08 Mart 2009, Pazar 09:11:43

Hatay'a yurt dışı seferler istiyoruz

Sabah Gazetesi'nin Melih Abi yazarına isteklerini bildiren okuyuculardan Yıldıray Çiğdem, THY'den Hatay'a yurt dışı seferlerinin başlamasını istemiş.
  • burada yayınlanan aşağılayıcı yorumların engellenmesini talep ediyorum..
  • bende bir hatayli olarak birseyi kesin ve net söyleyebilirimki seni tanimadan sadece yazdigin birkac komplexli cümlenle emin ol o köylüler diye kücümsedigin insanlar senden daha bilgili ve seviyeliler cünkü sen ne olursan ol seni böyle kücümsemezler buda egitim meselesi.. bence sen sükretki inek sagiolar yoksa süt yogurt peynir ve ürünleri senin sofranda olmazdi.. belliki senin sinirini bu haber degilde kendi asagilik komplexin bozmus.. kal saglicakla..
  • thy büyük meydanların dışında local dışhat taşımacılığı yapmamaktadır. bu tür meydanlarda öger türk tur dışhat yolcuların ciddi bir kısmını taşımaktadır. talebin öger'e iletilmesi faydalı olur..
  • Köylüye kendince hakaret etmeye çalışan zavallı(lar) Önce türkçe konuşmayı EMDE yazmayı öğren..sonra hangi kompleksini tatmin etmeye çalıştığını bilenlere sor ve beynini DEMİZLE..
  • kardesim laf olsun diye yorum yapiyorsunuz,ne kadar seviyesiz ve duzeysiz yorumlar yapilmis.kimse kimseden ustun degildir.koylu milletin efendisidir,onlar olmasa ac kalirdiniz,bu ne bayagilik eger kapasiteniz varsa iki kelime adam gibi yorum yazin.
  • Antakya Hiristiyanlarin kutsal bir yeridir.Ayrica Suriye ve Lübnan'lilara da hizmet verebilir.Ben eski bir Turizmci olarak,bilhassa Almanya'nin Köln veya Düsseldorf'dan haftada bir seferle baslayip,bir sezon denemesi ile geregi yapilabilir.Hatay'in kalkinmasina da yardimci olur.
  • Kendi çapları kadar yorum yapan arkadaşlara burda ne dersek diyelim ancak çapları ölçüsünde anlayabileceklerdir.Antakya zamanında yaşanan politik saçmalıklardan dolayı tek bir fabrikası bile olmayan bir yerdir.Buna rağmen 10 yıl öncesine kadar Türkiyede refah durumu 7. sıradadır.Bunun en büyük sebebi yurtdışından buraya gelen turistlerdendir.İkinci sebebi ise Güzel şehrime fabrika bile yapmayan yönetimden umudu kesen halk, çalışacak yer bulamadığı için hemen hemen her hanede bir ferdini yurtdışında çalışmaya göndermiştr.Bu yorumları yapan arkadaşlarım ayağa kalkıp yolda yürümesini bilselerdi veyahut adam gibi okuyup öğrenseydi köy dedikleri yerin Medeniyetler Şehri olduğunu ve potansiyelinn sınırsız olduğunu anlarlardı.Çapınızla Kadar Kalın
  • köylü iste ne isi var ucagın orda oraya alcana ist fazla al birtane yazı:k tk secim zamanı:):)
  • Sayin arkadasim, cok büyük konusma, kendini alcaltma. Lan sen kurban ol Köylülere, yasamayi bilen insanlar, fakirligi zenginligi görmüs gercek insanlar onlar. Öyle sacma fikirlerini kendine sakla. Gün gelir sen onlardan daha düsük bir seviyeye inebilirsin, hic bir zaman bugününe güvenme. Ben köylü degilim, ama Köylünün ne oldugunu biliyorum. Böyle yorumlari yazanlari varya temiz bir sopadan gecirmek lazim. Saygilarimla
  • bazı yorumlar haddini sınırını aşıyor sanırım. her insan değerlidir, en iyi hizmete layıktır. yurdumun her ilinin değerli olduğunu, orada yaşayan insanların da değerli olduğunu unutmayın.

Hatay Havaalanı açıldığı günden itibaren yoğun ilgi görüyor ve bölgede yaşayan insanların önemli ihtiyaçlarını karşılıyor.

