13 Eylül 2019, Cuma 11:52:40

TGS'den çalışanlara müjde

Turkish Ground Services (TGS), yeni anlaşma sağladığı banka olan Yapı Kredi Bankası'nın anlaşma kapsamında her yıl için Bin Lira promosyon ödemesi yapacağını çalışanlarına bildirdi.
  • Neden tekniğe de yatmıyor bu para
  • Bizim paraları taşeronun okdar promosyonunu yani 100lerce milyar lirasını Teknikteki taşeron firma saf cebe atıyor.Bizde istiyoruz paramızı zaten sırtımızdan bir sürü para kazanıyor yetmiyor bankanın verdiği 100lerce bin lirayı götürüyor yuh arkadaş ya yazıklar olsun gözünüz doysun.
  • 1000,00 liramızda gözü kalanın gözü DOLAR olsun
  • Hayırdır? Bayram değil seyran değil eniştem beni neden öptü? Bu şartlarda çalışanların hepsinin hakettiği helal paradır. Güle güle harcasınlar. Maaşlarına da adam gibi zam yapılırsa çok daha iyi olur. Şöyle 5000 seviyesine çekilse mesela. Bu arada parayı çıkartılan personele çok ses etmeyin, susun oturun diye verdiklerini de unutmayın.
  • Promosyon her yıl yatırılan bir para değildir. Anlaşmaya istinaden bir defa yatırılır. Ayrıca dini hassasiyeti bulunan arkadaşlar bu paranın durumunu bi araştırsınlar.
  • Bize neden promosyon verilmiyor
  • Neden hep TGS , Havaş çalışanlarının promosyonu nerde?
  • Anlaşmalı bankanın yatırdığını doco çalışanlarına vermeyip cebe atıyor. Yazıklar olsun.
  • A.o ile teknik personeline dunyanin parasi yatiyor.Calisana bes kurus yok.Calisana verilecek para kiralik arabalara gidiyor.Cok sukur muslumaniz.hayirli cumalar
  • Herkes emegiyle calisiyor , sicagin altinda calisan abilerimiz ablalarimiz kardeslerimiz simdide kışın zor sartlarda calisacaklar . Allah gule gule harcamayi nasil etsin hepsine

Turkish Ground Services (TGS), yeni anlaşma sağladığı banka olan Yapı Kredi Bankası'nın anlaşma kapsamında her yıl için Bin Lira promosyon ödemesi yapacağını çalışanlarına bildirdi.

Yapı Kredi Bankası ile 3 yıllık anlaşma sağlayan TGS, bu yılın ilk promosyon ödemesi olan 1000 TL tutarındaki rakamın bugün itibariyle çalışanların hesabına yatırılacağını personeline duyurdu. 

Anlaşma kapsamında çalışanların günlük para çekme limitinin de 2000 Lira olarak belirlendiği ve çalışanlardan anlaşma boyunca herhangi bir hesap işletim ücreti alınmayacağı kaydedildi.

©AirportHaber

TGS'den çalışanlara müjde

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Hani nerde? ~ 3 gün önce
Neden tekniğe de yatmıyor bu para

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saf tesis ~ 4 gün önce
Bizim paraları taşeronun okdar promosyonunu yani 100lerce milyar lirasını Teknikteki taşeron firma saf cebe atıyor.Bizde istiyoruz paramızı zaten sırtımızdan bir sürü para kazanıyor yetmiyor bankanın verdiği 100lerce bin lirayı götürüyor yuh arkadaş ya yazıklar olsun gözünüz doysun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emekçi Kesim ~ 4 gün önce
1000,00 liramızda gözü kalanın gözü DOLAR olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lp ~ 4 gün önce
Hayırdır? Bayram değil seyran değil eniştem beni neden öptü? Bu şartlarda çalışanların hepsinin hakettiği helal paradır. Güle güle harcasınlar. Maaşlarına da adam gibi zam yapılırsa çok daha iyi olur. Şöyle 5000 seviyesine çekilse mesela. Bu arada parayı çıkartılan personele çok ses etmeyin, susun oturun diye verdiklerini de unutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1907 ~ 3 gün önce
5000 AZ GELİR 7000 OLMASI LAZIM APRONDA DAHA HIZLI GİDERLER BÖYLELİKLE :)
Promosyon ~ 4 gün önce
Promosyon her yıl yatırılan bir para değildir. Anlaşmaya istinaden bir defa yatırılır. Ayrıca dini hassasiyeti bulunan arkadaşlar bu paranın durumunu bi araştırsınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen ne çok şey bilmiyorsun!! ~ 3 gün önce
Konuştu çok bilen imamı azam hazretleri. Sözleşmeyi sen mı yaptın banka ile zeki çocuk..
Kabin ekibi ~ 4 gün önce
Bize neden promosyon verilmiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GDS lerden ~ 4 gün önce
Tüm GDS satış kanallarından çıksın THY, sadece THY internetten satsın ..NDC ye de geçmesin, . Türkiye deki acenteler kapansın, TK nın uçaklar boşalsın, dışdan dışa yolcu sayısı düşsün, leasing biten uçaklarfilodan çıksın .. nasıl güzel fikir mi aracılar çıksun diyenler.. sizde gidin sebze meyva tarladan alın kabzımanlara pazarcıya vs para ödemeyin birde... yemeğide sadece evde yiyin maliyeti üç kuruş olan porsiyonlara kat ve kat fazla para ödemeyin... hizmet sektörü ne demek öğrenememişsiniz maalesef
Yetmedi mi? ~ 3 gün önce
Gözünüz doysun artık tamam işiniz zorda bizim 1000 liramızda mı kaldı gözün.
Kartal ~ 4 gün önce
Neden hep TGS , Havaş çalışanlarının promosyonu nerde?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kartal ~ 3 gün önce
TGS ye gel kurtul sende :)
Doco ~ 4 gün önce
Anlaşmalı bankanın yatırdığını doco çalışanlarına vermeyip cebe atıyor. Yazıklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A.o ~ 4 gün önce
A.o ile teknik personeline dunyanin parasi yatiyor.Calisana bes kurus yok.Calisana verilecek para kiralik arabalara gidiyor.Cok sukur muslumaniz.hayirli cumalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km6 ~ 4 gün önce
Herkes emegiyle calisiyor , sicagin altinda calisan abilerimiz ablalarimiz kardeslerimiz simdide kışın zor sartlarda calisacaklar . Allah gule gule harcamayi nasil etsin hepsine

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000