23 Mart 2009, Pazartesi 13:13:45

ERBAKAN'I THY UÇAĞININ TUVALETİNDE UNUTTULAR!

Saadet Partisi'nin dün Çağlayan düzenlenen mitingi sonrası Ankara'ya dönen Necmettin Erbakan, uçağın tuvaletinde unutuldu. İnanılmaz olayın ayrıntıları şöyle:
  • hoca sen neymişsin ya kabin ekibi herzaman ezilen taraf olucak biraz akıllı olun ya
  • ya bu yazıyı yazan anaokulu öğrencisimi acaba çok komik insanlarsınız siz ya yada siçim arifesinde saçmalıyorsunuz .bu haberi yazarken econmy class yolcusu perde kapalıyken business yolcusunu nasıl görüyor wc girdiğini nasıl görüyor kısa bi uçuş olduğunu bile bile yemek yemenin peşinde olmayı düşünüyor hocanın wc olayını düşünüyor o kabin ekibinin halini düşünen yok ama nedense artık kabin ekibi yolculara wc de yardımmı etsinler ya böyle cahil yazarlar olmasın yada böyle yalan haberler yazılmasın birazda zor şartlarda çalışan kabin ekibine saygı duymasını öğrenin stand up yapmayın milleti kandırmayın lütfen çok komik oluyorsunuz cahil haberlerinizle
  • Haberde biraz abartı var, artık THY uçakları alçalmaya başlarken kemer bağlayın ikazı veriliyor, eskiden 10000 feet'te ikaz verilirdi. Bunun içindir ki Ankara-İstabul arasında böyle bir olay yaşanmıştır, zaten düz uçuş 10 dakika sürüyor.
  • BU HABERİN YALAN OLDUĞU AŞİKAR.HALA NE DİYE YAYINDA HATTA MANŞETTE TUTUYORSUNUZ.----YALANCILAR SİZİİİ----
  • aldıgı tecrubesız hostesler ınış ıçın yolcu ok lemeye lavotory den başlamazlarsa orda da ıner paşa paşa
  • Öte yandan Saadet Partisi tarafından HaberVakti' ne yapılan açıklamada böyle bir olayın kesinlikle yaşanmadığı olayın tamamen küçük düşürme maksatlı olduğu belirtildi. Türkiye'de Başbakanlık yapmış birinin Hostesler ve Korumlar tarafından böyle bir ihmale uğramasının mümkün olamayacağı da kaydedilen açıklamada İnternethaber'in yaptığı yayınların maksatlı olduğuna da dikkat çekildi.
  • Helal olsun nede olsa hocasının ESKİ kuzuları bunlar bak geçmiş olsun diyorlar
  • detaylar haberin inandırıcılığını yitiriyor.biraz abartı var gibi.yinede hocaya geçmiş olsun
  • Hocam senin eline imkan verilmediki bu uçaklardan 100 biner tane yapıp yabancılara satsaydık ağır sanayiyi gösterseydik cümle aleme değilmi ama
  • Hocam bunlar mintanlarını çıkarıp siyonist olmuşlar seni tuvalete kapatmışlar haberin yok.

İnternethaber'de yer alan habere göre; Korumalarını göremeyince hostes yardımıyla uçakta tuvalete giden Necmettin Erbakan, uçak erken inişe geçince yaşanan karmaşada tuvalette unutuldu. Erbakan’ı iniş sırasında tuvalette kilitli kalarak yaralanmaktan uçaktaki bir yolcunun dikkati kurtardı!..

Saadet Partisi’nin Çağlayan mitingine katıldıktan sonra Türk Hava Yolları’nın TK–148 sefer sayılı uçağıyla İstanbul’dan Ankara’ya dönen Necmettin Erbakan korumalarının dikkatsizliği yüzünden havada büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldı.

KANADOĞLU İLE AYNI UÇAKTA

Saat 21.00’da kalkması gereken TK–148 sefer sayılı THY yolcu uçağı gecikmeli olarak yolcu alımına başladı. Yolcu alımı tamamlandıktan sonra, VİP yolcular uçağa alınmaya başladı. İlk gelen adı Ergenekon operasyonu ile gündemde olan Yargıtay onursal başsavcısı Sabih Kanadoğlu’ydu.

Kanadoğlu uçağın sol tarafında 1-A numaralı koltuğa oturdu. Kanadoğlu’nun yerini almasının ardından uçağa tekerlekli sandalye ve korumalarının yardımıyla Necmettin Erbakan geldi. Sandalyeyi uçağın kapısında bırakan Erbakan, korumalarının kollarında uçağın sağ tarafında yer alan 1-F numaralı koltuğa yerleşti. Erbakan’ın 2 yakın koruması ise business class’ın hemen arkasında 4-D ve E numaralı koltuklara yerleştiler.

ERBAKAN TUVALETE GİTMEK İSTEDİ

Saat 21.00’de kalkması gereken fakat saat 21.15 sıralarında yolcu alımını tamamlayabilen uçak, Atatürk havalimanındaki iniş ve kalkış yoğunluğu yüzünden 21.45 sıralarında havalandı.

Uçağın kalkmasının ardından, havada yemek servisi başladı. Ekonomy class bölümünde servis sürerken, Business Class’ın ilk sırasında oturan Necmettin Erbakan tuvalete gitmek istedi. Ancak Erbakan’ın tuvalete gitme isteğini korumaları fark edemedi. Çünkü business class’ın hemen arkasında 4-D ve E numaralı koltuklarda oturan korumalar dergi ve gazete okuyordu.

