07 Aralık 2013, Cumartesi 15:23:39

GENEL KURUL'DA LİSTE TARTIŞMASI

Hava-İş Sendikası 27. Olağan Genel Kurulu'nda blok liste tartışması yaşandı.
  • Carsaf liste en cok oyu alanlarin birlikte yonetime girmesi demek degil mi? Bu durumda Aycin dolayisiyla da olsa reform'a evet demis oluyor. Cunku reformdan da birileri cok oy alacaktir delege sayisi ortada. Birseyleri illa sozlu olarak ifade etmeye gerek yok. Bu bal gibi "kim gelirse onunla calisirim, yeterki koltugumdan olmayayim" mantigidir.
  • Sen ne anlatıyosun yahu. Aydan genel kurul izleyip işkembeden çamur atma ustası. Bari kendin inanabileceğin yalanlar uydur. Ayçin reforma da bahadıra da kılığını giydirdi.
  • Atilay Aycin kim kazanirsa onunla olurum demis. Sasirdik mi? Hayir...
  • Blok liste ne ki???

Türk Hava Yolları çalışanlarının bağlı olduğu Hava-İş Sendikası'nın 27. Olağan Genel Kurulu'nda liste tartışması yaşandı. Yönetime aday olan Reform Hareketi, Blok Liste önerisinde bulundu.

Hava-İş Hukuk Müşaviri Abdi Pesok ve Hava-İş Genel Başkanı Atilay Ayçin, blok listenin genel kurula aykırı olduğunu söyledi. Blok listenin genel kurulun iptaline yol açabileceği belirtildi.

Yaşanan gelişmeler sonrası Reform Hareketi istişare yapmak üzere bir araya geldi. Divan Heyeti, Reform Hareketi'nin blok liste önerisini kabul etmedi. Çarşaf listeyle seçime gidilmesine karar verdi.

GENEL KURUL'DA LİSTE TARTIŞMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Android Uygulaması ~ 8 yıl önce
Carsaf liste en cok oyu alanlarin birlikte yonetime girmesi demek degil mi? Bu durumda Aycin dolayisiyla da olsa reform'a evet demis oluyor. Cunku reformdan da birileri cok oy alacaktir delege sayisi ortada. Birseyleri illa sozlu olarak ifade etmeye gerek yok. Bu bal gibi "kim gelirse onunla calisirim, yeterki koltugumdan olmayayim" mantigidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android ~ 8 yıl önce
Sen ne anlatıyosun yahu. Aydan genel kurul izleyip işkembeden çamur atma ustası. Bari kendin inanabileceğin yalanlar uydur. Ayçin reforma da bahadıra da kılığını giydirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 8 yıl önce
Atilay Aycin kim kazanirsa onunla olurum demis. Sasirdik mi? Hayir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nesevimli ~ 8 yıl önce
Çirkin bir söylenti.Dedikodu.
o ne k????? ~ 8 yıl önce
Blok liste ne ki???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000