05 Kasım 2023, Pazar 12:41:18

Hamburg Havalimanı'ndaki kriz hala çözülemedi

Hamburg Havalimanı'ndaki kriz hala çözülemedi.
  • Arkadaşlar herkese merhaba, bu araç apron sahasına nasıl giriş yapmış, bu konuda bilgi verebilir misiniz? Çok tuhaf, hala anlamış değilim! Sivil bir araç, tahditli apron sahasına nasıl girebilir?? Lütfen, bu konuda bilgisi olan bizleri aydınlatabilir mi, çok memnun olurum.

Hamburg Havalimanı'ndaki kriz hala çözülemedi.

Arabasıyla havalimanında ortalığı birbirine katan bir kişi THY uçağının yanında bekleyişini sürdürüyor. Güvenlik güçlerinin henüz müdahale etmediği ve müzakereleri sürdürdüğü ifade ediliyor.

Saldırganın kızı ile arabasında çağrılara kulak asmadığı bildiriliyor. Öte yandan saldırganın Türk olduğu ve kızı ile Türkiye'ye gitmek istediği iddia ediliyor.

NE OLMUŞTU?

Dün akşam arabasıyla havalimanı apronuna giren bir kişi krize neden olmuştu. Eşi ile velayet davası süren ve 4 yaşındaki kızının velayetinin eşine verildiği gerekçesiyle çocuğunu yanına alan saldırgan havalimanına girmişti.

Çocuğunu eşine vermek istemeyen şahsın çocuğu ile Türkiye'ye gitmek istediği iddia ediliyor.

Hamburg Havalimanı'ndaki kriz hala çözülemedi

Yorumlar

eski_TKcı ~ 4 ay önce
Arkadaşlar herkese merhaba, bu araç apron sahasına nasıl giriş yapmış, bu konuda bilgi verebilir misiniz? Çok tuhaf, hala anlamış değilim! Sivil bir araç, tahditli apron sahasına nasıl girebilir?? Lütfen, bu konuda bilgisi olan bizleri aydınlatabilir mi, çok memnun olurum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Enes ~ 4 ay önce
Cok basit, ben hamburg havalimanin yakinlarda oturuyorum. Basit bir apron kapisi , normal bir aracla kolay bir sekilde ona carpip gecersin. Polis bile orda durmiyor sadece az maasla calisan bir guvenlik sirketi var. Silahsiz hepsi. O kadar az paraya bende canimi vermem onlara. Butun havalimanda güvenlik personel eksikligi var. Sosyal yardim cok olunca calisan yok. Alman polisi de kimseye kolay kolay vurmaz.
Eskimeyen tkcı ~ 4 ay önce
Atatürk’te patlayanları unuttun galiba onlar nasıl patladıysa bu da öyle girdi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000