02 Mayıs 2013, Perşembe 17:40:12

DEV ANLAŞMA İMZALANDI

Türk Hava Yolları Almanya'nın Borussia Dortmund takımına 3 yıllığına sponsor oldu...
  • Sayın bayan gerçi cinsiyetinizin ne olduğunu bilmem ama sırf mesaj yazıp birilerini savunacağım diye saçma sapan argumanlarla mesaj yazan birisi olduğunuz kesin. Klavye kabadayılığı yapmak burada bir gerçekle ilgili mesaj yazmak değil yazılan bir gerçeğe peş peşe 3 tane mesaj atıp -ki bu sitenin en saçma bulduğum taraflarından biri de budur- 3 arpa boyu yol alamayacak kadar mesnetsiz şeyleri söylemektir işte klavye kabadalığı. Kimin ne iş yaptığını hangi şartlarda çalıştığını sizden öğrenecek değilim. Bir kere şirket bana yaptığım işin değerine göre nasıl para ödüyörsa size de yaptığınız işin değerine göre para öder dolayısıyle ay şöyle oldu ay böyle oldu diye ajitasyon yapmanıza gerek yok çünkü bu sizin işiniz; inşatta çalışan hasan hüseyinin değil.sanki pilotların işini yapıyormuşsunuz gibi abartmanıza gerek yok yani bir kabin memurunun ne yaptığını sağır sultan bile biliyor nerdeyse. Onlarca defa uçmuş birisi olarak bu konuda vaazınıza ihtiyacım yok problem ikram da değil yani.
  • Yahu Lutfhansa ya sordular, adamlar sadece Alman takımlarına sponsor oluruz diyordu. Bizim Rizelilere noluyorda gidip Almanlara para vererek sponsor oluyor. Yoksa bunlar damı Alman asıllı. Vallahi paramıza, milletin parasına günah bee... Olimpiyat şampiyonu atletlerimiz, milli dalgıçlarımız ve takımlarımız var.. Allahtan korkun artıkk
  • B.dortmund barcelonadan sonra dev bi anlasma mi?kac paramiz gitti bu sponsorluga???
  • Sayın temel kotil yolcularınıza kendi adınıza misafirimiz diyorsunuz ama kabin ekibiniz tabiri diğer kimseyi tınlamıyor alacağı paranın hesabını yapıyor herhalde sadece ne de olsa thy ye kapak atmış yaa. 23 nisan için yapmış olduğum çift yönlü memleket uçuşunda kabin ekibiniz sadec kalkış yaptıktan sonra kabin ekibiniz iki tane gazoz ancak dağıtabilmiş bunu yaptıktan sonrada bütün uçuş boyunca artık arka tarafta ne yapıyorlar onuda bilmem aşağı yatmıştır. Bu olay bir defa değil her iki uçuşta da meydana gelmiştir. Siz insanları bu şeilde mi kendi evinde hissettireceksiniz. Denetçilerinizi yolcu olarak uçuşlara kimsenin haberi olmadan göndermeyi denedi niz mi. Çünkü bir kabin ekibi ancak bu kadar pervasız olabilir.
  • Thy anliyo bu isten:))
  • Alman medyası Anlaşmanın üç yıl icin 10 milyon Euro yazıyor.
  • Iscilerin kurdugu bur takim olan dortmunda yakismadi
  • Barcelona sponsorlugunun bittigine kimse uzulmuyodur su aralar heralde :)
  • bizede sponsor olun bizide uçurun, izmirden uçarız, otbosüs bizden uçuş sizden
  • ben iddaa ediyorum.mats julian hummels.Neven subotıç ve jurgen klopp galatasaray bunları alsın thy cimbomla futbol sevgisinin ulaştığı heryere kanat açar.tebrikler thy.

Borussia Dortmund'u artık yurtdışı uçuşlarında THY taşıyacak. Signal Iduna Park Stadyumu'nda düzenlenen basın toplantısına THY Genel Müdürü Dr. Temel Kotil, Borussia Dortmund Kulüp Başkanı Hans Joachim Watzke, takım antrenörü Jürgen Klopp katıldı.

