25 Haziran 2016, Cumartesi 18:30:12

Adıyamanlılar'a müjde; THY günde iki kez uçacak

Adıyamanlılar'ı Türk Hava Yolları'ndan beklenilen müjde geldi. 1 Ağustos tarihi itibariyle İstanbul-Adıyaman seferleri günde iki sefer icra edilecek.
  • Adıyaman'a Yapılacak 2.sefer şuanda güncel değik
  • adıyanan izmir ucuslarını direkt bekliyoruz.tskler thy birincidir gozbebegımızdır
  • Adıyaman
  • Al sana 2. seferin şerefine uçak biletleri coşmuş. Boş gider gelir artık.
  • Bence devlet politikası olarak en nüfusu az olan yerlere bile günde en az 2 kere uçulmalı
  • Satış Müdürü Akif Hamidi Beyin başarısını es geçmemeli. 1 yıldan kısa bir sürede başarılı yönetimiyle bu sefer artışında aslan payı onundur. Tebrikler THY.
  • Thy de ucak bollasiyor. nasil olsa belirli planda yok. isteklerinizi alalim. Sizden gelen en mantiksiz 3 istegi yerine getirecegiz.
  • sefer ikiye çıksa nolur fiyatlar düşmedikten sonra
  • Reklamlarindan cidden sıkıldım..Sayfa acilmadan direk anadolujet reklami..yeter ya vallahi yeter..
  • Ey thy yöneticileri ve tabiki Ulaştırma Bakanlığı bürokratları siz bir tek Zonguldak halkının sesini duymayın. Iç hat uçuşları için fizibilite çalışmaları hersey yapıldı gerekli yerlere verildi tamam biz buraya uçariz mayıs sonu haziran başında başlayacak dediniz ama pardonyıl soylemediniz 2017 2018 ... Thy nin sitesinde bilet al kısmında nereden seçeneğinde zonguldak havaalanını seçin bakalım thy nin sistemindeki dünya haritasında havaalanı önce afrika kıtasındaydı şimdi arap yarımadasında ! Tüh bizim kıta kıta gezen bi havaalanımız varmış He bu arada thy de demekki havaalanını bulamıyor sürekli geziyor nede olsa değil mi! Yeter artık yeter bu çifte standart uygulamanızdan bıktık insanlara önce umutlandirip sonra hiç birşey yapılmamış söz verilmemiş gibi davranıyorsunuz. Bakın Germania duseldorf ve Dortmund tan %90 dolulukla uçuyor biletlerde tek yönde 200 300 hatta 400 € kişi başı . birde istanbul aktarmali uçarım diyordunuz ey thy yöneticileri ..

Adıyamanlılar'ın bir süredir uzun uğraşlar verdiği, İstanbul-Adıyaman seferlerinin günlük ikiye çıkarılması konusunda beklenen müjde geldi.

Geçtiğimiz günlerde TBMM Başkan Vekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, İstanbul-Adıyaman seferlerinin günde iki frekans yapılması konusunda görüşmelerin olumlu geçtiğini ve kısa süre içerisinde uçuşların ikiye çıkacağını açıklamıştı.

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Adıyaman'a yaptığı tek seferi, 1 Ağustos itibariyle ikiye çıkardı. 

Günlük ikiye sefere çıkan İstabul-Adıyaman uçuşlarının biletleri, THY'nin resmi internet sitesinde satışa sunuldu.

İstanbul'dan yapılacak ilk uçuş sabah saat 10.20'de gerçekleşecek, ikinci uçuş ise saat 16.00'da yapılacak. Adıyaman-İstanbul uçuşları ise saat 13.00 ve 18.40'da yapılacak.

AirportHaber

Adıyamanlılar'a müjde; THY günde iki kez uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

BATUHAN ~ 2 yıl önce
Adıyaman'a Yapılacak 2.sefer şuanda güncel değik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adıyamanlı ~ 3 yıl önce
adıyanan izmir ucuslarını direkt bekliyoruz.tskler thy birincidir gozbebegımızdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ado ~ 3 yıl önce
Adıyaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zamlı bilet ~ 3 yıl önce
Al sana 2. seferin şerefine uçak biletleri coşmuş. Boş gider gelir artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmirli ~ 3 yıl önce
Bence devlet politikası olarak en nüfusu az olan yerlere bile günde en az 2 kere uçulmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pazarlamacı ~ 3 yıl önce
Satış Müdürü Akif Hamidi Beyin başarısını es geçmemeli. 1 yıldan kısa bir sürede başarılı yönetimiyle bu sefer artışında aslan payı onundur. Tebrikler THY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teyyare hava yollari ~ 3 yıl önce
Thy de ucak bollasiyor. nasil olsa belirli planda yok. isteklerinizi alalim. Sizden gelen en mantiksiz 3 istegi yerine getirecegiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ersan boybey ~ 3 yıl önce
sefer ikiye çıksa nolur fiyatlar düşmedikten sonra

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anadolujet ~ 3 yıl önce
Reklamlarindan cidden sıkıldım..Sayfa acilmadan direk anadolujet reklami..yeter ya vallahi yeter..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zonguldak ~ 3 yıl önce
Ey thy yöneticileri ve tabiki Ulaştırma Bakanlığı bürokratları siz bir tek Zonguldak halkının sesini duymayın. Iç hat uçuşları için fizibilite çalışmaları hersey yapıldı gerekli yerlere verildi tamam biz buraya uçariz mayıs sonu haziran başında başlayacak dediniz ama pardonyıl soylemediniz 2017 2018 ... Thy nin sitesinde bilet al kısmında nereden seçeneğinde zonguldak havaalanını seçin bakalım thy nin sistemindeki dünya haritasında havaalanı önce afrika kıtasındaydı şimdi arap yarımadasında ! Tüh bizim kıta kıta gezen bi havaalanımız varmış He bu arada thy de demekki havaalanını bulamıyor sürekli geziyor nede olsa değil mi! Yeter artık yeter bu çifte standart uygulamanızdan bıktık insanlara önce umutlandirip sonra hiç birşey yapılmamış söz verilmemiş gibi davranıyorsunuz. Bakın Germania duseldorf ve Dortmund tan %90 dolulukla uçuyor biletlerde tek yönde 200 300 hatta 400 € kişi başı . birde istanbul aktarmali uçarım diyordunuz ey thy yöneticileri ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000