HOSTESLER YARDIM ETTİ

Çaresiz kalan Erbakan tuvalete gidebilmek için hostesten yardım istedi. Hostes, yürümekte ve ayakta durmakta zorluk çeken Necmettin Erbakan’ı elinden tutarak tuvalete kadar götürdü.

Bu sırada, economy bölümünde yemek servisi devam ediyordu. Önden başlayan servis Boeing 737–400 tipi uçağın 10. sırasına ulaşmıştı ki, Ankara için alçalmaya başlıyoruz anonsu geldi. Anonsta koltukların dik duruma getirilmesi, tepsilerin kapatılması ve kemerlerin bağlanması isteniyordu. Ancak yolcuların büyük bölümü salata ve sandviçlerini yemeye daha yeni başlamıştı. Yolcuların bir kısmı ise daha yemeklerini bile alamamıştı.

O TELAŞLA TUVALETLE UNUTULDU

Hostesler bu anonsla telaşla servisi tamamlamaya girişirken, Necmettin Erbakan’ın yaklaşık 10 dakikadır tuvalette olduğu unutuldu. Korumaları ise zaten Erbakan hocanın koltuğunda olmadığının bile farkında değildi.

TUVALETTE YARDIM BEKLEDİ

Uçak inişe geçerken ufak ufak da sarsılmaya başladı. Uçaktaki herkes emniyet kemerlerini bağlarken, 83 yaşındaki Necmettin Erbakan uçağın tuvaletinde büyük tehlike altındaydı. Çünkü iniş sırasında emniyet kemeri bağlı olmadan tuvalette kalmak ciddi yaralanmalara yol açabilirdi.

BİR YOLCU ONU KURTARDI

Necmettin Erbakan’ın uçakta yaşadıklarına tanıklık eden bir yolcu endişelendi, çünkü uçak alçalmaya başladığı halde korumaları eski başbakanın yerinde olmadığının bile farkında değildi. Arka sıralardaki yolcu daha fazla dayanamadı, korumaların yanına giderek Erbakan’ın uzun süredir tuvalette kaldığını söyledi.

KORUMALAR ŞOKE OLDU

Korumalar duyduklarına inanamadı, ellerindeki gazete ve dergileri bırakan korumalar büyük bir şok yaşadı. Necmettin Erbakan en ön sıradaki yerinde yoktu. Koruma hemen fırlayarak tuvalete gitti. 10 dakikadan fazla bir süredir tuvalette birinin gelip kendisini almasını bekleyen Erbakan koruma yardımıyla tuvaletten çıkarak, 1-F numaralı koltuğuna yerleşti.

Necmettin Erbakan’ın koltuğuna oturmasından yaklaşık 1–2 dakika sonra uçak Esenboğa havalimanına indi. Korumaların dikkatsizliği nedeniyle uçak tuvaletinde kalarak yaralanma riski atlatan Erbakan uçaktaki bir yolcunun dikkati sayesinde uçuşunu kazasız tamamladı.

ERBAKAN'I THY UÇAĞININ TUVALETİNDE UNUTTULAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 13 yıl önce
hoca sen neymişsin ya kabin ekibi herzaman ezilen taraf olucak biraz akıllı olun ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ya bu yazıyı yazan anaokulu öğrencisimi acaba çok komik insanlarsınız siz ya yada siçim arifesinde saçmalıyorsunuz .bu haberi yazarken econmy class yolcusu perde kapalıyken business yolcusunu nasıl görüyor wc girdiğini nasıl görüyor kısa bi uçuş olduğunu bile bile yemek yemenin peşinde olmayı düşünüyor hocanın wc olayını düşünüyor o kabin ekibinin halini düşünen yok ama nedense artık kabin ekibi yolculara wc de yardımmı etsinler ya böyle cahil yazarlar olmasın yada böyle yalan haberler yazılmasın birazda zor şartlarda çalışan kabin ekibine saygı duymasını öğrenin stand up yapmayın milleti kandırmayın lütfen çok komik oluyorsunuz cahil haberlerinizle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Haberde biraz abartı var, artık THY uçakları alçalmaya başlarken kemer bağlayın ikazı veriliyor, eskiden 10000 feet'te ikaz verilirdi. Bunun içindir ki Ankara-İstabul arasında böyle bir olay yaşanmıştır, zaten düz uçuş 10 dakika sürüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BU HABERİN YALAN OLDUĞU AŞİKAR.HALA NE DİYE YAYINDA HATTA MANŞETTE TUTUYORSUNUZ.----YALANCILAR SİZİİİ----

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
aldıgı tecrubesız hostesler ınış ıçın yolcu ok lemeye lavotory den başlamazlarsa orda da ıner paşa paşa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Öte yandan Saadet Partisi tarafından HaberVakti' ne yapılan açıklamada böyle bir olayın kesinlikle yaşanmadığı olayın tamamen küçük düşürme maksatlı olduğu belirtildi. Türkiye'de Başbakanlık yapmış birinin Hostesler ve Korumlar tarafından böyle bir ihmale uğramasının mümkün olamayacağı da kaydedilen açıklamada İnternethaber'in yaptığı yayınların maksatlı olduğuna da dikkat çekildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Helal olsun nede olsa hocasının ESKİ kuzuları bunlar bak geçmiş olsun diyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
detaylar haberin inandırıcılığını yitiriyor.biraz abartı var gibi.yinede hocaya geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hocam senin eline imkan verilmediki bu uçaklardan 100 biner tane yapıp yabancılara satsaydık ağır sanayiyi gösterseydik cümle aleme değilmi ama

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hocam bunlar mintanlarını çıkarıp siyonist olmuşlar seni tuvalete kapatmışlar haberin yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000