07 Ekim 2019, Pazartesi 11:51:49

TAV JFK'da iki özel yolcu salonu açtı

TAV İşletme Hizmetleri Kuzey Amerika’nın uluslararası yolcu trafiği en yoğun havalimanı olan New York JFK Havalimanı’nda iki özel yolcu salonu açtı. Washington’un ardından New York’ta da faaliyete başlayan TAV, iki yolcu salonunda yılda 200 binden fazla yolcuya hizmet verecek.
  • Restoran açın daha fazla para kazanın.. lounge ne arkadaş..
  • Kendine bakamiyorsa, duba gibi ortalikta dolasiyorsa ben onun akilli olduguna inanmam
  • Bakkal dükkanı kadar yerler buralar. Bize iyi malı verirler mi
  • tav mı? ne iş yapar bu firma? tav mı kaldı?
  • Taş gibi bayat simit,en ucuz mm lik etli zeytin,kötü yaglı börek ,barmenin hiç yerinde olmamaması ,pik saatte tuvalet temizliği vs olacak mı ?
  • garanti yolcu verdiler möi?

TAV İşletme Hizmetleri Kuzey Amerika’nın uluslararası yolcu trafiği en yoğun havalimanı olan New York JFK Havalimanı’nda iki özel yolcu salonu açtı. Washington’un ardından New York’ta da faaliyete başlayan TAV, iki yolcu salonunda yılda 200 binden fazla yolcuya hizmet verecek.

TAV Havalimanları’nın iştiraki TAV İşletme Hizmetleri 28 ülkede 90 özel yolcu salonu işletiyor. Şirketin portföyüne eklediği son havalimanı New York John F. Kennedy oldu. JFK Terminal 1’de “primeclass Lounge” ile faaliyete başlayan TAV, Terminal 4’te de “primeclass Air India Lounge”u işletiyor. Her iki özel yolcu yolcu salonu toplam 773 metrekarelik alanda hizmet veriyor.

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener “İstanbul Atatürk Havalimanı hariç tutulduğunda 2019’un ilk yarısında toplam ciromuz yüzde 9 artışla 345 milyon avroya ulaştı.  Bu büyümede, havalimanlarımız kadar özel yolcu salonu işletmeciliği hizmeti veren TAV İşletme Hizmetleri’nin de önemli katkısı oldu. Tav İşletme Hizmetleri bugün 28 ülkedeki 90 yolcu salonunda yılda yaklaşık 8 milyon yolcuya hizmet veriyor. 2020’de 30 ülkede 110 yolcu salonunda 10 milyondan fazla misafirimize hizmet vermeyi planlıyoruz. Dünyanın en büyük havacılık pazarı olan ABD’de tercih edilen küresel bir marka olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz ve iyi bir ülke temsilciği yaptığımıza inanıyoruz” dedi.

JFK Havalimanı’nda yer alan “primeclass” özel yolcu salonları New York’un geleneksel mimari yapısı ve dokusu incelenerek tasarlandı ve şehrin dünyanın önemli iş ve finans merkezlerinden olması dolayısıyla konfor ve işlevsellik ön planda tutularak özgün bir tasarımla hayata geçirildi.

Terminal 1’de yer alan özel yolcu salonundan Air China, Azerbaijan, Cayman, China Eastern, Japan Airlines, Royal Air Maroc, Norwegian, Saudia ve Türk Hava Yolları yolcuları faydalanıyor. Terminal 4’te yer alan özel yolcu salonuysa Air India ve Egypt Air yolcularına hizmet veriyor. Yakın gelecekte Avianca, Copa, Caribbean, Hainan, Kuwait ve South African Havayolları yolcularına da hizmet vermeye başlayacak. LoungeMe uygulaması üzerinden kullanım hakkı alınabilirken, Priority Pass, Lounge Key, Diners Club, Dragon Pass kart sahipleri ve Lounge Buddy müşterileri de yakın gelecekte her iki salondan da faydalanabilecek.

New York bölgesine hizmet veren dört havalimanının en yoğunu olan John F. Kennedy Havalimanı, 2018’de 33,5 milyonu dış hat olmak üzere toplam 61,6 milyon yolcuya hizmet verdi. Havalimanında faaliyet gösteren 80 havayolu 170 noktaya direkt uçuş düzenliyor. Türk Hava Yolları 2018’de JFK Havalimanı’ndan 550 bin yolcu taşıdı.TAV JFK'da iki özel yolcu salonu açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Akıllı olun ~ 3 yıl önce
Restoran açın daha fazla para kazanın.. lounge ne arkadaş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akilliya ~ 3 yıl önce
Belli ne kadar akilli oldugun
Adam ~ 3 yıl önce
Kendine bakamiyorsa, duba gibi ortalikta dolasiyorsa ben onun akilli olduguna inanmam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
From Eve to Adam ~ 3 yıl önce
come back home sweetheart and stop talking about the topics that are beyond your imagination:)
Market ~ 3 yıl önce
Bakkal dükkanı kadar yerler buralar. Bize iyi malı verirler mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Marketciye ~ 3 yıl önce
Birakin artik su ezik psikolojisini. Adamlar JFK in kalbine lounge acmis saygi duyacaksiniz
aliveli ~ 3 yıl önce
tav mı? ne iş yapar bu firma? tav mı kaldı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SELAMİ ~ 3 yıl önce
İmkanımız olsa da size 15 dakika ayırabilsem, ortamdan pozitif fikirlerle ayrılacağınıza inanıyorum.
Aliveli ~ 3 yıl önce
Bir gün iga yı devir aldığını duyarsan kalıp kalmadığını öğrenirsin. Cahillik ve yandaşlık zor sen de haklısın
Alivelikirkdokuzelli ~ 3 yıl önce
TAV Istanbul da kalmadi ama 100 havalimaninda ayak izi var, sende de olmasin dikkat et
Prime ~ 3 yıl önce
Taş gibi bayat simit,en ucuz mm lik etli zeytin,kötü yaglı börek ,barmenin hiç yerinde olmamaması ,pik saatte tuvalet temizliği vs olacak mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
no ~ 3 yıl önce
Acaba hayatında kaç lounge’a giriş yaptın ?
Aviator ~ 3 yıl önce
Tav İşletme Hizmetleri’ni tebrik ederiz.
Prime ~ 3 yıl önce
Çok olduğundan saymadım .Sizin kaç giriş yaptığınız Tav ik da çalışma gün sayısından kolayca çıkar
garanti? ~ 3 yıl önce
garanti yolcu verdiler möi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000