06 Kasım 2018, Salı 22:03:40

Birol Güven: "THY acentası tarafından dolandırıldım"

Ünlü yapımcı Birol Güven, THY acentası tarafından dolandırıldığını iddia ederek sosyal medyada THY'den yardım istedi.
  • aklı başında adamın acente ile ne işi olur. gir sitesine al bileti keke
  • Her ucmadigi bileti iade alabilecegini mi saniyor? biletin sartlarina bakmak lazim. yazdigi ortam da bu sorulara cevap verecek yer degil yoksa neyi nereye soracagini mi bilmiyor? veya bugunlerde ilgi odagi olamamismi?!
  • Sanki acente Thy bünyesinde çalışıyormuş gibi. Thy personelinden kim varmış ?
  • Hala acentalardan bilet alan varmış demek ?
  • İyi olmuş, sen yıllarca Türk insanının algısını dolandırdın yaptığın saçma sapan dizilerle. Az kalır yanına
  • Iligine kadar kurutmuslar bi kemikleri kalmis
  • Allah bilir işin aslında neler var. Parayı vermiş bileti almış ama uçamayınca dolandırıldım olmuş
  • Basın her yorumu yazmayacak sa ne işe yarıyor daha önce yazdığım yorumlar küfür olmadığı halde yayınlanmamıştır basın özgürlüğü olsun biraz birilerinin adamı olmayın yorum her türlü yapılır ama cesur basın olursa
  • Oysa 5 kasim gunu ne umutlarla gitti isciler atmlere bankalara. Onlar isci baba isci abi kardes isci esler. Sonuc ne mi oldu ????? N.erkal ve avaneleri birakin zami maaslardan kesinti yapti kesinti. Sebep ne diye sorulunca cevap yok yahu ben kizima yeni bir ayakkabi almayi dusunuyordum o parayla ogluma bir gomlek esime bir yemek ismarlamak.. This is tegese diyordu bir zamanlar bir arkadas. Allah hakkimizi koymasin. Enflasyon aldi basini gitti. Sekere zam una zam dogalgaza ekmege caya ulan caya zammm. Haysiyetinize tukurim...... Biz cileyi cekelim ucucu ekipler kaymagini yesin sanada bravo ilker bey. Yonetim kurulu baskanimizsin birde. Su haksizliga bi dur bile diyemiyorsun tabiiii sana ne ki bizden. 5dk is durdursak hepiniz yerinizden olacaksiniz dunya ayaga kalkacak ama benim isci dostlarimda da yurek yok. Neyse Allah bize yeter elbet sizde duseceksiniz bir gun.
  • Yoksa ob?

Ünlü yapımcı Birol Güven, THY acentası tarafından dolandırıldığını iddia ederek sosyal medyada THY'den yardım istedi.

Çocuklar duymasın, Seksenler, Doksanlar, Mandıra Filozofu gibi sevilen televizyon yapımlarında imzası bulunan ünlü senarist, yapımcı ve yönetmen Birol Güven, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dolandırıldığını söyledi. 

THY, yeni reklam filmlerinden "Yolculuk" isimli videoyu geçtiğimiz Cuma günü Twitter hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Bu paylaşımın altına ünlü yapımcı Birol Güven bugün yorum yaptı ve bir THY acentası tarafından dolandırıldığını iddia ederek THY'den yardım istedi. 

THY'nin Twitter'daki destek hesabı @TK_HelpDesk de Güven'in paylaşımının ardından konu ile ilgilenileceğini belirtti.

Birol Güven: "THY acentası tarafından dolandırıldım"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

acente :)) ~ 5 ay önce
aklı başında adamın acente ile ne işi olur. gir sitesine al bileti keke

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AVRUPA AVRUPA ~ 5 ay önce
Her ucmadigi bileti iade alabilecegini mi saniyor? biletin sartlarina bakmak lazim. yazdigi ortam da bu sorulara cevap verecek yer degil yoksa neyi nereye soracagini mi bilmiyor? veya bugunlerde ilgi odagi olamamismi?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komedi... ~ 5 ay önce
Sanki acente Thy bünyesinde çalışıyormuş gibi. Thy personelinden kim varmış ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlış Bakış Açısı ~ 5 ay önce
Acenta senin biletini satıyor, seni kısmi olarak temsil ediyor.
Acenta ~ 5 ay önce
Hala acentalardan bilet alan varmış demek ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Leman ~ 5 ay önce
İyi olmuş, sen yıllarca Türk insanının algısını dolandırdın yaptığın saçma sapan dizilerle. Az kalır yanına