Bu nedenle Hatay Havaalanı'nın yurt dışı seferlere de başlamasını istiyoruz. Yurtd ışında yaşayan Antakyalı gurbetçilerimiz memleketlerine direk gelmek istiyorlar, ama ulaşım sorun olduğu için en yakın il olan Adana'ya iniyorlar.

Türk Hava Yolları yetkililerinden Hatay Havaalanı'ndan en kısa zamanda yurt dışı seferlerini göz ardı etmemelerini rica ediyoruz.

Sabah

Hatay'a yurt dışı seferler istiyoruz

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 13 yıl önce
burada yayınlanan aşağılayıcı yorumların engellenmesini talep ediyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bende bir hatayli olarak birseyi kesin ve net söyleyebilirimki seni tanimadan sadece yazdigin birkac komplexli cümlenle emin ol o köylüler diye kücümsedigin insanlar senden daha bilgili ve seviyeliler cünkü sen ne olursan ol seni böyle kücümsemezler buda egitim meselesi.. bence sen sükretki inek sagiolar yoksa süt yogurt peynir ve ürünleri senin sofranda olmazdi.. belliki senin sinirini bu haber degilde kendi asagilik komplexin bozmus.. kal saglicakla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
thy büyük meydanların dışında local dışhat taşımacılığı yapmamaktadır. bu tür meydanlarda öger türk tur dışhat yolcuların ciddi bir kısmını taşımaktadır. talebin öger'e iletilmesi faydalı olur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Köylüye kendince hakaret etmeye çalışan zavallı(lar) Önce türkçe konuşmayı EMDE yazmayı öğren..sonra hangi kompleksini tatmin etmeye çalıştığını bilenlere sor ve beynini DEMİZLE..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
kardesim laf olsun diye yorum yapiyorsunuz,ne kadar seviyesiz ve duzeysiz yorumlar yapilmis.kimse kimseden ustun degildir.koylu milletin efendisidir,onlar olmasa ac kalirdiniz,bu ne bayagilik eger kapasiteniz varsa iki kelime adam gibi yorum yazin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Antakya Hiristiyanlarin kutsal bir yeridir.Ayrica Suriye ve Lübnan'lilara da hizmet verebilir.Ben eski bir Turizmci olarak,bilhassa Almanya'nin Köln veya Düsseldorf'dan haftada bir seferle baslayip,bir sezon denemesi ile geregi yapilabilir.Hatay'in kalkinmasina da yardimci olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Kendi çapları kadar yorum yapan arkadaşlara burda ne dersek diyelim ancak çapları ölçüsünde anlayabileceklerdir.Antakya zamanında yaşanan politik saçmalıklardan dolayı tek bir fabrikası bile olmayan bir yerdir.Buna rağmen 10 yıl öncesine kadar Türkiyede refah durumu 7. sıradadır.Bunun en büyük sebebi yurtdışından buraya gelen turistlerdendir.İkinci sebebi ise Güzel şehrime fabrika bile yapmayan yönetimden umudu kesen halk, çalışacak yer bulamadığı için hemen hemen her hanede bir ferdini yurtdışında çalışmaya göndermiştr.Bu yorumları yapan arkadaşlarım ayağa kalkıp yolda yürümesini bilselerdi veyahut adam gibi okuyup öğrenseydi köy dedikleri yerin Medeniyetler Şehri olduğunu ve potansiyelinn sınırsız olduğunu anlarlardı.Çapınızla Kadar Kalın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
köylü iste ne isi var ucagın orda oraya alcana ist fazla al birtane yazı:k tk secim zamanı:):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sayin arkadasim, cok büyük konusma, kendini alcaltma. Lan sen kurban ol Köylülere, yasamayi bilen insanlar, fakirligi zenginligi görmüs gercek insanlar onlar. Öyle sacma fikirlerini kendine sakla. Gün gelir sen onlardan daha düsük bir seviyeye inebilirsin, hic bir zaman bugününe güvenme. Ben köylü degilim, ama Köylünün ne oldugunu biliyorum. Böyle yorumlari yazanlari varya temiz bir sopadan gecirmek lazim. Saygilarimla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bazı yorumlar haddini sınırını aşıyor sanırım. her insan değerlidir, en iyi hizmete layıktır. yurdumun her ilinin değerli olduğunu, orada yaşayan insanların da değerli olduğunu unutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000