16 Şubat 2014, Pazar 15:23:18

THK'DA 89. YIL COŞKUSU

Türk Hava Kurumu (THK) Gaziantep Şubesi, THK’nın kuruluşunun 89. yıldönümünde demokrasi meydanında çeşitli etkinlikler yaptı. Demokrasi Meydanı’ndaki Atatürk anıtına çelenk bırakan THK Gaziantep Şubesi üyeleri daha sonra paraşütle uçmaya çalıştı.
  • Nice senelere insallah THK nun ONURAİR i aldıgı söylentileri var aslı varmı acaba

Türk Hava Kurumu (THK) Gaziantep Şubesi, THK’nın kuruluşunun 89. yıldönümünde demokrasi meydanında çeşitli etkinlikler yaptı.
Demokrasi Meydanı’ndaki Atatürk anıtına çelenk bırakan THK Gaziantep Şubesi üyeleri daha sonra paraşütle uçmaya çalıştı.

Rüzgarın yetersiz ve hava şartlarının elverişsiz olması sebebiyle paraşütçüler başarılı bir uçuş yapamadı.

Demokrasi meydanında gerçekleştirilen çelenk bırakma törenine THK Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Adem Demirezer ve THK Gaziantep Şubesi üyeleri katıldı. THK Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Adem Demirezer, günün anlam ve önemine istinaden yaptığı konuşmada şunları söyledi: “89. yıl sevincimizi bizimle paylaştığınız için Türk Hava Kurumu camiası adına teşekkürlerimi sunuyorum. Cumhuriyetin ilk çeyrek yüzyılında Atatürk’ün önderliğinde ve halkımızın olağanüstü desteğiyle çıktığımız zorlu yolda Türk Hava Kurumu olarak birçok başarıya imza attık. Kurum olarak ülkemizde havacılık alanında nitelikli işgücü yoktur; diyerek bu sorunu kabullenmedik. Türkiye’nin ilk havacılık ve uzay üniversitesini kurum olarak hayata geçirdik.”

Demirezer, Türk Hava Kurumu’nun çalışmalarının ilerleyerek devam edeceğini de sözlerine ekledi.

THK'DA 89. YIL COŞKUSU

Facebook Yorum

Yorumlar

Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Nice senelere insallah THK nun ONURAİR i aldıgı söylentileri var aslı varmı acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000