçen yıl İsrail’de 690 bin yolculuk hava trafiğine sahip olan THY bu trafiğini 2013 yılına göre yüzde 19 artırdı. THY 2013 yılında İsrail’de 582 bin yolculuk hava trafiğine sahipti. THY’den sonra yabancı havayolları arasında İsrail’e ve İsrail’den uçuşlarda 385 bin yolcu sayısına ulaşan Lufthansa ikinci havayolu oldu. Öte yandan geçen yıl İsrail’in en büyük havalimanı olan Ben-Gurion Havalimanı’na 14.6 milyon yolcu giriş çıkış yaptı. Bu rakam 2013 yılına göre yüzde 6 artış gösterdi. İsrail yasalarının içerdiği güvenlik maddeleri dolayısıyla İsrailli havayolu şirketleri Türkiye'ye uçuş gerçekleştiremiyor.

İSRAİL'İ THY UÇURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Siki guvenlik Tetbiri alsinlar. Neden ucmasin israil bu. ticaret meselesidir. Israilde gelir herkes de gelir THY. Nasil oraya rahat gidiyor. Onlarda gelecek. THY. Butun dunyaya ucacak. Yolu acik olsun Uzaylar THY nin olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Arkadaşlar saçmalamayın, siyasetle ticaretin ilişkisi olmamalı, bölgede böyle bir fırsat varsa Lufthansa Air France değerlendireciğine THY değerlendirmeli. Bu maddi akış, marka kuvveti ülkemizde olmalı. Devlet kavgalı olabilir, ancak THY özel bir şirket sayılmalı ve özel hareket etmelidir. Kendi havayolunuz nasıl davranırdıysa THY de öyle davranmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kürşet hoca ~ 7 yıl önce
İsrail merkezli havayolları neden Türkiye'ye uçuş gerçekleştiremiyorlar ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
güvenlik ~ 7 yıl önce
israil havayollarından ve varılacak havayolu yönetiminden çok özel güvenlik muamelesi talep ediyor. türkiye'deki işletmeci firmalar -ki o da an itibariyle sadece TAV- buna yanaşmadığı için israil devlet hv. otoritesi israil firmalarına izin vermiyor. kısaca durum bu.
.. ~ 7 yıl önce
Uçaklarda silahlı güvenlikleri var SGHM otoritesi bu nedenden dolayı israil tarafından uçuşlara izin vermiyor.
cevap ~ 7 yıl önce
Kendi silahli guvenlik gorevlilerini Turkiye'de kullandiklari havaalanlarina yerlestirmek istiyorlar. Bunada devlet izin vermiyor.
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Sanli fetih

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hamburg/tolga ~ 7 yıl önce
ortadoğuda demokrasi ile yönetilen ülkesi türkiye ve israildir demoskrasi çerçevesinde yürüyor problemlerde,ticarette....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 7 yıl önce
cok guzel, herhalde bu kadar guzel is yaptigi icin thy nin biti kanlanmis ve yok "isgal bolgeleri" yok "isgal edilen bolge" vs diyerek guzel is yaptigi ulkeye beni illahaki protesto et, benimle calışma,benimle ucma diye mesaj veriyor.. tabiri caizse yemek yedigi tabaga pislemeye calisiyor.. kardesim sen isine gucune bak ,birak siyasi mesajlari falan,bak kac turk ekmek yiyor.. simdi adam iptal etse,gunah degil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Ata'nın ismi büyük harflerle yazılır!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Biri açıklasın ~ 7 yıl önce
Ya arkadaş ben anlamıyorum hem israile one minute one minute deniyor, israilin filistine karşı yaptıkları eleştiriliyor, mavi marmara olayı vs vs hemde en büyük ticari ilişkilerimiz israil ile, varsın biri bunu açıklasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
one minute ~ 7 yıl önce
van minıt zaten israil e değildi ki, moderatöre idi neyse, sorunuzun cevabı, orta doğu da tüm ilişkiler emperyal ülkelerin çıkarları doğrultusunda israil tarafından kurgulanır.dolayısı ile, esersin gürlersin ama nedense yağmazsın bir türlü, yağamazsın, yağdırmazlar... oyun böyle işler, birileri de bundan nemalanır. yasa ile yerli tohumculuğu yasaklarsın, ama israil tohumlarından üretilen salatalık, domates,biber sofralarımızı süsler, bir daha da üretim alamazsın. mayınlı arazilerini temizletir, işletilmesini de onlara verirsin, askeri anlaşmaların da onunla iyidir, ülke topraklarını onlara açarsın, tatbikat yaparsın; tank modernizasyonunu da onlara verirsin; arazilerini, topraklarını da satarsın, daha da ötesi adamın uçağının yakıtını da sen verirsin, o da gider filistini bombalar, ah vah dersin; ticaret hacmin 4 kat artar ama itibarın da o kadar artmaz, adam vururum der ve vurur, mavi marmara da insanlar ölür, 3-5 tazminata fit olursun, bir projenin sadece piyonları olursun...
lojik ~ 7 yıl önce
kahvehane ağzıyla dış politikayı iç politika yapan aslında dış politikası da anlattığından tamamen bambaşka olan, küçük hesaplar peşinde olup van minit diye 2 kelam edip en az 10 yıl milyonlarca vatandaşı mest edebilen bir hükümet olduğu sürece bu açıklanamaz. o yüzden boşuna üzme kendini, hayat kısa vakit geçiyor. :)
iPhone Uygulaması ~ 7 yıl önce
Her uçuş başına 167 yolcu alıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
Net göruluyor ki thy yine lider yine lider ve luder olmaya devam edecektir.ikinci sirada lufthansa geliyir ki açikca thy benim en buyuk rakibimdir ce beni ekmeğimden ediyir diye haykiran lufthansa..ataturk havalimaninda israilli silahli güvenlik görevlisi koyma talebi olan el al havayollarina her seferinde hayir dendi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000