Borussia Dortmund Kulüp Başkanı Hans Joachim Watzke yaptığı açıklamada 'THY gibi güç bir hava yolu şirketinin bize sponsor olmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz. THY ile ortaklık yapmamız bize ayrı bir onur verdi. Bizi yerel bir takım gibi nitelendirenler olmasına rağmen THY ile ortaklığımız bizim nasıl bir dünya takımı olduğumuzu gösterdi' dedi.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil ise konuşmasında, 'Borussia Dortmund ile THY arasında bazı benzerlikler var. İkisi de çok hızlı yükseliyor ve dünya markası oluyorlar. THY kendi kaynaklarını israf etmeden, dikkatli bir şekilde kullanan ve verdiği kararı yerine getiren bir kuruluştur. Bizim yolcularımız müşterilerimiz değil, bizim evimize gelen misafirlerimizdir. Bu da bizi dünyanın en iyileri arasında yer almamızı sağlıyor. Tük Hava Yolları gelecek yüzyılda dünyanın en iyisi olacaktır' dedi.

DEV ANLAŞMA İMZALANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

İroni den cevap ~ 9 yıl önce
Sayın bayan gerçi cinsiyetinizin ne olduğunu bilmem ama sırf mesaj yazıp birilerini savunacağım diye saçma sapan argumanlarla mesaj yazan birisi olduğunuz kesin. Klavye kabadayılığı yapmak burada bir gerçekle ilgili mesaj yazmak değil yazılan bir gerçeğe peş peşe 3 tane mesaj atıp -ki bu sitenin en saçma bulduğum taraflarından biri de budur- 3 arpa boyu yol alamayacak kadar mesnetsiz şeyleri söylemektir işte klavye kabadalığı. Kimin ne iş yaptığını hangi şartlarda çalıştığını sizden öğrenecek değilim. Bir kere şirket bana yaptığım işin değerine göre nasıl para ödüyörsa size de yaptığınız işin değerine göre para öder dolayısıyle ay şöyle oldu ay böyle oldu diye ajitasyon yapmanıza gerek yok çünkü bu sizin işiniz; inşatta çalışan hasan hüseyinin değil.sanki pilotların işini yapıyormuşsunuz gibi abartmanıza gerek yok yani bir kabin memurunun ne yaptığını sağır sultan bile biliyor nerdeyse. Onlarca defa uçmuş birisi olarak bu konuda vaazınıza ihtiyacım yok problem ikram da değil yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
günah be ~ 9 yıl önce
Yahu Lutfhansa ya sordular, adamlar sadece Alman takımlarına sponsor oluruz diyordu. Bizim Rizelilere noluyorda gidip Almanlara para vererek sponsor oluyor. Yoksa bunlar damı Alman asıllı. Vallahi paramıza, milletin parasına günah bee... Olimpiyat şampiyonu atletlerimiz, milli dalgıçlarımız ve takımlarımız var.. Allahtan korkun artıkk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÜNAHCI'YA ~ 9 yıl önce
Kac defa bindin THY Ucagina???Kac Paran Nasip oldu?Milletin Parasi degil!!!Yoculardan Elde edilen Gelir Kazanilan Para. Olimpiyat şampiyonlarinada DEVLET Ödül veriyor(Cumhuriyet Altini gibi)Öyle ATIP TUTMA Klaviye Pilotu,Salla gitsin bizde Yedik Öylemi,Hadi Baska Kapiya
dev mi????? ~ 9 yıl önce
B.dortmund barcelonadan sonra dev bi anlasma mi?kac paramiz gitti bu sponsorluga???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İroni ~ 9 yıl önce
Sayın temel kotil yolcularınıza kendi adınıza misafirimiz diyorsunuz ama kabin ekibiniz tabiri diğer kimseyi tınlamıyor alacağı paranın hesabını yapıyor herhalde sadece ne de olsa thy ye kapak atmış yaa. 23 nisan için yapmış olduğum çift yönlü memleket uçuşunda kabin ekibiniz sadec kalkış yaptıktan sonra kabin ekibiniz iki tane gazoz ancak dağıtabilmiş bunu yaptıktan sonrada bütün uçuş boyunca artık arka tarafta ne yapıyorlar onuda bilmem aşağı yatmıştır. Bu olay bir defa değil her iki uçuşta da meydana gelmiştir. Siz insanları bu şeilde mi kendi evinde hissettireceksiniz. Denetçilerinizi yolcu olarak uçuşlara kimsenin haberi olmadan göndermeyi denedi niz mi. Çünkü bir kabin ekibi ancak bu kadar pervasız olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cabin ~ 9 yıl önce
