24 Ekim 2013, Perşembe 12:27:51

TAV'DAN SIRADIŞI HİZMET

TAV İşletme Hizmetleri güvencesiyle hizmet veren TAV Tourism, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan uçacak yolcular için bir dizi ücretsiz hizmet sunuyor.
  • bankaların haksız rekabetinden şikayetçiyken,şimdide havalanı işletmecisi çıktı.Sektöre Hayırlı olsun.Sn.Başaran ULUSOY kafasını kaldırıp acentaların haksız rekabeti ile mücadele etse,acentaların haklarını savunsa... hepsi hayal tabiki... sn. başaran ulusoy yapışmış koltuğa kalkamıyor...

TAV İşletme Hizmetleri güvencesiyle hizmet veren TAV Tourism, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan uçacak yolcular için bir dizi ücretsiz hizmet sunuyor. TAV Tourism’den bilet alan misafirler, Havaş ile ücretsiz transfer, havalimanı yiyecek-içecek noktalarında indirim ve ücretsiz lounge girişinden faydalanabiliyor.

Havalimanı işletmeciliğinde Türkiye’nin dünyadaki lider markası TAV Havalimanları bünyesinde yer alan seyahat acentası TAV Tourism, 7 Ekim – 30 Aralık tarihleri arasında İzmir Havalimanı Satış Ofisi’nden uçak bileti alan misafirlerini; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda Comfort Lounge’da ağırlayarak, İzmir’de havalimanı-şehir-havalimanı hattında Havaş Otobüsleri’nden tek yön ücretsiz transfer hakkı sağlayarak  ve havalimanındaki yiyecek-içecek noktalarında %15  oranında indirimden yararlandırarak kusursuz bir seyahat deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

TAV İşletme Hizmetleri A.Ş. Genel Müdür Vekili Ali Bora İşbulan, “TAV Tourism’i seçen misafirlerimize TAV kalite ve güvencesiyle hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte TAV Grubu’nun seyahat acentasını tercih etmenin ayrıcalığını misafirlerimize sonuna kadar yaşatmak istiyoruz. Uçak biletleri, konaklamaları ve tatillerinde TAV Tourism’i tercih eden yolcularımız önümüzdeki dönemlerde de ücretsiz pek çok başka hizmetten faydalanabilecek” dedi.

TAV Tourism, misafirlerinin beklentilerini karşılayacak hizmetleri en uygun koşullarda sunuyor. Hizmet yelpazesi; uçak bileti, otel rezervasyonu, yurt içi ve yurtdışı turlar, transfer , araç, jet, helikopter kiralama hizmetleri ; spa&wellness, golf ve cruise turları; balayı, gurme ve spor paketlerini; kapsıyor. Bu zengin hizmetlerin halimanında yolcu asistanlık hizmetleri de sunarak, fark yaratıyor. Müşterilerine özel hizmet vermeyi, kendilerini ayrıcalıklı hissettirmeyi öncelikli amaç edinen TAV Tourism, gerek planladığı seyahatlerde, gerekse düzenlediği organizasyonlarda tüm misafirlerini mükemmel bir şekilde ağırlıyor. TAV Tourism bireysel ve kurumsal müşterilerine, uluslararası birçok farklı turizm ve seyahat şirketiyle uyum içinde çalışarak yenilikçi, yaratıcı ve sıra dışı hizmetler üretiyor.

TAV İşletme Hizmetleri güvencesiyle A Grubu bir turizm acentası olarak hizmet veren TAV Tourism, IATA, TURSAB, ASTA, MPI ve UFTAA  gibi birçok yerli ve yabancı kuruluş üyesidir. Bağlı bulunduğu TAV Havalimanları’nın gücüyle kendi enerjisini birleştiren TAV Tourism, kısa zamanda turizm sektörünün en bilinen isimlerinden biri haline geldi.

TAV Tourism M.I.C.E. Departmanı kurumsal toplantılar, seminerler, motivasyon-teşvik organizasyonları, ulusal-uluslararası kongreler ve özel etkinlikleri müşteri beklentilerine ve bütçesine en uygun şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyor.

İstanbul ve Ankara’da da ofisleri bulunan TAV Tourism İzmir’e 0 232 274 00 82 numaralı telefonlardan haftanın yedi günü ulaşmak mümkün.

TAV'DAN SIRADIŞI HİZMET

Facebook Yorum

Yorumlar

acentacı ~ 10 yıl önce
bankaların haksız rekabetinden şikayetçiyken,şimdide havalanı işletmecisi çıktı.Sektöre Hayırlı olsun.Sn.Başaran ULUSOY kafasını kaldırıp acentaların haksız rekabeti ile mücadele etse,acentaların haklarını savunsa... hepsi hayal tabiki... sn. başaran ulusoy yapışmış koltuğa kalkamıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000