12 Şubat 2020, Çarşamba 22:38:10

Herkes iptal ediyor THY uçmaya devam ediyor

Korona virüsü sebebiyle birçok havayolu şirketi Çin ve Hong Kong seferlerini askıya alırken Çin uçuşlarına ara veren Türk Hava Yolları’nın Hong Kong seferleri devam ediyor.
  • hkg de tüm yolcular anakara çinden transit gelebiliyor ve uçağa ateş düşürücü ile fitil ile binebiliyor. havalimanı bomboş. gel de hastalığın içerisinde bi uçuş yap bakalım nasıl oluyormuş. klavye başından estirmesi kolay!!!!
  • Bize Corona virusu gelmez. Zira gelse bile aciklamazlar.
  • Asyanın herhangi bir ülkesine uçuyorsun bütün yolcular maskeli ama bize yasak. ne anladım bu cehaletten uçak hong kong a gidiyor sabah geliyor ardından ankaraya gidip geliyor aynu is
  • Çinanakaranın tüm yolcuları hongkong üzerinden transit gelebiliyor. Ne anlamı kaldı çin uçuşlarını durdurmanın. hongkong da ölüm de oldu ne bekleniyor? Vaka sayısı gün gün artıyor. Amerikalılar avustralyalılar israil şirketleri ve british air durdurdu biz neden önlem almıyoruz. İlla birinin ölmesi mi gerek.
  • En azından ekiplerin maske takmasına izin verin Çin anakarasından kaçan herkes hkg aktarmalı uçuşuna devam ediyor. Ne malum virüsü taşımadıkları.
  • Merhabalar, Hong Kong a bir çok hava yolu şirketi uçuş yapıyor ve Hong Kong da yaşam gayet normal iptal edilecek hiçbir şey yok , o zaman Singapor da iptal olsun orada da Hong kong kadar vaka sayısı var , bence yanlış karar olur İptal olması
  • Yeni çıkan bit kitap “Dert Musikisi’ni “ okuyun derim. İyi gelir herkese. Kel alaka.
  • Iyi de Hong-Kong nire biz nire turkiyede oraya direkt uçan iş insanı tatile giden hiç olmaz amma diğer rakipler ucmadigina göre onların yolcuları THY ile İstanbul aktarmalı dünyaya ucacaklar yani THY ticari bir hamle yapmış ha aktarmalari ayrı bölümden yaptıkça sıkıntı yok dünya düşünsün sonuçta bu virüs birilerinin ticaret savaşı şansa çıkmış bisey değil
  • Toyota Corona!
  • kendileri gibi her kurumu çomar yapana kadar devam.

Korona virüsü sebebiyle birçok havayolu şirketi Çin ve Hong Kong seferlerini askıya alırken Çin uçuşlarına ara veren Türk Hava Yolları’nın Hong Kong seferleri devam ediyor.

Son olarak İsrail bayrak taşıyıcı havayolu şirketi EL-AL Hong Kong seferlerini 20 Marta kadar askıya alırken, günde iki sefer olarak icra edilen Bangkok seferleri de bire düşürüldü.

Amerikan Havayolları’da Çin ve Hong Kong seferlerinin iptal sürelerini 23 Nisan’a kadar uzattığını açıklamıştı.

Son olarak 7 yeni vakanın daha tespit edildiği Hong Kong’da corona virüsünden etkilenenlerin sayısı 49’a çıkmıştı.

Yeni tip korona virüsünün solunum yoluyla insandan insana geçtiği düşünüldüğünde uçak yolculuklarında ki riskin çok fazla olduğu tartışılmaz bir gerçek.  Hastalığın kuluçka süresinin 24 güne çıktığı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

©AirportHaber

Herkes iptal ediyor THY uçmaya devam ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

kimseli ye cevap ~ 9 gün önce
hkg de tüm yolcular anakara çinden transit gelebiliyor ve uçağa ateş düşürücü ile fitil ile binebiliyor. havalimanı bomboş. gel de hastalığın içerisinde bi uçuş yap bakalım nasıl oluyormuş. klavye başından estirmesi kolay!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cowboy ~ 10 gün önce
Bize Corona virusu gelmez. Zira gelse bile aciklamazlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KM ~ 10 gün önce
Asyanın herhangi bir ülkesine uçuyorsun bütün yolcular maskeli ama bize yasak. ne anladım bu cehaletten uçak hong kong a gidiyor sabah geliyor ardından ankaraya gidip geliyor aynu is

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qwertasd ~ 10 gün önce
Çinanakaranın tüm yolcuları hongkong üzerinden transit gelebiliyor. Ne anlamı kaldı çin uçuşlarını durdurmanın. hongkong da ölüm de oldu ne bekleniyor? Vaka sayısı gün gün artıyor. Amerikalılar avustralyalılar israil şirketleri ve british air durdurdu biz neden önlem almıyoruz. İlla birinin ölmesi mi gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 10 gün önce
En azından ekiplerin maske takmasına izin verin Çin anakarasından kaçan herkes hkg aktarmalı uçuşuna devam ediyor. Ne malum virüsü taşımadıkları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HK ~ 10 gün önce
Merhabalar, Hong Kong a bir çok hava yolu şirketi uçuş yapıyor ve Hong Kong da yaşam gayet normal iptal edilecek hiçbir şey yok , o zaman Singapor da iptal olsun orada da Hong kong kadar vaka sayısı var , bence yanlış karar olur İptal olması

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orda mısınız? ~ 9 gün önce
Hong-Kong da yaşam normal falan değil. Marketler yağmalanmış.. Maskeler uçuk fiyatlara satışta polis çinlilere tepki veren protestocuların alaşağı ediyor.
Cpt. Jeffry ~ 10 gün önce
Yeni çıkan bit kitap “Dert Musikisi’ni “ okuyun derim. İyi gelir herkese. Kel alaka.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erdal ~ 10 gün önce
Iyi de Hong-Kong nire biz nire turkiyede oraya direkt uçan iş insanı tatile giden hiç olmaz amma diğer rakipler ucmadigina göre onların yolcuları THY ile İstanbul aktarmalı dünyaya ucacaklar yani THY ticari bir hamle yapmış ha aktarmalari ayrı bölümden yaptıkça sıkıntı yok dünya düşünsün sonuçta bu virüs birilerinin ticaret savaşı şansa çıkmış bisey değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Opel Corsa ~ 10 gün önce
Toyota Corona!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çomar ~ 10 gün önce
kendileri gibi her kurumu çomar yapana kadar devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korsanpilot ~ 10 gün önce
Belki sizin gibilere korona virisu bulaşma ümidiyle uçamaya devam edelim, bu kafayla korona virusten daha tehlikelisin

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000