sayın ironi. sizin bu konuyu dile getirmeniz gerçekten çok iyi oldu ben bi kabin ekibi çalışanı olarak size katılmıyorum çünkü sizin gibi düşünen çok az sayıda saygı değer misafirlerimiz var. nedenine gelince onlar sizin gib uçağa bindiğinde herşeye sahip olduğunu sanan yolcular diiller. herşeyi istersiniz ama sınırlı olanı alırsınız bu 1. 2.si ise iki tane gazoz içerek o uçaktan inmiş olamazsınız kaldiki iki tane gazoz dağıttı iseler ya türbülans vardır anons yapılmıştır yada başka bir durum vardır ve onunda bilgisi verilmiştir. hadi verilmedi diyelim bunun bilgisi siz daha başka birşey istedinizde getirilmedmi? ayrıca alt tarafı kaç saat uçtunuz bilmiyorum ama memleket dediğinize göre yakın bir yer 1 yada 1.5 saatlik bir uçuşta nasıl bir ikram yada servis almayı bekliyorsunuz? siz hiç yurtdışında bir hava yoluyla uçup 4-5 saat boyunca bir kek yada sandviç verdiklerine şahit oldunuzmu? neden bu THY uçuş personelini karalayıcı tavrınız anlamış diiliz orda sizin hayatınız bize bağlı.
cabin ~ 9 yıl önce
hayatınızın bize bağlı olduğunu ne yazıkki bilmiyorsunuz. bizi orda size hizmet elemanı gösteren yönetimimiz zaten yanlış yapıyo ama şunu sakın unutmayın ki o uçakta başınıza gelebilecek her türlü emergency durumda ki bu acil bir durum oluyo belki anlamazsınız biz sizin hayatınızı kurtarıyoruz yani kısacası bizim işimiz sizi A noktasından B noktasına güvenli bir şeklilde ulaştırmak. ikram işin diğer kısmı. ama sizin gibi bir zihniyete sahip olan biri ne yazıkki uçağa bindiğinde sadece yemeğe odaklı olduğu için ne yazıkki işte karşısındaki kişileride çalışmıyo işini yapmıyormuş gibi görüyo. Ayrıca değindiğiniz başka bir konuda aldığımız paranın hesabını yapıyormuşuz. siz aldığınız maaşın hesabını yapmıyorsanız bu sizin sorununuz ve kaldıki bizim paramız anamızın ak sütü gibi bize helal neden biliyormusunuz. çünkü biz o yerde sizin gözünüzde bir servis elemanı ama diğer taraftan bakılınca ilkyardımcı ihtafiyeci, doktor, ebe, cankurtaran, ve en son kalan kişi servis yapan kişiyiz...
cabin ~ 9 yıl önce
ayrıca siz haftanın 6 günü çalışıp bayran seyran hafta sonu doğum günü dinlemeden ölüm bile olsa işe gitmek zorunda olduğunuz yada bunların hiçbirine yetişemediğiniz kardeşinizin ailenizden sevdiğinizin birinin öldüğünü size bundan kac bin km uzaktan haberini alıp gidememek nedir bilirmisiniz? ordan atıp tutması çok kolay herşeyi ama işte sizin gibi insanlar oldukça ne yazıkki şirketimiz yükselere çıkamıyo. Siz hiç çocuklarınızın karınızın yada kocanızın (erkek yada bayan oldugunuzu bilmedigim için belki anlamazsınız) yada babanız annenizin saglıgı ile ilgili bir sorun oldugunda dogum günü oldugunda gidememek nedir bilirmisin? daha fazla yazmıycam artık çünkü ne söylesek boş size anladığım kadarı ile çünkü kapasite zihniyet meselesi umarım bu kadarı yeterli bir cevap olur size ama sanmam.
süperrr ~ 9 yıl önce
Thy anliyo bu isten:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet Duran ~ 9 yıl önce
Alman medyası Anlaşmanın üç yıl icin 10 milyon Euro yazıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fasli ~ 9 yıl önce
Iscilerin kurdugu bur takim olan dortmunda yakismadi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iyi bir sponsorluk ~ 9 yıl önce
Barcelona sponsorlugunun bittigine kimse uzulmuyodur su aralar heralde :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akhisar FC ~ 9 yıl önce
bizede sponsor olun bizide uçurun, izmirden uçarız, otbosüs bizden uçuş sizden

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sheet metal ~ 9 yıl önce
ben iddaa ediyorum.mats julian hummels.Neven subotıç ve jurgen klopp galatasaray bunları alsın thy cimbomla futbol sevgisinin ulaştığı heryere kanat açar.tebrikler thy.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000