01 Ekim 2014, Çarşamba 12:07:48

HAVADA BAYRAM BEREKETİ

Havayolu şirketleri, Kurban Bayramı öncesinde artan yolcu talebini karşılamak için ek seferler düzenleyecek.
  • Ok ek seferleri hangi ekiplerle yapıcak pegasus?? Günde 14 saat görev yapmaktan kokpit ve kabin ekipleri bitmiş durumda.. IOSA standartlarına hala geçemedik ve aylık 110 saat blok time ve 1000 saati(yıllık) sonuna kadar kullanmakla uçuş güvenliği nerdeyse sıfır ülkemizde. Her gün 4 sefer uçan ayın 23 günü uçan pilotların uçağına binmek ne kadar güvenli kalıcak ??
  • pgs coğu illeri birbirine bağlamasına rağmen nasıl iç hatlarda hala thy yi gecemıyor anlamıyorum

Türk Hava Yolları (THY), 3 Ekim'den itibaren yaşanabilecek yoğunluğu iç ve dış hatlarda 39 ek seferle çözmeyi amaçlıyor.

THY, bu doğrultuda iç hatlarda İstanbul çıkışlı olmak üzere Antalya'ya 11, Dalaman'a 6, Trabzon'a 5 ile Bodrum'a 4 sefer düzenleyecek. Havayolu şirketi, dış hatlarda ise Lefkoşa'ya 5, Paris, Milano, Roma ve Atina'ya 2 ek sefer planladı.

AtlasJet, bayramda yurt içinde Antalya ve Bodrum'a, dış hatlarda ise başta KKTC ile Kuveyt olmak üzere birçok destinasyona ilave sefer gerçekleştirecek. Havayolu şirketi, bayramda yaşanacak yoğunluğu göz önüne alarak, 28 ek sefer yapacak.

Pegasus da 12 Ekim'e kadar iç ve dış hatlarda 265 ek sefer gerçekleştirecek. Pegasus, yurt içine 196, KKTC ile diğer yurt dışı noktalarına ise 69 ilave sefer düzenleyecek.

HAVADA BAYRAM BEREKETİ

Facebook Yorum

Yorumlar

iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Ok ek seferleri hangi ekiplerle yapıcak pegasus?? Günde 14 saat görev yapmaktan kokpit ve kabin ekipleri bitmiş durumda.. IOSA standartlarına hala geçemedik ve aylık 110 saat blok time ve 1000 saati(yıllık) sonuna kadar kullanmakla uçuş güvenliği nerdeyse sıfır ülkemizde. Her gün 4 sefer uçan ayın 23 günü uçan pilotların uçağına binmek ne kadar güvenli kalıcak ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pgs ~ 8 yıl önce
pgs coğu illeri birbirine bağlamasına rağmen nasıl iç hatlarda hala thy yi gecemıyor anlamıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000