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir Kumandaya Bakar ~ 5 ay önce
Bir kumanda ile degistirebilirsin. Devlet kurumları var onlar izin vermeseydi. Suan ki diziler cok mu guzel.
Cemil ~ 5 ay önce
Iligine kadar kurutmuslar bi kemikleri kalmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dolandırıldım:)) ~ 5 ay önce
Allah bilir işin aslında neler var. Parayı vermiş bileti almış ama uçamayınca dolandırıldım olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özgür ~ 5 ay önce
Basın her yorumu yazmayacak sa ne işe yarıyor daha önce yazdığım yorumlar küfür olmadığı halde yayınlanmamıştır basın özgürlüğü olsun biraz birilerinin adamı olmayın yorum her türlü yapılır ama cesur basın olursa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 5 ay önce
Oysa 5 kasim gunu ne umutlarla gitti isciler atmlere bankalara. Onlar isci baba isci abi kardes isci esler. Sonuc ne mi oldu ????? N.erkal ve avaneleri birakin zami maaslardan kesinti yapti kesinti. Sebep ne diye sorulunca cevap yok yahu ben kizima yeni bir ayakkabi almayi dusunuyordum o parayla ogluma bir gomlek esime bir yemek ismarlamak.. This is tegese diyordu bir zamanlar bir arkadas. Allah hakkimizi koymasin. Enflasyon aldi basini gitti. Sekere zam una zam dogalgaza ekmege caya ulan caya zammm. Haysiyetinize tukurim...... Biz cileyi cekelim ucucu ekipler kaymagini yesin sanada bravo ilker bey. Yonetim kurulu baskanimizsin birde. Su haksizliga bi dur bile diyemiyorsun tabiiii sana ne ki bizden. 5dk is durdursak hepiniz yerinizden olacaksiniz dunya ayaga kalkacak ama benim isci dostlarimda da yurek yok. Neyse Allah bize yeter elbet sizde duseceksiniz bir gun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Basri ~ 5 ay önce
Ben de üşenmeden size cvp yazıcam buradan mızmız tgs ciler.. sana ne uçuculara yapılan zamdan senin yaptığın iş le onunki bir mi? Kabin memuru da bişey almadı demek ki onun yaptığı işin hakkı da bu. Tgs ye girene kadar kırk takla atarsınız sonra aldığınız maaşı beğenmezsiniz bilmiyor muydun hangi şartlarda çalışacağını. Buraya yazma git cimer e yaz derdini. 5 dk değil hiç durma bas gitt. Sonunu da güzel bağlamışsın dua et daha çok maaşı olan bi işin olsun..
from valencia ~ 5 ay önce
kardeş bunu burda yazmakla olmaz taleplerinizi iletin baktınız olmuyor grev hakkını kullan dicem ama içinizde çok fazla siyasi parti torpili ile girmiş kişiler var yani bu tarz hak arama eylemlerinde anında üst yönetimin karşısında tek başınıza kalabilirsiniz birleşmek güçlenmek zorundasınız sesinizi çıkaracaksınız evet haklısınız o her konuda uzman olduğunu sanan uçakta polis hakim savcı doktor kesilen pilottan daha fazla kendini bi şey sanan garsonlar siz ramptekiler olmasanız harekatçılar olmasa o uçan garsonlar bi halt yiyemez bu bir ekip işi ise herkese hakkını vermek zorundalar inşaallah hakkınızı almanız dileklerimle ve inşallah kenidiniz iyi bir yer bulup bu rezalet yerden kaçmanız dileklerimle hoşçakalın sağlıcakla kalın
5 dk ~ 5 ay önce
5 dk durdursan yerine 2 dk da adam bulunur. Ucucular 5 dk durdursa 1000 tane sefer iptal olur :)) pilot ve kabin grev haberlerini okuyunuz lütfen. Onlar iş durdurunca şirketin yaptığı zararları biraz olsun anlarsınız ve niçin onlar el üzerinde tutuluyor görürsünüz. Doğru olan bu demiyorum ancak onlar 50.000 alsa bile serbest piyasa onlara %30 zammı zorunlu kılıyorsa şirket yapmak zorunda bunu kişisel olarak algılamanıza gerek yok her mesleğin bir piyasası var. Bir pilotun yetişme süresi tip ve eğitimler dahil 2.5 sene.
Reis ~ 5 ay önce
Yoksa ob?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000